JO11-4
Technische staf
Lindt, Wim van (Trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Budde, Kay
Doremalen, Dave van
Porkoros, Matthew
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 feb 11:00 TEC JO11-2 - Wilhelmina JO11-4 re Sportpark De Lok
3 mrt 08:45 Wilhelmina JO11-4 - FC Engelen JO11-5 re Sportpark De Saren
10 mrt 09:00 OJC ROSMALEN JO11-6 - Wilhelmina JO11-4 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen 4e klasse 18 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 18 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Boxtel JO11-2 10 9 0 1 27 125 12 0
2 BMC JO11-3 10 9 0 1 27 82 17 0
3 Den Dungen JO11-2 10 7 1 2 22 67 30 0
4 Sint Michielsgestel JO11-2 8 6 1 1 19 48 18 0
5 Emplina JO11-5 9 5 0 4 15 46 35 0
6 OJC ROSMALEN JO11-7 9 4 0 5 12 43 45 0
7 Wilhelmina JO11-4 9 4 0 5 12 48 78 0
8 OJC ROSMALEN JO11-8 9 3 0 6 9 30 51 0
9 Maliskamp JO11-3 9 1 0 8 3 26 86 0
10 Zwaluw VFC JO11-5 9 1 0 8 3 16 90 0
11 ASH JO11-1 8 0 0 8 0 4 73 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 18 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 14 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 14 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ST Alem/RKVSC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Dungen JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO11-5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Engelen JO11-5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hedel JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN JO11-7 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN JO11-6 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV BLC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zwaluw VFC JO11-8 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 14 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
19 feb 18:30 OJC ROSMALEN JO11-7 - FC Engelen JO11-5 re Sportpark De Groote Wielen
24 feb 08:30 FC Engelen JO11-5 - SV BLC JO11-2 re Sportpark Engelerpark
24 feb 09:00 OJC ROSMALEN JO11-6 - Emplina JO11-5 re Sportpark De Groote Wielen
24 feb 09:00 ST Alem/RKVSC JO11-1 - Den Dungen JO11-2 re Sportpark De Peperd
24 feb 10:15 Hedel JO11-1 - OJC ROSMALEN JO11-7 re Sportpark De Winkels
24 feb 11:00 TEC JO11-2 - Wilhelmina JO11-4 re Sportpark De Lok
3 mrt 08:45 Wilhelmina JO11-4 - FC Engelen JO11-5 re Sportpark De Saren
3 mrt 08:45 Den Dungen JO11-2 - Hedel JO11-1 re Sportpark Jacobskamp
3 mrt 09:45 Emplina JO11-5 - TEC JO11-2 re Sportpark Empel Zuid
3 mrt 09:45 SV BLC JO11-2 - OJC ROSMALEN JO11-6 re Sportpark De Meerendonk
3 mrt 10:15 Zwaluw VFC JO11-8 - ST Alem/RKVSC JO11-1 re Sportpark Bergenshuizen
10 mrt 08:30 FC Engelen JO11-5 - TEC JO11-2 re Sportpark Engelerpark
10 mrt 09:00 OJC ROSMALEN JO11-6 - Wilhelmina JO11-4 re Sportpark De Groote Wielen
10 mrt 09:00 ST Alem/RKVSC JO11-1 - Emplina JO11-5 re Sportpark De Oude Maas
10 mrt 10:15 Hedel JO11-1 - SV BLC JO11-2 re Sportpark De Winkels
10 mrt 10:15 Zwaluw VFC JO11-8 - OJC ROSMALEN JO11-7 re Sportpark Bergenshuizen
 
Uitslagen Groep 4 59 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 4 59 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nieuwkuijk JO11-1 3 3 0 0 9 59 0 0
2 Wilhelmina JO11-4 3 2 0 1 6 13 29 0
3 OSC'45 JO11-2 3 1 0 2 3 9 27 0
4 Achilles Veen JO11-2 3 0 0 3 0 3 28 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 4 59 (beker)
Er is nog geen programma bekend