JO13-2
Technische staf
Brinke, Paul ten (Assistent-scheidsrechter(club))
D'Hert, Roy (Ass.-trainer/coach)
Kuipers, Ron (Trainer/coach)
 
Overige staf
Keizer- van Heeswijk, Rianne (Teammanager)
 
Spelers
Bosch, Sem
Brinke, Roel ten
Codrington, Ezra
D'hert, Glenn
Eijk, Marlin van
Fetherston, Morris
Gerlofs, Niels
Grefkens, Sjoerd
Keizer, Jurgen
Kuijf, Quinten
Kuipers, David
Pijnenburg, Stan
Ras, Casper
Teunissen, Jarro
Venrooy, Mitchell van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 okt 11:30 OJC ROSMALEN JO13-6 - Wilhelmina JO13-2 be Sportpark De Groote Wielen
28 okt 11:30 Wilhelmina JO13-2 - RKTVC JO13-2 re Sportpark De Saren
4 nov 10:00 NOAD'32 JO13-1 - Wilhelmina JO13-2 re Sportpark Korenzand
 
Uitslagen Groep 6 13 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 13 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO13-2 3 3 0 0 9 40 0 0
2 OJC ROSMALEN JO13-7 3 2 0 1 6 9 13 0
3 GVV'63 JO13-1G 3 1 0 2 3 9 14 0
4 Nieuwkuijk JO13-2 3 0 0 3 0 1 32 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 13 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 6 10 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 10 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 6 10 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 11 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 11 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO13-4 8 6 2 0 20 28 10 0
2 FC Engelen JO13-2 8 6 0 2 18 27 8 0
3 Maliskamp JO13-1 8 3 1 4 10 14 16 0
4 Wilhelmina JO13-2 8 1 2 5 5 10 17 0
5 CHC JO13-1 8 1 1 6 4 16 44 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 6 19 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 19 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO13-6 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wilhelmina JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 19 (beker)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 okt 11:30 OJC ROSMALEN JO13-6 - Wilhelmina JO13-2 be Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen 3e klasse 07 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 okt
OJC ROSMALEN JO13-4
NOAD'32 JO13-1
2 - 5 
7 okt
Beesd JO13-1
FC Engelen JO13-2
4 - 4 
7 okt
Wilhelmina JO13-2
Hedel JO13-1
2 - 4 
7 okt
Nieuwkuijk JO13-1
Wilhelmina'26 JO13-1
9 - 0 
7 okt
OSC'45 JO13-1
GVV'63 JO13-1G
9 - 2 
7 okt
RKTVC JO13-2
Jan van Arckel JO13-1
5 - 0 
14 okt
Wilhelmina'26 JO13-1
OSC'45 JO13-1
1 - 7 
14 okt
GVV'63 JO13-1G
Beesd JO13-1
0 - 6 
14 okt
NOAD'32 JO13-1
RKTVC JO13-2
1 - 1 
14 okt
FC Engelen JO13-2
Nieuwkuijk JO13-1
0 - 7 
14 okt
Jan van Arckel JO13-1
Wilhelmina JO13-2
0 - 10 
14 okt
Hedel JO13-1
OJC ROSMALEN JO13-4
6 - 0 
 
Stand 3e klasse 07 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OSC'45 JO13-1 4 4 0 0 12 30 5 0
2 Nieuwkuijk JO13-1 4 4 0 0 12 22 3 0
3 Wilhelmina JO13-2 4 3 0 1 9 22 6 0
4 Hedel JO13-1 4 3 0 1 9 13 4 0
5 Beesd JO13-1 4 2 1 1 7 15 8 0
6 RKTVC JO13-2 4 2 1 1 7 9 4 0
7 NOAD'32 JO13-1 4 2 1 1 7 8 5 0
8 Jan van Arckel JO13-1 4 2 0 2 6 8 20 0
9 FC Engelen JO13-2 4 0 1 3 1 7 24 0
10 OJC ROSMALEN JO13-4 4 0 0 4 0 4 19 0
11 GVV'63 JO13-1G 4 0 0 4 0 4 21 0
12 Wilhelmina'26 JO13-1 4 0 0 4 0 4 27 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 07 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 okt 11:15 FC Engelen JO13-2 - GVV'63 JO13-1G re Sportpark Engelerpark
28 okt 11:30 Beesd JO13-1 - Wilhelmina'26 JO13-1 re Sportpark Molenzicht
28 okt 11:30 Nieuwkuijk JO13-1 - Hedel JO13-1 re Sportpark Nieuwkuijk
28 okt 11:30 Wilhelmina JO13-2 - RKTVC JO13-2 re Sportpark De Saren
28 okt 11:30 OSC'45 JO13-1 - NOAD'32 JO13-1 re Sportpark De Hambaken
28 okt 11:30 OJC ROSMALEN JO13-4 - Jan van Arckel JO13-1 re Sportpark De Groote Wielen
4 nov 09:00 Wilhelmina'26 JO13-1 - FC Engelen JO13-2 re Sportpark De Ebbe
4 nov 09:30 GVV'63 JO13-1G - Nieuwkuijk JO13-1 re Sportpark Maartenshof
4 nov 10:00 NOAD'32 JO13-1 - Wilhelmina JO13-2 re Sportpark Korenzand
4 nov 11:30 Hedel JO13-1 - OSC'45 JO13-1 re Sportpark De Winkels
4 nov 11:30 Jan van Arckel JO13-1 - Beesd JO13-1 re Sportpark D’n Huybert
4 nov 11:45 RKTVC JO13-2 - OJC ROSMALEN JO13-4 re Sportpark De Ridderweide