Bezoekadres
Sportcomplex De Saren
De Saren 12
5235 AL ‘s-Hertogenbosch
tel. 073-6427618

Vanaf de A2
Rijdt u bij ‘s-Hertogenbosch op de A2, neem dan afslag Rosmalen[afslag 20].
Ga linksaf de Bruistensingel op richting ‘s-Hertogenbosch.
Ga na 0.9 km rechtsaf de De Harendonkweg op.
Ga na 1.4 km, na de tunnel onder de A59, rechtsaf de Burgemeester Godschalxstraat op.
Ga na 350 m linksaf de De Saren op.
Na een bocht naar links, ligt het complex aan uw linkerhand.

Vanaf de A59
Rijdt u vanaf Waalwijk bij ‘s-Hertogenbosch op de A59, neem dan afslag Maaspoort[afslag 47].
Ga linksaf de Hambakenweg op richting Maaspoort.
Ga na 200 m rechtdoor de Maaspoortweg op richting Maaspoort.
Neem na 0.9 km de tweede afslag op de rotonde (op de Maaspoortweg).
Neem na 0.5 km de tweede afslag op de rotonde (op de Maaspoortweg).
Ga na 0.7 km linksaf de Burgemeester Godschalxstraat op.
Ga na 350 m linksaf de De Saren op.
Na een bocht naar links, ligt het complex aan uw linkerhand.

Postadres
RKVV Wilhelmina
t.a.v. M. Stoop-den Otter
Vlethof 20
5237 PC ‘s-Hertogenbosch

Handige e-mailadressen:
Voorzitter: voorzitter@rkvvwilhelmina.nl
Secretaris: secretaris@rkvvwilhelmina.nl
Clubhuis/kantine: clubhuis@rkvvwilhelmina.nl
Terreinbeheer: terreinbeheer@rkvvwilhelmina.nl
Jeugdzaken: bestuur.jeugd@rkvvwilhelmina.nl
Ledenadministratie: ledenadministratie@rkvvwilhelmina.nl
Communicatie: communicatie@rkvvwilhelmina.nl
Relatie en reclame commissie: rrcommissie@rkvvwilhelmina.nl
Kledingcommissie: kledingcommissie@rkvvwilhelmina.nl
Normen en Waarden commissie: NWC@rkvvwilhelmina.nl
Wedstrijdsecretaris Jeugd: wedstrijdsecretarisjeugd@rkvvwilhelmina.nl