Hieronder het programma voor de komende weken:

Datum: 21 okt
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
08:30 FC Engelen JO8-3 - Wilhelmina JO8-4 re
08:30 SV BLC JO8-2 - Wilhelmina JO8-2 re
08:30 WSC JO8-1 - Wilhelmina JO8-1 be
08:45 Wilhelmina JO9-1 - Unitas'59 JO9-1 be L.J. (Louis) van Teeffelen
08:45 Wilhelmina MO11-1 - Emplina MO11-1 be H.G.M. (Herman) Wijnen
09:30 Eredivisie Mini's - vw
10:00 Wilhelmina JO7-2G - Maliskamp JO7-1 re
10:00 Sjors Sportief Groep 1 en 2 - vw
10:15 Wilhelmina MO13-1 - Asperen MO13-1 re Teeffelen, L.J. (Louis) van
10:15 Haarsteeg JO7-1 - Wilhelmina JO7-1G re
10:45 BVV/Timmermans Infra JO13-2 - Wilhelmina JO13-4 be
11:00 Sjors Sportief Groep 3, 4 en 5 - vw
11:00 HHC'09 JO7-1 - Wilhelmina JO7-4 re
11:00 CHC MO15-1 - Wilhelmina MO15-2 be
11:30 Wilhelmina JO13-3 - Wadenoijen JO13-1 be Wijnen, H.G.M. (Herman)
11:30 OJC ROSMALEN JO13-6 - Wilhelmina JO13-2 be
13:00 Best Vooruit JO15-5 - Wilhelmina JO15-4 re
13:00 OJC ROSMALEN JO15-7 - Wilhelmina JO15-3 be
13:00 OJC ROSMALEN MO15-3 - Wilhelmina MO15-1 be
14:45 Wilhelmina MO19-1 - Zwaluw VFC MO19-1 be Wolvekamp, J. (Jaap)
14:45 Wilhelmina JO19-1 - SvSSS JO19-1 vw
 
Datum: 22 okt
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
10:00 ODC 6 - Wilhelmina 6 re Wit, J. (Hans) de
11:00 WSC 7 - Wilhelmina 11 re
11:00 Dussense Boys 2 - Wilhelmina 7 re
12:00 Wilhelmina 2 - BVV/Timmermans Infra 2 be B. (Bekir) Ozel
12:30 OJC ROSMALEN 11 - Wilhelmina 5 be
13:00 RKKSV 4 - Wilhelmina 10 be
14:30 Nieuwkuijk 1 - Wilhelmina 1 re C.P.C. (Chris) van Rijswijk
14:30 Buren 2 - Wilhelmina 4 re
 
Datum: 23 okt
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
19:00 JVCT Cursus - vw
 
Datum: 24 okt
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
18:00 Wilhelmina JO11-5 - Emplina JO11-7 re N. (Nigel) van Houtum
 
Datum: 25 okt
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
19:00 Pupillencursus - vw
 
Datum: 28 okt
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
08:30 Emplina JO7-3 - Wilhelmina JO7-2G re
08:30 Woudrichem JO10-1 - Wilhelmina JO10-4 re
08:30 Emplina JO8-3 - Wilhelmina JO8-4 re
08:30 SV BLC JO8-3 - Wilhelmina JO8-5 re
08:30 Emplina JO8-2 - Wilhelmina JO8-2 re
08:45 Wilhelmina JO11-3 - Jan van Arckel JO11-1 re
08:45 Wilhelmina JO10-3 - Zwaluw VFC JO10-4 re
08:45 Wilhelmina JO9-4 - HHC'09 JO9-2 re
08:45 Wilhelmina JO9-1 - Emplina JO9-1 re
08:45 Wilhelmina JO9-2 - TGG JO9-1 re
08:45 Wilhelmina JO8-3 - Helvoirt JO8-1 re
08:45 Wilhelmina MO13-2 - SV BLC MO13-2 re
08:45 Wilhelmina MO11-1 - Sint Michielsgestel MO11-2 re
08:45 Boxtel JO9-2 - Wilhelmina JO9-3 re
09:00 Hedel JO7-1G - Wilhelmina JO7-3G re
09:00 SV Noordeloos MO13-1 - Wilhelmina MO13-1 re
09:45 Emplina JO11-5 - Wilhelmina JO11-4 re
09:45 SV BLC JO11-1 - Wilhelmina JO11-1 re
10:00 Mini's - Training vw
10:00 DSC JO11-4 - Wilhelmina JO11-5 re
10:15 Wilhelmina JO7-1G - GDC JO7-1 re
10:15 Wilhelmina JO12-1 - Brabantia JO12-1 re
10:15 Wilhelmina JO10-1 - WSC JO10-1 re
10:15 Wilhelmina JO10-2 - MVV'58 JO10-1 re
10:15 Wilhelmina JO8-1 - Emplina JO8-1 re
10:15 Wilhelmina JO8-6 - SSC'55 JO8-1 re
10:15 Haarsteeg JO7-1 - Wilhelmina JO7-4 re
11:00 SV BLC JO15-2 - Wilhelmina JO15-4 re
11:00 CHC MO15-1 - Wilhelmina MO15-2 re
11:30 Wilhelmina JO13-2 - RKTVC JO13-2 re
11:30 Wilhelmina JO13-1 - ODC JO13-1 re
11:30 Wilhelmina JO13-4 - OJC ROSMALEN JO13-10 re
11:30 Wilhelmina JO13-3 - Groot-Ammers JO13-2 re
11:30 Haarsteeg JO13-4 - Wilhelmina JO13-5 re
13:00 Wilhelmina JO15-3 - BMC JO15-4 re
13:00 Wilhelmina MO15-1 - Nivo Sparta MO15-1 re
13:00 Nemelaer JO17-1 - Wilhelmina JO17-2 re
13:00 BMC JO15-2 - Wilhelmina JO15-2 re
13:00 OSC'45 JO15-1 - Wilhelmina JO15-5 re
14:30 Hedel JO19-2 - Wilhelmina JO19-4 re Scheij, S.M.C. (Sebastiaan)
14:30 SC 't Zand JO17-2 - Wilhelmina JO17-1 re
14:45 Wilhelmina JO19-3 - Haarsteeg JO19-2 re
14:45 Wilhelmina JO17-3 - Real Lunet JO17-1 re
15:00 Den Dungen JO19-1 - Wilhelmina JO19-1 re
15:00 BMC JO17-4 - Wilhelmina JO17-4 re
 
Datum: 29 okt
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
10:00 Wilhelmina 4 - Maliskamp 4 re
10:00 Wilhelmina 8 - TGG 5 re
10:00 Wilhelmina VR2 - OJC ROSMALEN VR3 re Konings, JJ (Johan)
10:00 Den Dungen 4 - Wilhelmina 6 re
10:30 RKDVC VR2 - Wilhelmina VR3 re
11:00 BMC 3 - Wilhelmina 2 re
11:00 Zwaluw VFC 7 - Wilhelmina 9 re
12:00 Wilhelmina VR1 - OJC ROSMALEN VR2 re
12:00 Wilhelmina 7 - Uno Animo 4 re
12:00 Wilhelmina 5 - Den Dungen 5 re
12:00 SCZ 3 - Wilhelmina 3 re
12:00 RWB 7 - Wilhelmina 11 re
12:30 OJC ROSMALEN 12 - Wilhelmina 10 re
14:30 Wilhelmina 1 - ODC 1 re
 
Datum: 1 nov
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
19:00 Pupillencursus - vw
 
Datum: 4 nov
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
08:30 Nivo Sparta JO8-2 - Wilhelmina JO8-3 re
08:30 ZIGO JO11-3 - Wilhelmina JO11-2 re
08:45 Wilhelmina JO11-1 - Haarsteeg JO11-1 re
08:45 Wilhelmina JO11-5 - Kerkwijk JO11-2 re
08:45 Wilhelmina JO8-4 - SV BLC JO8-4 re
08:45 Wilhelmina JO8-2 - OJC ROSMALEN JO8-2 re
08:45 Wilhelmina JO8-5 - Den Dungen JO8-2 re
08:45 Wilhelmina JO9-3 - OJC ROSMALEN JO9-8 re
08:45 RWB JO8-1 - Wilhelmina JO8-6 re
09:00 Zwaluw VFC JO9-9 - Wilhelmina JO9-4 re
09:45 Theole JO9-1 - Wilhelmina JO9-1 re
10:00 NOAD'32 JO13-1 - Wilhelmina JO13-2 re
10:00 DSC JO10-1 - Wilhelmina JO10-1 re
10:00 Den Dungen JO9-1 - Wilhelmina JO9-2 re
10:15 Wilhelmina JO7-2G - Emplina JO7-2 re
10:15 Wilhelmina JO7-3G - Nivo Sparta JO7-1 re
10:15 Wilhelmina JO10-2 - FC Engelen JO10-2 re
10:15 Wilhelmina JO10-4 - Nivo Sparta JO10-2 re
10:15 Wilhelmina JO8-1 - OJC ROSMALEN JO8-1 re
10:15 Wilhelmina MO13-1 - BZS MO13-1 re
10:15 Wilhelmina JO7-4 - Wilhelmina JO7-1G re
10:15 Zwaluw VFC JO11-3 - Wilhelmina JO11-3 re
10:15 Zwaluw VFC JO10-5 - Wilhelmina JO10-3 re
10:15 Zwaluw VFC MO11-2 - Wilhelmina MO11-1 re
11:00 SV BLC JO15-1 - Wilhelmina JO15-1 re
11:00 Oirschot V. JO12-1 - Wilhelmina JO12-1 re
11:30 Wilhelmina JO13-5 - Wilhelmina JO13-4 re
11:30 Haarsteeg JO13-1 - Wilhelmina JO13-1 re
11:30 Beesd MO15-1 - Wilhelmina MO15-2 re
11:30 VOAB MO13-1 - Wilhelmina MO13-2 re
12:00 GDC JO13-2 - Wilhelmina JO13-3 re
12:45 SV BLC JO17-2 - Wilhelmina JO17-3 re
13:00 Wilhelmina JO17-1 - Kozakken Boys JO17-1 re
13:00 Wilhelmina JO15-4 - FC Engelen JO15-2 re
13:00 Wilhelmina JO15-5 - BVV/Timmermans Infra JO15-3 re
13:00 Wilhelmina JO15-2 - Nieuwkuijk JO15-1 re
13:00 HRC'14 JO15-1 - Wilhelmina JO15-3 re
13:00 Jan van Arckel MO15-1 - Wilhelmina MO15-1 re
13:30 De Fendert MO19-1 - Wilhelmina MO19-1 re
14:45 Wilhelmina JO19-4 - Haarsteeg JO19-3 re
14:45 Wilhelmina JO17-4 - Emplina JO17-4 re
14:45 Wilhelmina JO17-2 - Uno Animo JO17-1 re
14:45 Wilhelmina JO19-1 - RKDVC JO19-2 re
14:45 Taxandria JO19-3 - Wilhelmina JO19-3 re
 
Datum: 5 nov
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
10:00 Wilhelmina 9 - CHC 7 re
10:00 Wilhelmina 6 - Emplina 5 re
10:00 Wilhelmina VR3 - SC Elshout VR2 re
10:00 OJC ROSMALEN 9 - Wilhelmina 4 re
10:00 DSC VR1 - Wilhelmina VR2 re
11:00 Vlijmense Boys 3 - Wilhelmina 5 re
11:00 CHC 8 - Wilhelmina 8 re Veer, J.W.M. (Willem) van der
11:30 Bunnik 73 VR1 - Wilhelmina VR1 re
12:00 Wilhelmina 2 - Alem 2 re
12:00 Wilhelmina 3 - OJC ROSMALEN 7 re
12:00 Wilhelmina 10 - DSC 6 re
12:00 Berkdijk 2 - Wilhelmina 7 re
14:30 RKDVC 1 - Wilhelmina 1 re
 
Datum: 6 nov
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
19:00 JVCT Cursus - vw