JO13-2
Technische staf
Brinke, Paul ten (Assistent-scheidsrechter(club))
D'Hert, Roy (Ass.-trainer/coach)
Kuipers, Ron (Trainer/coach)
 
Overige staf
Keizer- van Heeswijk, Rianne (Teammanager)
 
Spelers
Bosch, Sem
Codrington, Ezra
Fetherston, Morris
Gerlofs, Niels
Grefkens, Sjoerd
Keizer, Jurgen
Kuijf, Quinten
Pijnenburg, Stan
Ras, Casper
Teunissen, Jarro
 
Teamfoto
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
5 mei 11:30 Wilhelmina JO13-2 - BVV/Timmermans Infra JO13-1 re Sportpark De Saren
8 mei 19:00 SSC'55 JO13-1 - Wilhelmina JO13-2 re Sportpark Van Wijlen
12 mei 11:30 Wilhelmina JO13-2 - FC Engelen JO13-2 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 07 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 07 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nieuwkuijk JO13-1 11 10 1 0 31 39 10 0
2 Hedel JO13-1 10 8 1 1 25 47 7 0
3 OSC'45 JO13-1 10 7 1 2 22 50 17 0
4 Wilhelmina JO13-2 10 6 1 3 19 51 21 0
5 NOAD'32 JO13-1 10 5 3 2 18 45 14 0
6 Beesd JO13-1 10 5 2 3 17 35 11 0
7 RKTVC JO13-2 10 4 3 3 15 16 13 0
8 FC Engelen JO13-2 10 3 2 5 11 31 42 0
9 Jan van Arckel JO13-1 11 2 0 9 6 18 63 0
10 OJC ROSMALEN JO13-4 10 1 2 7 5 17 41 0
11 Wilhelmina'26 JO13-1 10 1 2 7 5 15 58 0
12 GVV'63 JO13-1G 10 0 0 10 0 7 74 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 07 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 08 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 apr
SSC'55 JO13-1
BVV/Timmermans Infra JO13-1
2 - 5 
14 apr
RWB JO13-2
RKDVC JO13-2
4 - 1 
14 apr
Haarsteeg JO13-2
FC Engelen JO13-2
4 - 3 
14 apr
OSC'45 JO13-1
WSC JO13-3
5 - 1 
14 apr
Wilhelmina JO13-2
OJC ROSMALEN JO13-5
6 - 0 
18 apr
RKDVC JO13-2
SSC'55 JO13-1
1 - 3 
18 apr
DESK JO13-2
RWB JO13-2
1 - 3 
21 apr
OJC ROSMALEN JO13-5
DESK JO13-2
3 - 2 
21 apr
WSC JO13-3
Wilhelmina JO13-2
1 - 5 
21 apr
FC Engelen JO13-2
BVV/Timmermans Infra JO13-1
2 - 2 
21 apr
RKDVC JO13-2
Haarsteeg JO13-2
1 - 5 
21 apr
RWB JO13-2
SSC'55 JO13-1
5 - 1 
 
Stand 3e klasse 08 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RWB JO13-2 6 5 0 1 15 21 10 0
2 BVV/Timmermans Infra JO13-1 6 4 1 1 13 25 9 0
3 Wilhelmina JO13-2 5 3 2 0 11 20 7 0
4 OJC ROSMALEN JO13-5 6 3 2 1 11 14 13 0
5 OSC'45 JO13-1 4 2 1 1 7 10 7 0
6 FC Engelen JO13-2 5 2 1 2 7 12 13 0
7 Haarsteeg JO13-2 5 2 1 2 7 12 13 0
8 WSC JO13-3 6 1 1 4 4 10 18 0
9 SSC'55 JO13-1 4 1 0 3 3 6 15 0
10 DESK JO13-2 6 1 0 5 3 9 20 0
11 RKDVC JO13-2 5 0 1 4 1 7 21 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 08 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 apr 11:15 RKDVC JO13-2 - OSC'45 JO13-1 re Sportpark aan de Duinweg
5 mei 10:00 WSC JO13-3 - RKDVC JO13-2 re Sportpark Eikendonk
5 mei 11:30 OSC'45 JO13-1 - FC Engelen JO13-2 re Sportpark De Hambaken
5 mei 11:30 Haarsteeg JO13-2 - SSC'55 JO13-1 re Sportpark Haarsteeg
5 mei 11:30 Wilhelmina JO13-2 - BVV/Timmermans Infra JO13-1 re Sportpark De Saren
8 mei 19:00 SSC'55 JO13-1 - Wilhelmina JO13-2 re Sportpark Van Wijlen
9 mei 19:00 RWB JO13-2 - Haarsteeg JO13-2 re Sportpark De Gaard
12 mei 09:00 DESK JO13-2 - RKDVC JO13-2 re Sportpark Eikendijk
12 mei 10:00 SSC'55 JO13-1 - OSC'45 JO13-1 re Sportpark Van Wijlen
12 mei 11:30 Haarsteeg JO13-2 - OJC ROSMALEN JO13-5 re Sportpark Haarsteeg
12 mei 11:30 Wilhelmina JO13-2 - FC Engelen JO13-2 re Sportpark De Saren
16 mei 19:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 - RWB JO13-2 re Sportpark De Vliert
 
Uitslagen Groep 6 13 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 13 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO13-2 3 3 0 0 9 40 0 0
2 OJC ROSMALEN JO13-7 3 2 0 1 6 9 13 0
3 GVV'63 JO13-1G 3 1 0 2 3 9 14 0
4 Nieuwkuijk JO13-2 3 0 0 3 0 1 32 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 13 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 6 19 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 19 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO13-2 1 1 0 0 3 12 0 0
2 OJC ROSMALEN JO13-6 1 0 0 1 0 0 12 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 19 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 15 2 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 15 2 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 FC Engelen JO13-2 1 1 0 0 3 2 2 0
2 Wilhelmina JO13-2 1 0 0 1 0 2 2 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 15 2 (beker)
Er is nog geen programma bekend