JO13-4
Technische staf
Hout, Barry van 't (Trainer/coach)
Wildenberg, Hans van den (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Hout, Barry van 't (Teammanager)
 
Spelers
Bakkeren, Lucas
Boudhar, Adam
Cornelisse, Jesse
Damming, Jorrit
Deursen, Bas van
Dirks, Valentijn
Evelins, Enrico
Gaal, Rijk van
Henkes, Timo
Hoevenaars, Finn
Sardjoe, Bradley
Veerdonk, Jesse van de
Waal, Koen van der
Wassenberg, Mats van de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
5 mei 11:30 Jan van Arckel JO13-2 - Wilhelmina JO13-4 re Sportpark D’n Huybert
7 mei 19:00 Wilhelmina JO13-4 - Zwaluw VFC JO13-6 re Sportpark De Saren
12 mei 11:15 Den Dungen JO13-2 - Wilhelmina JO13-4 re Sportpark Jacobskamp
 
Uitslagen 6e klasse 10 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 6e klasse 10 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 WSC JO13-4 11 11 0 0 33 79 3 0
2 Zwaluw VFC JO13-6 10 7 1 2 22 48 15 0
3 Taxandria JO13-3 10 7 1 2 22 44 25 0
4 Nemelaer JO13-2 10 6 0 4 18 28 26 0
5 Wilhelmina JO13-5 10 5 1 4 16 26 38 0
6 Audacia JO13-2 9 5 0 4 15 25 14 0
7 RKDVC JO13-5 10 5 0 5 15 26 25 0
8 SVSSS JO13-3 11 5 0 6 15 17 31 0
9 OJC ROSMALEN JO13-10 10 3 1 6 10 20 34 0
10 Den Dungen JO13-2 10 3 0 7 9 20 37 0
11 Wilhelmina JO13-4 9 0 1 8 1 9 50 0
12 Haarsteeg JO13-4 10 0 1 9 1 12 56 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 10 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 6e klasse 11 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 apr
OJC ROSMALEN JO13-9
Wilhelmina JO13-4
4 - 1 
14 apr
RKDVC JO13-4
OSC'45 JO13-2
3 - 4 
14 apr
Den Dungen JO13-2
BVV/Timmermans Infra JO13-3
0 - 6 
14 apr
RKDVC JO13-5
Haarsteeg JO13-4
0 - 4 
14 apr
Zwaluw VFC JO13-6
Jan van Arckel JO13-2
6 - 0 
14 apr
DSC JO13-3
BMC JO13-3
5 - 3 
18 apr
DSC JO13-3
Zwaluw VFC JO13-6
1 - 15 
21 apr
OJC ROSMALEN JO13-9
DSC JO13-3
4 - 3 
21 apr
Haarsteeg JO13-4
Den Dungen JO13-2
2 - 3 
21 apr
Zwaluw VFC JO13-6
BVV/Timmermans Infra JO13-3
1 - 1 
21 apr
OSC'45 JO13-2
BMC JO13-3
4 - 2 
21 apr
Wilhelmina JO13-4
RKDVC JO13-4
0 - 5 
 
Stand 6e klasse 11 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Zwaluw VFC JO13-6 5 5 0 0 15 39 6 0
2 OSC'45 JO13-2 6 4 1 1 13 22 11 0
3 OJC ROSMALEN JO13-9 6 4 1 1 13 18 16 0
4 BVV/Timmermans Infra JO13-3 5 4 0 1 12 21 10 0
5 RKDVC JO13-4 6 4 0 2 12 25 9 0
6 Haarsteeg JO13-4 5 3 0 2 9 19 10 0
7 Jan van Arckel JO13-2 4 1 2 1 5 7 12 0
8 BMC JO13-3 6 1 1 4 4 17 26 0
9 Den Dungen JO13-2 6 1 1 4 4 9 23 0
10 Wilhelmina JO13-4 5 1 0 4 3 6 23 0
11 DSC JO13-3 6 1 0 5 3 15 38 0
12 RKDVC JO13-5 4 0 0 4 0 1 15 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 11 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 apr 11:30 Haarsteeg JO13-4 - Jan van Arckel JO13-2 re Sportpark Haarsteeg
5 mei 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-3 - Haarsteeg JO13-4 re Sportpark De Vliert
5 mei 11:15 RKDVC JO13-4 - DSC JO13-3 re Sportpark aan de Duinweg
5 mei 11:15 RKDVC JO13-5 - BMC JO13-3 re Sportpark aan de Duinweg
5 mei 11:30 Zwaluw VFC JO13-6 - OSC'45 JO13-2 re Sportpark Bergenshuizen
5 mei 11:30 Jan van Arckel JO13-2 - Wilhelmina JO13-4 re Sportpark D’n Huybert
7 mei 19:00 Wilhelmina JO13-4 - Zwaluw VFC JO13-6 re Sportpark De Saren
9 mei 19:00 Jan van Arckel JO13-2 - RKDVC JO13-5 re Sportpark D’n Huybert
12 mei 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-3 - Jan van Arckel JO13-2 re Sportpark De Vliert
12 mei 11:15 BMC JO13-3 - OJC ROSMALEN JO13-9 re Sportpark De Brand
12 mei 11:15 RKDVC JO13-5 - OSC'45 JO13-2 re Sportpark aan de Duinweg
12 mei 11:15 RKDVC JO13-4 - Haarsteeg JO13-4 re Sportpark aan de Duinweg
12 mei 11:15 Den Dungen JO13-2 - Wilhelmina JO13-4 re Sportpark Jacobskamp
14 mei 18:30 Den Dungen JO13-2 - OJC ROSMALEN JO13-9 re Sportpark Jacobskamp
16 mei 19:30 DSC JO13-3 - RKDVC JO13-5 re Sportpark Ipperakkeren
 
Uitslagen Groep 7 21 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 21 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO13-4 2 2 0 0 6 7 3 0
2 OJC ROSMALEN JO13-10 2 0 1 1 1 2 3 0
3 FC Engelen JO13-4 2 0 1 1 1 3 6 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 21 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 7 19 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 19 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra JO13-2 1 1 0 0 3 11 0 0
2 Wilhelmina JO13-4 1 0 0 1 0 0 11 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 19 (beker)
Er is nog geen programma bekend