JO13-3
Technische staf
Hermans, Theo (Trainer/coach)
 
Overige staf
Brandt, Marco van den (Teammanager)
Hermans, Theo (Teammanager)
 
Spelers
Berg, Damian van den
Fassbender, Cem
Gorter, Jari
Hendriks, Dylan
Koroma, Sajor Junusa
Melis, Sander
Ruijter, Daan de
Verachtert, Nick
Vogel, Stijn
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
26 apr 18:30 Wilhelmina JO13-3 - Nivo Sparta JO13-3 re Sportpark De Saren
5 mei 10:45 WSC JO13-4 - Wilhelmina JO13-3 re Sportpark Eikendonk
12 mei 11:30 Wilhelmina JO13-3 - RKDVC JO13-3 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 12 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 MVV'58 JO13-2 10 9 1 0 28 83 8 0
2 Dussense Boys JO13-2G 10 8 1 1 25 78 16 0
3 ST Alem/RKVSC JO13-1 8 6 0 2 18 41 13 0
4 Achilles Veen JO13-1 9 6 0 3 18 43 15 0
5 Heerewaarden JO13-1G 10 6 0 4 18 38 20 0
6 Wilhelmina JO13-3 8 5 2 1 17 46 15 0
7 Hedel JO13-2 9 3 3 3 12 22 18 0
8 FC Engelen JO13-4 10 3 2 5 11 25 59 0
9 Groot-Ammers JO13-2 9 2 0 7 6 14 50 0
10 Jan van Arckel JO13-2 9 2 0 7 6 16 58 0
11 Unitas JO13-3 8 0 1 7 1 8 56 0
12 GDC JO13-2 10 0 0 10 0 14 100 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 12 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 12 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 apr
OJC ROSMALEN JO13-7
Emplina JO13-3
4 - 1 
14 apr
Nivo Sparta JO13-3
SV BLC JO13-2
3 - 0 
14 apr
WSC JO13-4
Vlijmense Boys JO13-2
5 - 1 
14 apr
BVV/Timmermans Infra JO13-2
Wilhelmina JO13-3
8 - 1 
14 apr
RKDVC JO13-3
FC Engelen JO13-4
4 - 0 
21 apr
Vlijmense Boys JO13-2
Nivo Sparta JO13-3
1 - 9 
21 apr
Emplina JO13-3
Wilhelmina JO13-3
0 - 7 
21 apr
FC Engelen JO13-4
OJC ROSMALEN JO13-7
0 - 6 
21 apr
RKDVC JO13-3
BVV/Timmermans Infra JO13-2
2 - 9 
21 apr
Helvoirt JO13-2
SV BLC JO13-2
7 - 1 
 
Stand 5e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra JO13-2 7 6 1 0 19 38 7 0
2 OJC ROSMALEN JO13-7 6 4 1 1 13 22 8 0
3 WSC JO13-4 5 4 0 1 12 18 7 0
4 Nivo Sparta JO13-3 5 3 1 1 10 19 6 0
5 Wilhelmina JO13-3 5 3 0 2 9 22 13 0
6 Helvoirt JO13-2 4 2 1 1 7 13 7 0
7 RKDVC JO13-3 5 2 0 3 6 14 17 0
8 Vlijmense Boys JO13-2 5 1 2 2 5 8 16 0
9 Emplina JO13-3 4 0 0 4 0 2 23 0
10 SV BLC JO13-2 5 0 0 5 0 5 27 0
11 FC Engelen JO13-4 5 0 0 5 0 2 32 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 12 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
26 apr 18:30 Wilhelmina JO13-3 - Nivo Sparta JO13-3 re Sportpark De Saren
28 apr 11:00 Emplina JO13-3 - SV BLC JO13-2 re Sportpark Empel Zuid
5 mei 10:00 Nivo Sparta JO13-3 - RKDVC JO13-3 re Sportpark De Watertoren
5 mei 10:45 WSC JO13-4 - Wilhelmina JO13-3 re Sportpark Eikendonk
5 mei 11:00 SV BLC JO13-2 - Vlijmense Boys JO13-2 re Sportpark De Meerendonk
5 mei 11:30 Helvoirt JO13-2 - Emplina JO13-3 re Sportpark Burg.van Hovell
5 mei 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 - BVV/Timmermans Infra JO13-2 re Sportpark De Groote Wielen
12 mei 10:00 Nivo Sparta JO13-3 - FC Engelen JO13-4 re Sportpark De Watertoren
12 mei 10:45 OJC ROSMALEN JO13-7 - Vlijmense Boys JO13-2 re Sportpark De Hoge Heide
12 mei 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-2 - Helvoirt JO13-2 re Sportpark De Vliert
12 mei 11:30 Wilhelmina JO13-3 - RKDVC JO13-3 re Sportpark De Saren
12 mei 12:25 WSC JO13-4 - Emplina JO13-3 re Sportpark Eikendonk
14 mei 19:00 FC Engelen JO13-4 - Helvoirt JO13-2 re Sportpark Engelerpark
 
Uitslagen Groep 7 20 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 20 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO13-3 3 3 0 0 9 19 5 0
2 Zwaluw VFC JO13-6 3 2 0 1 6 13 10 0
3 OJC ROSMALEN JO13-11 3 1 0 2 3 6 9 0
4 S.C.I. JO13-2 3 0 0 3 0 9 23 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 20 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 7 01 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 01 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO13-3 1 1 0 0 3 12 2 0
2 Wadenoijen JO13-1 1 0 0 1 0 2 12 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 01 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 16 6 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 16 6 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra JO13-2 1 1 0 0 3 4 1 0
2 Wilhelmina JO13-3 1 0 0 1 0 1 4 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 16 6 (beker)
Er is nog geen programma bekend