JO11-4
Technische staf
Damen, Jody (Ass.-trainer/coach)
Lindt, Wim van (Trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Budde, Kay
Damen, Levi
Doremalen, Dave van
Lindt, Sander van
Moerkerk, Pepijn
Porkoros, Matthew
Rozet, Ruben
Schut, Jelle
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 okt 09:45 Emplina JO11-5 - Wilhelmina JO11-4 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen Groep 4 59 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 4 59 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nieuwkuijk JO11-1 3 3 0 0 9 59 0 0
2 Wilhelmina JO11-4 3 2 0 1 6 13 29 0
3 OSC'45 JO11-2 3 1 0 2 3 9 27 0
4 Achilles Veen JO11-2 3 0 0 3 0 3 28 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 4 59 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 18 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 okt
Den Dungen JO11-2
Wilhelmina JO11-4
11 - 2 
7 okt
OJC ROSMALEN JO11-7
ASH JO11-1
7 - 0 
7 okt
Emplina JO11-5
BMC JO11-3
2 - 9 
7 okt
Boxtel JO11-2
OJC ROSMALEN JO11-8
12 - 0 
7 okt
Zwaluw VFC JO11-5
Sint Michielsgestel JO11-2
0 - 11 
14 okt
Wilhelmina JO11-4
OJC ROSMALEN JO11-7
15 - 2 
14 okt
Sint Michielsgestel JO11-2
Emplina JO11-5
4 - 2 
14 okt
Maliskamp JO11-3
Den Dungen JO11-2
4 - 10 
14 okt
BMC JO11-3
Boxtel JO11-2
1 - 7 
 
Stand 4e klasse 18 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Boxtel JO11-2 4 4 0 0 12 44 4 0
2 Wilhelmina JO11-4 4 3 0 1 9 38 24 0
3 Den Dungen JO11-2 4 3 0 1 9 31 17 0
4 Sint Michielsgestel JO11-2 2 2 0 0 6 15 2 0
5 BMC JO11-3 3 2 0 1 6 26 9 0
6 OJC ROSMALEN JO11-7 3 2 0 1 6 20 18 0
7 Emplina JO11-5 4 1 0 3 3 7 29 0
8 OJC ROSMALEN JO11-8 2 0 0 2 0 1 15 0
9 ASH JO11-1 2 0 0 2 0 0 23 0
10 Zwaluw VFC JO11-5 3 0 0 3 0 6 24 0
11 Maliskamp JO11-3 3 0 0 3 0 13 36 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 18 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 okt 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 - BMC JO11-3 re Sportpark De Groote Wielen
28 okt 08:45 Den Dungen JO11-2 - ASH JO11-1 re Sportpark Jacobskamp
28 okt 09:00 OJC ROSMALEN JO11-8 - BMC JO11-3 re Sportpark De Groote Wielen
28 okt 09:45 Emplina JO11-5 - Wilhelmina JO11-4 re Sportpark Empel Zuid
28 okt 10:00 Boxtel JO11-2 - St Mich.Gestel JO11-2 re Sportpark Munsel
28 okt 10:15 Zwaluw VFC JO11-5 - Maliskamp JO11-3 re Sportpark Bergenshuizen
4 nov 09:00 ASH JO11-1 - Boxtel JO11-2 re Sportpark A.S.H.
4 nov 09:00 St Mich.Gestel JO11-2 - OJC ROSMALEN JO11-8 re Sportpark Zegenwerp
4 nov 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 - Den Dungen JO11-2 re Sportpark De Groote Wielen
4 nov 09:00 Maliskamp JO11-3 - Emplina JO11-5 re Sportpark Maliskamp
4 nov 10:15 BMC JO11-3 - Zwaluw VFC JO11-5 re Sportpark De Brand