JO13-1
Trainer(s)
Horst, van der A. (Ad) / Gerwen, van N. (Noa) / Cairo, E.A. (Iwan)
 
Begeleider(s)
vacant
 
Grensrechter
vacant
 
Spelers
Bakx, S.H.M (Sam)
Biharie, D.A.D. (Dylan)
Coumans, J.L.A. (Jerome)
Fellous, S. (Salma)
Henkes, R.H.J.A. (Rens)
Hoek, M. (Mees)
Houtzager, S.C.T.F.M. (Steven)
Jonge, de M. (Matthew)
L'or, de J. (Julian)
Santos Voort, dos P.P. (Phillipe)
Smits, B. (Bas)
Steenhuisen, F. (Finn)
Teerink, K. (Koen)
Vos, M. (Mark)
Wijgergangs, X.L.J. (Xander)
Venrooij, van J.W.P. (Jesse)
Teamfoto
(Klik op foto voor grotere versie)
Teamfoto
 
Uitslagen
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
11 apr
Wilhelmina JO13-1
Tricht JO13-1
2-3 
15 apr
BMC JO13-1
Theole JO13-2
8-0 
15 apr
Den Dungen JO13-1
RKTVC JO13-1
2-2 
15 apr
DSC JO13-1
MVV'58 JO13-1
4-1 
15 apr
Haarsteeg JO13-1
Tricht JO13-1
2-0 
20 apr
SV BLC JO13-1
Theole JO13-2
2-2 
20 apr
TGG JO13-1
Wilhelmina JO13-1
1-2 
22 apr
MVV'58 JO13-1
SV BLC JO13-1
22 apr
RKTVC JO13-1
Haarsteeg JO13-1
22 apr
Tricht JO13-1
Den Dungen JO13-1

Bijgewerkt op: 21/04/17 : 23:00. Uitslagen met * zijn voorlopige uitslagen
 
Stand
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Haarsteeg JO13-1 19 19 0 0 57 96 10 -
2 BMC JO13-1 20 17 2 1 53 72 19 -
3 DSC JO13-1 20 13 4 3 43 45 16 -
4 Tricht JO13-1 19 11 3 5 36 62 36 -
5 Den Dungen JO13-1 19 11 1 7 34 71 41 -
6 RKTVC JO13-1 19 6 6 7 24 36 36 -
7 MVV'58 JO13-1 19 6 5 8 23 28 47 -
8 TGG JO13-1 19 6 2 11 20 38 45 -
9 SV BLC JO13-1 20 4 4 12 16 41 64 -
10 Wilhelmina JO13-1 20 4 3 13 15 30 63 -
11 Theole JO13-2 21 3 3 15 12 25 73 -
12 Zwaluw VFC JO13-2 19 0 1 18 1 15 109 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 21/04/17 : 23:00.
 
Stand Beker / Nacompetitie
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 TGG JO13-1 2 1 0 1 3 8 5 -
2 Wilhelmina JO13-1 2 1 0 1 3 8 5 -
3 Emplina JO12-1 2 1 0 1 3 4 10 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 25/11/16 : 11:20.
 
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 apr 10:15 Zwaluw VFC JO13-2 - Tricht JO13-1 co Sportpark Bergenshuizen
29 apr 11:15 Den Dungen JO13-1 - Haarsteeg JO13-1 co Sportpark Jacobskamp
29 apr 11:15 Wilhelmina JO13-1 - RKTVC JO13-1 co Sportpark De Saren
29 apr 11:15 TGG JO13-1 - MVV'58 JO13-1 co Sportpark De Donken
06 mei 10:15 RKTVC JO13-1 - TGG JO13-1 co Sportpark De Ridderweide
06 mei 10:30 Tricht JO13-1 - SV BLC JO13-1 co Sportpark Crayenstein
06 mei 11:05 MVV'58 JO13-1 - Zwaluw VFC JO13-2 co Sportpark Achterveld
06 mei 11:15 Theole JO13-2 - Wilhelmina JO13-1 co Sportpark Drumpt
06 mei 11:30 DSC JO13-1 - Den Dungen JO13-1 co Sportpark Ipperakkeren
06 mei 11:30 Haarsteeg JO13-1 - BMC JO13-1 co Sportpark Haarsteeg
08 mei 19:00 DSC JO13-1 - BMC JO13-1 co Sportpark Ipperakkeren

Bijgewerkt op: 21/04/17 : 23:00.