JO11-1
Technische staf
Griendt, Pepijn van de (Ass.-trainer/coach)
Netten, Jasper (Trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Fetherston, Liam
Moens, Thomas
Paalman, Naiqell
Steenhuisen, Jadin
Vervoort, Luca
Weyers, Ruben
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 feb 08:45 Wilhelmina JO11-1 - Baardwijk JO11-1 re Sportpark De Saren
3 mrt 09:30 WSC JO11-1 - Wilhelmina JO11-1 re Sportpark Eikendonk
10 mrt 08:45 Wilhelmina JO11-1 - RWB JO11-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 1e klasse 08 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 08 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO11-1 8 8 0 0 24 59 13 0
2 FC Engelen JO11-1 9 7 0 2 21 66 32 0
3 ODC JO11-1 8 6 0 2 18 39 26 0
4 Wilhelmina JO11-1 10 5 1 4 16 34 49 0
5 Den Dungen JO11-1 8 4 1 3 13 21 14 0
6 OJC ROSMALEN JO11-2 9 3 2 4 11 24 33 0
7 S.C.I. JO11-1 9 3 2 4 11 19 36 0
8 Haarsteeg JO11-1 9 3 1 5 10 32 36 0
9 Zwaluw VFC JO11-2 9 3 0 6 9 24 33 0
10 SV BLC JO11-1 9 2 1 6 7 26 42 0
11 BVV/Timmermans Infra JO11-1 10 1 0 9 3 32 62 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 08 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 1e klasse 06 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 06 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Baardwijk JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Dungen JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Engelen JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haarsteeg JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDVC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKTVC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RWB JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WSC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 06 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 feb 08:45 Den Dungen JO11-1 - Emplina JO11-1 re Sportpark Jacobskamp
24 feb 08:45 Wilhelmina JO11-1 - Baardwijk JO11-1 re Sportpark De Saren
24 feb 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 - RWB JO11-1 re Sportpark De Groote Wielen
24 feb 09:00 RKDVC JO11-1 - Haarsteeg JO11-1 re Sportpark aan de Duinweg
24 feb 09:45 Unitas JO11-1 - FC Engelen JO11-1 re Sportpark Molenvliet
24 feb 10:15 RKTVC JO11-1 - WSC JO11-1 re Sportpark De Ridderweide
3 mrt 08:30 FC Engelen JO11-1 - RKTVC JO11-1 re Sportpark Engelerpark
3 mrt 09:00 Haarsteeg JO11-1 - Den Dungen JO11-1 re Sportpark Haarsteeg
3 mrt 09:00 Baardwijk JO11-1 - Unitas JO11-1 re Sportpark Olympia
3 mrt 09:30 WSC JO11-1 - Wilhelmina JO11-1 re Sportpark Eikendonk
3 mrt 09:45 Emplina JO11-1 - OJC ROSMALEN JO11-2 re Sportpark Empel Zuid
3 mrt 10:00 RWB JO11-1 - RKDVC JO11-1 re Sportpark De Gaard
10 mrt 08:45 Den Dungen JO11-1 - RKDVC JO11-1 re Sportpark Jacobskamp
10 mrt 08:45 Wilhelmina JO11-1 - RWB JO11-1 re Sportpark De Saren
10 mrt 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 - Haarsteeg JO11-1 re Sportpark De Groote Wielen
10 mrt 09:30 WSC JO11-1 - FC Engelen JO11-1 re Sportpark Eikendonk
10 mrt 09:45 Unitas JO11-1 - Emplina JO11-1 re Sportpark Molenvliet
10 mrt 10:15 RKTVC JO11-1 - Baardwijk JO11-1 re Sportpark De Ridderweide
 
Uitslagen Groep 1 09 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 09 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO11-1 3 3 0 0 9 24 5 0
2 Baardwijk JO11-1 3 2 0 1 6 23 16 0
3 Wilhelmina JO11-1 3 1 0 2 3 14 19 0
4 SV Reeshof JO11-1 3 0 0 3 0 4 25 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 09 (beker)
Er is nog geen programma bekend