JO11-3
Technische staf
Bounouhi, Samir el (Trainer/coach)
 
Overige staf
Keizer- van Heeswijk, Rianne (Teammanager)
 
Spelers
Baltussen, Linus
Bounouhi, Ahmed el
Burg, Jay
Esdonk, Fadi van
Keizer, Pascal
Lent, Tom van
Rahmani, Zaid
Samood, Djayden
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 okt 08:45 Wilhelmina JO11-3 - Jan van Arckel JO11-1 re Sportpark De Saren
4 nov 10:15 Zwaluw VFC JO11-3 - Wilhelmina JO11-3 re Sportpark Bergenshuizen
 
Uitslagen 3e klasse 37 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 37 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra JO11-2 10 10 0 0 30 91 11 0
2 Wilhelmina JO11-3 10 7 0 3 21 73 34 0
3 Hedel JO11-2 10 7 0 3 21 53 41 0
4 OJC ROSMALEN JO11-8 10 4 0 6 12 31 45 0
5 FC Engelen JO11-7 10 2 0 8 6 40 48 0
6 Emplina JO11-5 10 0 0 10 0 7 116 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 37 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 14 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 okt
Wilhelmina JO11-3
Emplina JO11-3
2 - 3 
7 okt
OJC ROSMALEN JO11-3
Zwaluw VFC JO11-3
3 - 1 
7 okt
DSC JO11-2
Achilles Veen JO11-1
0 - 6 
7 okt
Jan van Arckel JO11-1
FC Engelen JO11-3
3 - 4 
7 okt
CHC JO11-1
RKDVC JO11-3
3 - 3 
14 okt
FC Engelen JO11-3
Wilhelmina JO11-3
2 - 0 
14 okt
RKDVC JO11-3
Nieuwkuijk JO11-1
0 - 16 
14 okt
Achilles Veen JO11-1
CHC JO11-1
8 - 1 
14 okt
Emplina JO11-3
OJC ROSMALEN JO11-3
0 - 6 
14 okt
Hedel JO11-1
DSC JO11-2
7 - 0 
14 okt
Zwaluw VFC JO11-3
Jan van Arckel JO11-1
8 - 0 
 
Stand 3e klasse 14 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO11-3 4 4 0 0 12 22 4 0
2 FC Engelen JO11-3 4 4 0 0 12 12 5 0
3 Achilles Veen JO11-1 3 3 0 0 9 21 6 0
4 Zwaluw VFC JO11-3 4 2 1 1 7 16 7 0
5 Emplina JO11-3 4 2 1 1 7 8 12 0
6 Nieuwkuijk JO11-1 1 1 0 0 3 16 0 0
7 Wilhelmina JO11-3 4 1 0 3 3 12 14 0
8 Jan van Arckel JO11-1 4 1 0 3 3 9 17 0
9 CHC JO11-1 4 0 1 3 1 9 23 0
10 RKDVC JO11-3 4 0 1 3 1 6 26 0
11 Hedel JO11-1 2 0 0 2 0 3 8 0
12 DSC JO11-2 2 0 0 2 0 0 12 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 14 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 okt 08:45 Wilhelmina JO11-3 - Jan van Arckel JO11-1 re Sportpark De Saren
28 okt 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 - Zwaluw VFC JO11-3 re Sportpark Nieuwkuijk
28 okt 09:00 OJC ROSMALEN JO11-3 - FC Engelen JO11-3 re Sportpark De Groote Wielen
28 okt 09:00 Achilles Veen JO11-1 - Hedel JO11-1 re Sportpark De Hanen Weide
28 okt 10:00 DSC JO11-2 - RKDVC JO11-3 re Sportpark Ipperakkeren
28 okt 10:30 CHC JO11-1 - Emplina JO11-3 re Sportpark De Schutskamp
4 nov 08:30 FC Engelen JO11-3 - DSC JO11-2 re Sportpark Engelerpark
4 nov 09:00 RKDVC JO11-3 - Achilles Veen JO11-1 re Sportpark aan de Duinweg
4 nov 09:45 Emplina JO11-3 - Nieuwkuijk JO11-1 re Sportpark Empel Zuid
4 nov 10:15 Zwaluw VFC JO11-3 - Wilhelmina JO11-3 re Sportpark Bergenshuizen
4 nov 10:15 Jan van Arckel JO11-1 - OJC ROSMALEN JO11-3 re Sportpark D’n Huybert
4 nov 10:15 Hedel JO11-1 - CHC JO11-1 re Sportpark De Winkels
 
Uitslagen Groep 2 076 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 076 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO10-1 3 3 0 0 9 24 6 0
2 Maliskamp JO11-2 3 2 0 1 6 12 16 0
3 Wilhelmina JO11-3 3 1 0 2 3 14 24 0
4 OJC ROSMALEN JO11-5 3 0 0 3 0 14 18 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 076 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 3 14 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 14 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO11-4 3 3 0 0 9 20 11 0
2 Wilhelmina JO11-3 3 2 0 1 6 24 14 0
3 TGG JO11-1 3 1 0 2 3 10 12 0
4 OJC ROSMALEN JO11-7 3 0 0 3 0 8 25 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 14 (beker)
Er is nog geen programma bekend