Hieronder het programma voor de komende weken. Dit programma wordt door ons samengesteld met gegevens van de website www.voetbal.nl.

Datum: 24 mei
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
18:30 Wilhelmina JO10-1 - Nivo Sparta JO10-1
Betreft een wedstrijd in het kader van de nieuwe selectie 2017-2018 Veld 2 18:30-19:30
vw
19:00 Wilhelmina JO12-1 - Nivo Sparta JO12
Betreft wedstrijd in het kader van de nieuwe selecties 2017-2018 Veld 1: 19:00-20:15
vw Herman Wijnen
19:00 Wilhelmina JO13-1 - Nivo Sparta JO13
Betreft wedstrijd in het kader van nieuwe selectie 2017-2018 HV 19:00-20:15 uur
vw Louis van Teeffelen
 
Datum: 27 mei
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
Wilhelmina JO11-10 - WEC to
Wilhelmina JO17-2 - NSVV Numansdorp to
Wilhelmina JO7-1G - NOAD'32 (Wijk en Aalburg) to
Wilhelmina JO15-4 - RWB Waalwijk to
Wilhelmina JO13-4 - Maliskamp to
Wilhelmina JO13-6 - Best Vooruit to
Wilhelmina JO11-1 - Best Vooruit to
Wilhelmina JO11-2 - Best Vooruit to
Wilhelmina JO11-4 - Geldrop to
Wilhelmina JO11-6 - Best Vooruit to
Wilhelmina JO11-8 - WEC Wijbosch to
Wilhelmina JO11-9 - WEC Wijbosch to
Wilhelmina JO7-3G - Geldrop to
Wilhelmina JO7-7 - NOAD'32 to
Wilhelmina MO11-2 - RKsv Boxtel to
11:15 ODC JO17-1 - Wilhelmina JO17-1
Betreft wedstrijd in het kader van de nieuwe selecties 2017-2018
vw
 
Datum: 28 mei
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
Wilhelmina JO9-1 - Best Vooruit to
 
Datum: 29 mei
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
18:00 Wilhelmina JO11-4 - Ouders JO11-4
Veld 2A: 18:00-19:00
vw
 
Datum: 30 mei
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
19:00 Wilhelmina JO12-1 - Haarsteeg JO12
Betreft wedstrijd in het kader van de nieuwe selecties 2017-2018 Veld 1: 19:00-20:15
vw Louis van Teeffelen
19:00 Wilhelmina JO13-1 - Haarsteeg JO13
Betreft wedstrijd in het kader van de nieuwe selectie 2017-2018 Veld 2: 19:00-20:15
vw
 
Datum: 31 mei
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
18:00 Wilhelmina JO11-7 - Ouders JO11-7
Ouder-kind-wedstrijd 18:00-19:00 uur Veld 1A
vw
18:00 Wilhelmina JO11-10 - Ouders JO11-10
Ouder-kind-wedstrijd 18:00-19:00 uur Veld 1B
vw
18:30 Wilhelmina JO10-1 - FC Engelen JO10
Betreft wedstrijd in het kader van de nieuwe selectie 2017-2018 Veld 2A 18:30-19:30
vw
18:30 FC Engelen JO8-1 - Wilhelmina JO8-1
Betreft wedstrijd in het kader van de nieuwe selectie 2017-2018
vw
18:30 FC Engelen JO8-2 - Wilhelmina JO8-2
Betreft wedstrijd in het kader van de nieuwe selecties 2017-2018
vw
18:30 FC Engelen JO9 - Wilhelmina JO9-1
Betreft wedstrijd in het kader van de nieuwe selecties 2017-2018
vw
19:00 Wilhelmina JO15-4 - Ouders JO15-4
Veld 1: 19:00-20:15
vw
20:00 Wilhelmina JO15-1 - Nivo Sparta JO15
Betreft wedstrijd in het kader van de nieuwe selecties 2017-2018 Kunstrgras 20:00-21:30
vw Louis van Teeffelen
 
Datum: 01 jun
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
18:00 Wilhelmina JO7-6 - ouders JO7-6
Veld KG-A: 18:00-19:00
vw
18:30 Wilhelmina JO11-1 - FC Engelen JO11-1
Betreft wedstrijd in het kader van de nieuwe selecties 2017-2018 Veld 2B 18:30-19:30
vw
19:30 Wilhelmina JO17-4 - JO17-2
Interne oefenwedstrijd Veld 1: 19:30-21:00
vw
 
Datum: 02 jun
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
Wilhelmina JO15-1 - FK Haderslev (Denemarken) to
18:00 Wilhelmina JO9-4 - Ouders JO9-4
Veld 2A: 18:00-19:00
vw
 
Datum: 03 jun
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
Wilhelmina JO11-9 - OJC Rosmalen to
Wilhelmina JO11-1 - OJC Rosmalen to
Wilhelmina JO11-2 - Blauw Geel'38 to
Wilhelmina JO11-3 - OJC Rosmalen to
Wilhelmina JO11-8 - Haarsteeg to
Wilhelmina JO9-4 - Haarsteeg to
Wilhelmina JO7-1G - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to
Wilhelmina JO7-2G - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to
Wilhelmina JO7-3G - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to
Wilhelmina JO7-4 - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to
Wilhelmina JO7-5 - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to
Wilhelmina JO7-6 - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to
Wilhelmina JO7-7 - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to
Wilhelmina MO15-1 - Neo'25 to
14:30 Wilhelmina JO19-1 - Haarsteeg
Betreft wedstrijd in het kader van de nieuwe selecties 2017-2018 Kunstgras 14:30-16:15
vw
 
Datum: 04 jun
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
Wilhelmina JO13-2 - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to
Wilhelmina JO13-3 - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to
Wilhelmina JO13-4 - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to
Wilhelmina JO13-5 - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to
Wilhelmina JO13-6 - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to
 
Datum: 06 jun
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
19:00 Wilhelmina JO13-5 - Ouders JO13-5
Veld 2: 19:00-20:15
vw
19:15 Wilhelmina JO17-1 - Zwaluw vfc JO17
Betreft wedstrijd in het kader van de nieuwe selecties 2017-2018 Kunstrgras 19:15-21:00
vw
 
Datum: 07 jun
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
19:00 Wilhelmina JO11-2 - Ouders JO11-2
Veld 2A: 19:00-20:15
vw
 
Datum: 08 jun
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
19:00 Wilhelmina JO13-4 - Ouders Jo13-4
Veld 2A: 19:00-20:15
vw
 
Datum: 10 jun
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
Wilhelmina JO13-2 - OJC Rosmalen to
Wilhelmina JO17-4 - FC De Rakt to
Wilhelmina JO15-2 - BVV to
Wilhelmina JO13-4 - OJC Rosmalen to
Wilhelmina JO11-8 - SV TOP to
Wilhelmina JO9-5 - SV TOP to
Wilhelmina MO15-1 - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to
Wilhelmina MO19-1 - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to
 
Datum: 11 jun
Tijd Wedstrijd Tp Scheidsrechter
Wilhelmina JO7-1G - UDI'19 to
Wilhelmina MO11-1 - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to
Wilhelmina MO11-2 - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to
Wilhelmina MO13-1 - Thuistoernooi rkvv Wilhelmina to