JO11-3
Technische staf
Bounouhi, Samir el (Trainer/coach)
 
Overige staf
Keizer- van Heeswijk, Rianne (Teammanager)
 
Spelers
Bounouhi, Ahmed el
Keizer, Pascal
Samood, Djayden
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 feb 08:45 Wilhelmina JO11-3 - Emplina JO11-3 re Sportpark De Saren
3 mrt 09:00 RKDVC JO11-2 - Wilhelmina JO11-3 re Sportpark aan de Duinweg
10 mrt 08:45 Wilhelmina JO11-3 - Haarsteeg JO11-2 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 14 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 14 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO11-3 11 10 0 1 30 66 22 0
2 Nieuwkuijk JO11-1 9 8 1 0 25 71 17 0
3 Zwaluw VFC JO11-3 10 7 1 2 22 53 23 0
4 FC Engelen JO11-3 10 7 0 3 21 42 27 0
5 Emplina JO11-3 10 6 2 2 20 39 22 0
6 Achilles Veen JO11-1 9 5 0 4 15 47 31 0
7 Jan van Arckel JO11-1 10 3 2 5 11 29 43 0
8 Wilhelmina JO11-3 10 3 1 6 10 40 36 0
9 RKDVC JO11-3 10 2 2 6 8 21 52 0
10 CHC JO11-1 9 1 1 7 4 11 60 0
11 DSC JO11-2 9 1 0 8 3 15 72 0
12 Hedel JO11-1 11 1 0 10 3 22 51 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 14 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 12 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Achilles Veen JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BMC JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Engelen JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GDC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haarsteeg JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Jan van Arckel JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WSC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 12 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 feb 08:30 WSC JO11-2 - RKDVC JO11-2 re Sportpark Eikendonk
24 feb 08:30 FC Engelen JO11-3 - Haarsteeg JO11-2 re Sportpark Engelerpark
24 feb 08:45 Wilhelmina JO11-3 - Emplina JO11-3 re Sportpark De Saren
24 feb 10:15 Jan van Arckel JO11-1 - Achilles Veen JO11-1 re Sportpark D’n Huybert
3 mrt 09:00 Achilles Veen JO11-1 - BMC JO11-3 re Sportpark De Hanen Weide
3 mrt 09:00 Haarsteeg JO11-2 - Jan van Arckel JO11-1 re Sportpark Haarsteeg
3 mrt 09:00 RKDVC JO11-2 - Wilhelmina JO11-3 re Sportpark aan de Duinweg
3 mrt 09:45 Emplina JO11-3 - GDC JO11-1 re Sportpark Empel Zuid
10 mrt 08:30 FC Engelen JO11-3 - Achilles Veen JO11-1 re Sportpark Engelerpark
10 mrt 08:30 WSC JO11-2 - Emplina JO11-3 re Sportpark Eikendonk
10 mrt 08:45 Wilhelmina JO11-3 - Haarsteeg JO11-2 re Sportpark De Saren
10 mrt 10:15 BMC JO11-3 - Jan van Arckel JO11-1 re Sportpark De Brand
 
Uitslagen Groep 3 14 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 14 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO11-4 3 3 0 0 9 20 11 0
2 Wilhelmina JO11-3 3 2 0 1 6 24 14 0
3 TGG JO11-1 3 1 0 2 3 10 12 0
4 OJC ROSMALEN JO11-7 3 0 0 3 0 8 25 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 14 (beker)
Er is nog geen programma bekend