JO11-1
Technische staf
Griendt, Pepijn van de (Ass.-trainer/coach)
Netten, Jasper (Trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Coumans, Maxim
Fetherston, Liam
Moens, Thomas
Netten, Ravi
Paalman, Naiqell
Steenhuisen, Jadin
Vervoort, Luca
Weyers, Ruben
Zondag, Simen
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 okt 09:45 SV BLC JO11-1 - Wilhelmina JO11-1 re Sportpark De Meerendonk
4 nov 08:45 Wilhelmina JO11-1 - Haarsteeg JO11-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 1e klasse 14 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 14 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO11-1 10 10 0 0 30 74 15 0
2 BMC JO11-1 10 6 1 3 19 30 34 0
3 OJC ROSMALEN JO11-2 10 5 1 4 16 42 34 0
4 Maliskamp JO11-1 10 4 1 5 13 47 38 0
5 Emplina JO11-2 10 2 2 6 8 30 53 0
6 FC Engelen JO11-2 10 0 1 9 1 25 74 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 14 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 1e klasse 08 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 okt
BVV/Timmermans Infra JO11-1
FC Engelen JO11-1
2 - 9 
7 okt
S.C.I. JO11-1
Wilhelmina JO11-1
3 - 3 
7 okt
Haarsteeg JO11-1
Zwaluw VFC JO11-2
4 - 5 
7 okt
ODC JO11-1
Emplina JO11-1
4 - 6 
7 okt
SV BLC JO11-1
Den Dungen JO11-1
1 - 4 
14 okt
FC Engelen JO11-1
ODC JO11-1
9 - 5 
14 okt
OJC ROSMALEN JO11-2
SV BLC JO11-1
3 - 3 
14 okt
Emplina JO11-1
Haarsteeg JO11-1
6 - 1 
14 okt
Zwaluw VFC JO11-2
BVV/Timmermans Infra JO11-1
5 - 3 
 
Stand 1e klasse 08 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO11-1 4 4 0 0 12 33 6 0
2 FC Engelen JO11-1 3 3 0 0 9 28 13 0
3 Den Dungen JO11-1 3 2 1 0 7 9 5 0
4 Zwaluw VFC JO11-2 3 2 0 1 6 12 12 0
5 S.C.I. JO11-1 3 1 1 1 4 8 13 0
6 SV BLC JO11-1 4 1 1 2 4 13 15 0
7 ODC JO11-1 3 1 0 2 3 14 17 0
8 Haarsteeg JO11-1 3 1 0 2 3 10 13 0
9 OJC ROSMALEN JO11-2 3 0 2 1 2 7 10 0
10 Wilhelmina JO11-1 3 0 1 2 1 10 26 0
11 BVV/Timmermans Infra JO11-1 4 0 0 4 0 10 24 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 08 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 okt 18:00 Den Dungen JO11-1 - SCI JO11-1 re Sportpark Jacobskamp
28 okt 09:00 BVV/Timmermans Infra JO11-1 - OJC ROSMALEN JO11-2 re Sportpark De Vliert
28 okt 09:00 Haarsteeg JO11-1 - FC Engelen JO11-1 re Sportpark Haarsteeg
28 okt 09:45 SV BLC JO11-1 - Wilhelmina JO11-1 re Sportpark De Meerendonk
28 okt 09:45 ODC JO11-1 - Den Dungen JO11-1 re Sportpark Wagenaars
28 okt 10:15 Zwaluw VFC JO11-2 - Emplina JO11-1 re Sportpark Bergenshuizen
4 nov 08:30 FC Engelen JO11-1 - Zwaluw VFC JO11-2 re Sportpark Engelerpark
4 nov 08:45 Wilhelmina JO11-1 - Haarsteeg JO11-1 re Sportpark De Saren
4 nov 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 - ODC JO11-1 re Sportpark De Groote Wielen
4 nov 09:00 SCI JO11-1 - SV BLC JO11-1 re Sportpark Heidelust
4 nov 09:45 Emplina JO11-1 - BVV/Timmermans Infra JO11-1 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen Groep 10 0 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 10 0 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 FC Engelen JO11-1 1 1 0 0 3 2 2 0
2 Wilhelmina JO11-1 1 0 0 1 0 2 2 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 10 0 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 10 1 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 10 1 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO11-1 1 1 0 0 3 8 0 0
2 Best Vooruit JO11-2 1 0 0 1 0 0 8 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 10 1 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 10 1 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 10 1 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO11-1 1 1 0 0 3 9 2 0
2 Unitas'59 JO11-2 1 0 0 1 0 2 9 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 10 1 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 10 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 10 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 10 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 10 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 10 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 10 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 10 4 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 10 4 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO11-1 1 1 0 0 3 5 2 0
2 Emplina JO11-1 1 0 0 1 0 2 5 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 10 4 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 13 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 13 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO11-1 3 3 0 0 9 13 9 0
2 FC Engelen JO11-1 3 2 0 1 6 14 9 0
3 WSC JO11-1 3 1 0 2 3 10 14 0
4 SVSSS JO11-1 3 0 0 3 0 6 11 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 13 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 09 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 09 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO11-1 3 3 0 0 9 24 5 0
2 Baardwijk JO11-1 3 2 0 1 6 23 16 0
3 Wilhelmina JO11-1 3 1 0 2 3 14 19 0
4 SV Reeshof JO11-1 3 0 0 3 0 4 25 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 09 (beker)
Er is nog geen programma bekend