Datum Tijd Thuis Uit team WNr Type Scheidsrechter
22-4 09:00 JO11-2 RKDVC JO11-2 121353 co Sander van Meurs
22-4 09:00 MO11-1 Kozakken Boys MO11-2 135611 co Julia
22-4 09:00 JO11-8 FC Drunen JO11-1 136576 co Bryan de Jonge
22-4 11:15 MO13-1 SDO’39 MO13-1 113754 co Kelly
22-4 12:45 JO17-2 Theole JO17-2 102159 co Herman Wijnen
22-4 12:45 JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 33484 co Wierema, S.J.M.M.
22-4 14:45 JO17-4 Ophemert JO17-1 106215 co René van der Linden
22-4 14:45 JO19-3 SV BLC JO19-3 134160 co Willie van der Horst
Datum Tijd Thuis Uit team WNr Type Scheidsrechter
23-4 10:00 Sen 6 SC Elshout 2 (zon) 64848 co Simon Aguardo
23-4 12:00 Sen 10 RKJVV/V. Dalsen 6 (zon) 135332 co Johan Konings
23-4 12:00 Sen 5 Wilhelmina 8 (zon) 94672 co Willie van der Horst
23-4 14:30 Sen 1 HRC’14 1 (zon) 13706 co Wanrooy, P.M.J. van
Datum Tijd Thuis Uit team WNr Type Scheidsrechter
29-4 10:30 MO19-1 Haarsteeg MO19-1 123084 co
29-4 11:15 JO13-1 RKTVC JO13-1 38758 co
29-4 11:30 JO15-4 NOAD’32 JO15-2 108251 co
29-4 12:45 JO17-2 Teisterbanders JO17-1 28238 co
29-4 14:45 JO17-3 Emplina JO17-7 105884 co
Datum Tijd Thuis Uit team WNr Type Scheidsrechter
30-4 10:00 Sen 9 BMC 6 (zon) 64071 co Simon Aguardo
30-4 10:00 Sen 6 Baardwijk 6 (zon) 66129 co Johan Konings
30-4 10:00 Sen 8 TGG 4 (zon) 94675 co Willie van der Horst
30-4 12:00 Sen 7 LSV 3 (zon) 64283 co
30-4 12:00 Sen 2 RKTVC 2 (zon) 31949 co Meulenbroeks, A.J.C.
30-4 12:00 Sen 5 HRC’14 2 (zon) 64383 co
Datum Tijd Thuis Uit team WNr Type Scheidsrechter
6-5 09:00 JO11-9 OJC ROSMALEN JO11-16 116357 co Jasper de Boer
6-5 09:00 JO11-8 MEC’07 JO11-3 119174 co
6-5 09:00 MO11-1 Nivo Sparta MO11-1 135626 co Nicol
6-5 09:00 JO11-2 WSC JO11-2 119842 co
6-5 10:15 JO9-7 Haarsteeg JO9-7 127919 co
6-5 10:15 JO9-1 SV BLC JO9-1 128611 co
6-5 10:15 JO7-5 SV BLC JO7-5 131797 co
6-5 10:15 JO11-1 Maliskamp JO11-1 118296 co
6-5 11:15 JO13-3 GDC JO13-2 110364 co
6-5 11:15 JO13-6 Boxtel JO13-3 110633 co
6-5 12:45 JO17-1 Reusel Sport/Faes Gr JO17-1 26128 co Dartel, C.J.M. van
6-5 12:45 JO15-2 Zwaluw VFC JO15-3 37067 co
6-5 12:45 JO15-3 ST Alem/RKVSC JO15-1 109214 co
6-5 12:45 MO15-1 WNC MO15-1 133091 co
6-5 14:45 JO19-1 SV BLC JO19-1 24154 co Blotevogel, E.
6-5 14:45 JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-6 102913 co
6-5 14:45 JO17-4 Uno Animo JO17-3 106379 co
6-5 14:45 MO19-1 Maliskamp MO19-1 123255 co
Datum Tijd Thuis Uit team WNr Type Scheidsrechter
7-5 10:00 VR 3 Den Dungen VR2 (zon) 51947 co Simon Aguardo
7-5 10:00 Sen 4 FC Drunen 2 (zon) 58274 co
7-5 11:30 VR 1 VEP VR1 (zon) 23061 co Johan Konings
7-5 12:00 Sen 10 Theole 6 (zon) 63391 co
7-5 14:30 Sen 1 Teisterbanders 1 (zon) 13707 co Onink, C.
Datum Tijd Thuis Uit team WNr Type Scheidsrechter
8-5 18:15 JO11-4 SV BLC JO11-2 121317 co
Datum Tijd Thuis Uit team WNr Type Scheidsrechter
10-5 18:15 JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-8 124672 co
Datum Tijd Toernooien Scheidsrechter
13-mei JO9/JO11 laag toernooi 10 tot 16 (pupillen) Peter Willemse
14-mei scheidsrechters Louis van Teeffelen
3
4
5
6
7
8
9
10
Devin Smits
Datum Tijd Toernooien Scheidsrechter
20-mei JO9/JO11 hoog toernooi 6 tot 10 (pupillen) Peter Willemse
scheidsrechters Louis van Teeffelen
3
4
5
6
Datum Tijd Toernooien Scheidsrechter
21-mei JO13/JO15 hoog toernooi 8 club Peter Willemse
scheidsrechters Louis van Teeffelen
3
4
5
6
7
8
Datum Tijd Toernooien Scheidsrechter
4-jun JO13 laag toernooi 8 club Peter Willemse
scheidsrechers Louis van Teeffelen
3
4
5
6
7
8
Datum Tijd Toernooien Scheidsrechter
12-mei Vrijdagavondtoernooi 8 club Peter Willemse
19-mei scheidsrechters Louis van Teeffelen
26-mei 3
9-jun 4
5
6
7
8