JO11-2
Technische staf
 
Overige staf
 
Spelers
Dooreleijers, Jan
Mual, Nathan
Smits, Jaimy
Tillaart, Luuk van den
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
12 mei 08:45 Wilhelmina JO11-2 - Emplina JO11-4 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 12 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nemelaer JO11-1 9 8 0 1 24 42 22 0
2 Were Di JO11-2 9 7 1 1 22 46 18 0
3 ZIGO JO11-3 9 7 0 2 21 44 17 0
4 VOAB JO11-4 8 4 1 3 13 28 22 0
5 Riel JO11-1 9 4 0 5 12 35 35 0
6 TGG JO11-1 8 3 0 5 9 31 28 0
7 Wilhelmina JO11-2 7 2 2 3 8 21 28 0
8 Audacia JO11-1 8 2 1 5 7 22 55 0
9 SC 't Zand JO11-4 9 2 0 7 6 33 50 0
10 OJC ROSMALEN JO11-6 8 0 1 7 1 15 42 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 12 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 13 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 apr
OJC ROSMALEN JO11-4
Boxtel JO11-2
7 - 3 
14 apr
Maliskamp JO11-2
BMC JO11-2
1 - 8 
14 apr
Emplina JO11-4
ODC JO11-2
5 - 2 
14 apr
Zwaluw VFC JO11-3
Wilhelmina JO11-2
3 - 2 
18 apr
ODC JO11-2
OJC ROSMALEN JO11-4
5 - 5 
19 apr
Maliskamp JO11-2
Zwaluw VFC JO11-3
0 - 4 
21 apr
BVV/Timmermans Infra JO11-2
Boxtel JO11-2
2 - 10 
21 apr
Emplina JO11-4
Zwaluw VFC JO11-3
2 - 11 
21 apr
BMC JO11-2
Wilhelmina JO11-2
5 - 3 
 
Stand 3e klasse 13 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Zwaluw VFC JO11-3 5 4 1 0 13 27 10 0
2 ODC JO11-2 6 3 2 1 11 33 22 0
3 BMC JO11-2 4 3 0 1 9 24 13 0
4 OJC ROSMALEN JO11-4 4 2 1 1 7 20 16 0
5 Boxtel JO11-2 4 2 0 2 6 25 24 0
6 Emplina JO11-4 4 2 0 2 6 17 22 0
7 Wilhelmina JO11-2 5 2 0 3 6 17 20 0
8 BVV/Timmermans Infra JO11-2 4 0 0 4 0 8 22 0
9 Maliskamp JO11-2 4 0 0 4 0 4 26 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 13 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
5 mei 10:00 Boxtel JO11-2 - ODC JO11-2 re Sportpark Munsel
8 mei 18:30 Emplina JO11-4 - Maliskamp JO11-2 re Sportpark Empel Zuid
12 mei 08:45 Wilhelmina JO11-2 - Emplina JO11-4 re Sportpark De Saren
12 mei 09:00 Maliskamp JO11-2 - BVV/Timmermans Infra JO11-2 re Sportpark Maliskamp
12 mei 10:15 Zwaluw VFC JO11-3 - OJC ROSMALEN JO11-4 re Sportpark Bergenshuizen
14 mei 18:30 OJC ROSMALEN JO11-4 - BMC JO11-2 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen Groep 2 22 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 22 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Haaften JO11-1 3 3 0 0 9 31 5 0
2 GSC/ODS JO11-1 3 2 0 1 6 13 13 0
3 Wilhelmina JO11-2 3 1 0 2 3 13 22 0
4 SJO/BZC'14 JO11-1 3 0 0 3 0 5 22 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 22 (beker)
Er is nog geen programma bekend