JO11-3
Technische staf
Bounouhi, Samir el (Trainer/coach)
 
Overige staf
Keizer- van Heeswijk, Rianne (Teammanager)
 
Spelers
Bounouhi, Ahmed el
Keizer, Pascal
Samood, Djayden
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 apr 08:45 Wilhelmina JO11-3 - Emplina JO11-3 re Sportpark De Saren
5 mei 09:00 RKDVC JO11-2 - Wilhelmina JO11-3 re Sportpark aan de Duinweg
 
Uitslagen 3e klasse 14 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 14 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO11-3 11 10 0 1 30 66 22 0
2 Nieuwkuijk JO11-1 9 8 1 0 25 71 17 0
3 Zwaluw VFC JO11-3 10 7 1 2 22 53 23 0
4 FC Engelen JO11-3 10 7 0 3 21 42 27 0
5 Emplina JO11-3 10 6 2 2 20 39 22 0
6 Achilles Veen JO11-1 9 5 0 4 15 47 31 0
7 Jan van Arckel JO11-1 10 3 2 5 11 29 43 0
8 Wilhelmina JO11-3 10 3 1 6 10 40 36 0
9 RKDVC JO11-3 10 2 2 6 8 21 52 0
10 CHC JO11-1 9 1 1 7 4 11 60 0
11 DSC JO11-2 9 1 0 8 3 15 72 0
12 Hedel JO11-1 11 1 0 10 3 22 51 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 14 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 12 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 apr
WSC JO11-2
BMC JO11-3
5 - 3 
14 apr
Emplina JO11-3
Jan van Arckel JO11-1
5 - 2 
14 apr
Wilhelmina JO11-3
GDC JO11-1
5 - 3 
14 apr
RKDVC JO11-2
FC Engelen JO11-3
5 - 3 
21 apr
WSC JO11-2
Wilhelmina JO11-3
4 - 6 
21 apr
FC Engelen JO11-3
GDC JO11-1
9 - 4 
21 apr
Achilles Veen JO11-1
Emplina JO11-3
1 - 2 
21 apr
BMC JO11-3
RKDVC JO11-2
4 - 4 
 
Stand 3e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO11-3 5 4 1 0 13 23 12 0
2 Emplina JO11-3 4 4 0 0 12 13 7 0
3 RKDVC JO11-2 4 3 1 0 10 19 10 0
4 FC Engelen JO11-3 4 3 0 1 9 24 12 0
5 Jan van Arckel JO11-1 3 1 1 1 4 7 8 0
6 Achilles Veen JO11-1 3 1 0 2 3 7 5 0
7 GDC JO11-1 4 1 0 3 3 13 18 0
8 WSC JO11-2 5 1 0 4 3 12 25 0
9 BMC JO11-3 5 0 1 4 1 9 21 0
10 Haarsteeg JO11-2 3 0 0 3 0 6 15 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 12 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 apr 08:45 Wilhelmina JO11-3 - Emplina JO11-3 re Sportpark De Saren
2 mei 19:00 Jan van Arckel JO11-1 - Achilles Veen JO11-1 re Sportpark D’n Huybert
5 mei 09:00 Haarsteeg JO11-2 - Jan van Arckel JO11-1 re Sportpark Haarsteeg
5 mei 09:00 RKDVC JO11-2 - Wilhelmina JO11-3 re Sportpark aan de Duinweg
5 mei 09:45 Emplina JO11-3 - GDC JO11-1 re Sportpark Empel Zuid
8 mei 18:30 WSC JO11-2 - RKDVC JO11-2 re Sportpark Eikendonk
12 mei 09:00 GDC JO11-1 - WSC JO11-2 re Sportpark GDC
12 mei 09:00 Haarsteeg JO11-2 - Achilles Veen JO11-1 re Sportpark Haarsteeg
12 mei 09:00 RKDVC JO11-2 - Jan van Arckel JO11-1 re Sportpark aan de Duinweg
12 mei 09:45 Emplina JO11-3 - FC Engelen JO11-3 re Sportpark Empel Zuid
15 mei 19:00 Achilles Veen JO11-1 - BMC JO11-3 re Sportpark De Hanen Weide
16 mei 18:30 Haarsteeg JO11-2 - BMC JO11-3 re Sportpark Haarsteeg
 
Uitslagen Groep 3 14 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 14 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO11-4 3 3 0 0 9 20 11 0
2 Wilhelmina JO11-3 3 2 0 1 6 24 14 0
3 TGG JO11-1 3 1 0 2 3 10 12 0
4 OJC ROSMALEN JO11-7 3 0 0 3 0 8 25 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 14 (beker)
Er is nog geen programma bekend