JO11-5
Technische staf
Drunen, Giovanni van (Trainer/coach)
Drunen, John van (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Drunen, Kenji van
Jillab, Riyah
Lokven, Sven van
Maas, Damiën
Melis, Dylan
Nieuwlaat, Daan
Schiltmans, Nick
Vaessen, Biao
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 okt 18:00 Wilhelmina JO11-5 - Emplina JO11-7 re Sportpark De Saren
28 okt 10:00 DSC JO11-4 - Wilhelmina JO11-5 re Sportpark Ipperakkeren
4 nov 08:45 Wilhelmina JO11-5 - Kerkwijk JO11-2 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 4e klasse 42 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 42 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO11-11 10 8 1 1 25 43 22 0
2 Den Dungen JO11-3 10 8 0 2 24 57 14 0
3 Emplina JO11-7 10 5 1 4 16 36 23 0
4 BVV/Timmermans Infra JO11-3 10 4 1 5 13 28 36 0
5 FC Engelen JO11-5 10 3 0 7 9 29 36 0
6 Wilhelmina JO11-5 10 0 1 9 1 19 81 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 42 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 15 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 okt
Sint Michielsgestel JO11-4
Haarsteeg JO11-4
7 - 3 
7 okt
Achilles Veen JO11-3
RKDVC JO11-7
1 - 5 
7 okt
Nieuwkuijk JO11-2
Wilhelmina JO11-5
3 - 5 
7 okt
Emplina JO11-7
Hedel JO11-3
17 - 2 
7 okt
DSC JO11-4
Kerkwijk JO11-2
6 - 4 
7 okt
SC Elshout JO11-2
Den Dungen JO11-4
1 - 1 
14 okt
Den Dungen JO11-4
Achilles Veen JO11-3
11 - 2 
14 okt
RKDVC JO11-7
Sint Michielsgestel JO11-4
3 - 1 
14 okt
Haarsteeg JO11-4
SC Elshout JO11-2
0 - 3 
14 okt
Kerkwijk JO11-2
Nieuwkuijk JO11-2
-  
 
Stand 5e klasse 15 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO11-5 3 3 0 0 9 15 6 0
2 SC Elshout JO11-2 4 2 2 0 8 8 4 0
3 Den Dungen JO11-4 3 2 1 0 7 21 5 0
4 DSC JO11-4 3 2 1 0 7 12 7 0
5 RKDVC JO11-7 3 2 0 1 6 9 5 0
6 Emplina JO11-7 2 1 0 1 3 5 7 0
7 Haarsteeg JO11-4 3 1 0 2 3 12 10 0
8 Kerkwijk JO11-2 3 1 0 2 3 12 13 0
9 Sint Michielsgestel JO11-4 4 1 0 3 3 13 18 0
10 Nieuwkuijk JO11-2 3 0 0 3 0 6 16 0
11 Achilles Veen JO11-3 3 0 0 3 0 3 25 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 15 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 okt 08:45 Den Dungen JO11-4 - Haarsteeg JO11-4 re Sportpark Jacobskamp
21 okt 09:00 Kerkwijk JO11-2 - Nieuwkuijk JO11-2 re Sportpark De Drie Morgen
24 okt 18:00 Wilhelmina JO11-5 - Emplina JO11-7 re Sportpark De Saren
28 okt 09:00 St Mich.Gestel JO11-4 - Achilles Veen JO11-3 re Sportpark Zegenwerp
28 okt 09:00 Nieuwkuijk JO11-2 - Haarsteeg JO11-4 re Sportpark Nieuwkuijk
28 okt 09:45 Emplina JO11-7 - Den Dungen JO11-4 re Sportpark Empel Zuid
28 okt 10:00 DSC JO11-4 - Wilhelmina JO11-5 re Sportpark Ipperakkeren
28 okt 10:45 SC Elshout JO11-2 - RKDVC JO11-7 re Sportpark Den Donk
4 nov 08:45 Den Dungen JO11-4 - St Mich.Gestel JO11-4 re Sportpark Jacobskamp
4 nov 08:45 Wilhelmina JO11-5 - Kerkwijk JO11-2 re Sportpark De Saren
4 nov 09:00 Achilles Veen JO11-3 - SC Elshout JO11-2 re Sportpark De Hanen Weide
4 nov 09:00 Haarsteeg JO11-4 - Emplina JO11-7 re Sportpark Haarsteeg
4 nov 09:00 RKDVC JO11-7 - DSC JO11-4 re Sportpark aan de Duinweg
 
Uitslagen Groep 5 43 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 43 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nivo Sparta JO11-4 3 3 0 0 9 25 1 0
2 Zwaluw VFC JO11-7 3 2 0 1 6 8 11 0
3 SJO/BZC'14 JO11-2 3 1 0 2 3 5 14 0
4 Wilhelmina JO11-5 3 0 0 3 0 1 13 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 43 (beker)
Er is nog geen programma bekend