JO13-3
Technische staf
Gorp, Henk van (Assistent-scheidsrechter(club))
 
Overige staf
Brandt, Marco van den (Teammanager)
 
Spelers
Berg, Damian van den
Brandt, Rens van den
Dieduksman, Robin
Fassbender, Cem
Flokstra, Ivo
Gorp, Xander van
Gorter, Jari
Hendriks, Dylan
Julius, Michael
Koroma, Sajor Junusa
Lasga, Yassine
Melis, Sander
Ruijter, Daan de
Verachtert, Nick
Vogel, Stijn
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 okt 12:00 Wilhelmina JO13-3 - Wadenoijen JO13-1 be Sportpark De Saren
28 okt 11:30 Wilhelmina JO13-3 - Groot-Ammers JO13-2 re Sportpark De Saren
4 nov 12:00 GDC JO13-2 - Wilhelmina JO13-3 re Sportpark GDC
 
Uitslagen 5e klasse 19 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 19 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO13-8 10 10 0 0 30 84 17 0
2 Emplina JO13-4 9 7 0 2 21 42 30 0
3 Wilhelmina JO13-3 10 4 0 6 12 52 45 0
4 Maliskamp JO13-2 10 3 1 6 10 37 58 0
5 BVV/Timmermans Infra JO13-2 10 3 0 7 9 35 60 0
6 FC Engelen JO13-4 9 1 1 7 4 24 64 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 19 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 12 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 okt
Achilles Veen JO13-1
GDC JO13-2
11 - 0 
7 okt
Dussense Boys JO13-2G
FC Engelen JO13-4
11 - 0 
7 okt
Groot-Ammers JO13-2
ST Alem/RKVSC JO13-1
1 - 9 
7 okt
Hedel JO13-2
MVV'58 JO13-2
0 - 2 
7 okt
Wilhelmina JO13-3
Jan van Arckel JO13-2
6 - 0 
7 okt
Heerewaarden JO13-1G
Unitas JO13-3
8 - 1 
11 okt
MVV'58 JO13-2
Heerewaarden JO13-1G
4 - 2 
14 okt
GDC JO13-2
Groot-Ammers JO13-2
4 - 8 
14 okt
Jan van Arckel JO13-2
Achilles Veen JO13-1
1 - 12 
14 okt
ST Alem/RKVSC JO13-1
Wilhelmina JO13-3
1 - 3 
14 okt
FC Engelen JO13-4
Hedel JO13-2
2 - 2 
14 okt
Unitas JO13-3
Dussense Boys JO13-2G
1 - 14 
 
Stand 5e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Dussense Boys JO13-2G 4 4 0 0 12 42 5 0
2 MVV'58 JO13-2 3 3 0 0 9 11 2 0
3 Achilles Veen JO13-1 4 3 0 1 9 30 6 0
4 Wilhelmina JO13-3 3 2 1 0 7 14 6 0
5 ST Alem/RKVSC JO13-1 4 2 0 2 6 16 9 0
6 Heerewaarden JO13-1G 4 2 0 2 6 13 10 0
7 Groot-Ammers JO13-2 2 1 0 1 3 9 13 0
8 Jan van Arckel JO13-2 3 1 0 2 3 7 19 0
9 Hedel JO13-2 4 0 2 2 2 5 8 0
10 FC Engelen JO13-4 4 0 2 2 2 7 24 0
11 Unitas JO13-3 3 0 1 2 1 4 24 0
12 GDC JO13-2 4 0 0 4 0 6 38 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 12 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 okt 08:30 Groot-Ammers JO13-2 - MVV'58 JO13-2 re Sportpark Gelkenes
28 okt 09:00 Achilles Veen JO13-1 - ST Alem/RKVSC JO13-1 re Sportpark De Hanen Weide
28 okt 11:30 Heerewaarden JO13-1G - FC Engelen JO13-4 re Sportpark De Buke
28 okt 11:30 Wilhelmina JO13-3 - Groot-Ammers JO13-2 re Sportpark De Saren
28 okt 11:30 Hedel JO13-2 - GDC JO13-2 re Sportpark De Winkels
28 okt 12:00 Dussense Boys JO13-2G - Jan van Arckel JO13-2 re Sportpark Dussense Boys
28 okt 12:30 Unitas JO13-3 - MVV'58 JO13-2 re Sportpark Molenvliet
4 nov 08:30 Groot-Ammers JO13-2 - Achilles Veen JO13-1 re Sportpark Gelkenes
4 nov 10:00 MVV'58 JO13-2 - Dussense Boys JO13-2G re Sportpark Achterveld
4 nov 11:00 ST Alem/RKVSC JO13-1 - Heerewaarden JO13-1G re Sportpark De Oude Maas
4 nov 11:15 FC Engelen JO13-4 - Unitas JO13-3 re Sportpark Engelerpark
4 nov 11:30 Jan van Arckel JO13-2 - Hedel JO13-2 re Sportpark D’n Huybert
4 nov 12:00 GDC JO13-2 - Wilhelmina JO13-3 re Sportpark GDC
 
Uitslagen Groep 7 04 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 04 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO13-7 3 3 0 0 9 20 2 0
2 Wilhelmina JO13-3 3 2 0 1 6 9 10 0
3 Emplina JO13-5 3 1 0 2 3 6 8 0
4 BVV/Timmermans Infra JO13-3 3 0 0 3 0 2 17 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 04 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 7 01 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 01 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wadenoijen JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wilhelmina JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 01 (beker)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 okt 12:00 Wilhelmina JO13-3 - Wadenoijen JO13-1 be Sportpark De Saren
 
Uitslagen Groep 7 20 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 20 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO13-3 3 3 0 0 9 19 5 0
2 Zwaluw VFC JO13-6 3 2 0 1 6 13 10 0
3 OJC ROSMALEN JO13-11 3 1 0 2 3 6 9 0
4 S.C.I. JO13-2 3 0 0 3 0 9 23 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 20 (beker)
Er is nog geen programma bekend