JO13-5
Technische staf
Grinsven, Guy van (Trainer/coach)
Klinckenberg, Marloes (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Klinckenberg, Marloes (Teammanager)
Si Amer, Mustapha (Teammanager)
 
Spelers
Alberts, Jesse
Broek, Ninke van den
Donk, Matisse van der
Elst, Thijmen van
Grinsven, Ilse van
Keller, Rik
Klinckenberg, Stan
Meerveld, Joep van
Popelier, Sander
Put, Tygo van der
Steenbekkers, Jesse
Wakkerman, Taeke
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
5 mei 11:30 Wilhelmina JO13-5 - Nemelaer JO13-2 re Sportpark De Saren
9 mei 18:45 Sint Michielsgestel JO13-3 - Wilhelmina JO13-5 re Sportpark Zegenwerp
12 mei 11:30 Wilhelmina JO13-5 - RKDVC JO13-6 re Sportpark De Saren
16 mei 19:00 Taxandria JO13-3 - Wilhelmina JO13-5 re Sportpark De Gemullehoeken
 
Uitslagen 6e klasse 10 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 6e klasse 10 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 WSC JO13-4 11 11 0 0 33 79 3 0
2 Zwaluw VFC JO13-6 10 7 1 2 22 48 15 0
3 Taxandria JO13-3 10 7 1 2 22 44 25 0
4 Nemelaer JO13-2 10 6 0 4 18 28 26 0
5 Wilhelmina JO13-5 10 5 1 4 16 26 38 0
6 Audacia JO13-2 9 5 0 4 15 25 14 0
7 RKDVC JO13-5 10 5 0 5 15 26 25 0
8 SVSSS JO13-3 11 5 0 6 15 17 31 0
9 OJC ROSMALEN JO13-10 10 3 1 6 10 20 34 0
10 Den Dungen JO13-2 10 3 0 7 9 20 37 0
11 Wilhelmina JO13-4 9 0 1 8 1 9 50 0
12 Haarsteeg JO13-4 10 0 1 9 1 12 56 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 10 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 6e klasse 13 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 apr
OJC ROSMALEN JO13-12
Nieuwkuijk JO13-2
3 - 3 
14 apr
Were Di JO13-5
Helvoirt JO13-3G
9 - 2 
14 apr
Taxandria JO13-3
Sint Michielsgestel JO13-3
3 - 1 
14 apr
Nemelaer JO13-2
Real Lunet JO13-1
3 - 2 
14 apr
Zwaluw VFC JO13-7
RKDVC JO13-6
4 - 7 
14 apr
Wilhelmina JO13-5
Boxtel JO13-3
3 - 2 
21 apr
OJC ROSMALEN JO13-12
Helvoirt JO13-3G
0 - 2 
21 apr
Nieuwkuijk JO13-2
Zwaluw VFC JO13-7
4 - 3 
21 apr
RKDVC JO13-6
Were Di JO13-5
0 - 7 
21 apr
Boxtel JO13-3
Real Lunet JO13-1
5 - 2 
 
Stand 6e klasse 13 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Were Di JO13-5 6 5 0 1 15 25 5 0
2 Taxandria JO13-3 4 4 0 0 12 24 3 0
3 Nieuwkuijk JO13-2 5 3 1 1 10 14 12 0
4 Wilhelmina JO13-5 4 3 0 1 9 19 5 0
5 Sint Michielsgestel JO13-3 4 3 0 1 9 15 4 0
6 Nemelaer JO13-2 5 3 0 2 9 12 9 0
7 Zwaluw VFC JO13-7 5 2 0 3 6 19 27 0
8 RKDVC JO13-6 5 2 0 3 6 10 20 0
9 Boxtel JO13-3 6 2 0 4 6 18 21 0
10 OJC ROSMALEN JO13-12 6 1 1 4 4 12 25 0
11 Helvoirt JO13-3G 5 1 0 4 3 9 31 0
12 Real Lunet JO13-1 5 0 0 5 0 8 23 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 13 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 apr 11:45 Boxtel JO13-3 - Helvoirt JO13-3G re Sportpark Munsel
5 mei 09:00 Were Di JO13-5 - Taxandria JO13-3 re Sportpark Moerenburg
5 mei 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 - Sint Michielsgestel JO13-3 re Sportpark Nieuwkuijk
5 mei 11:30 Wilhelmina JO13-5 - Nemelaer JO13-2 re Sportpark De Saren
5 mei 11:30 Zwaluw VFC JO13-7 - Real Lunet JO13-1 re Sportpark Bergenshuizen
5 mei 11:30 Helvoirt JO13-3G - RKDVC JO13-6 re Sportpark Burg.van Hovell
7 mei 19:00 Nemelaer JO13-2 - Zwaluw VFC JO13-7 re Sportpark De Walzaad
7 mei 19:00 Real Lunet JO13-1 - Were Di JO13-5 re Sportpark Bergenshuizen
9 mei 18:45 Sint Michielsgestel JO13-3 - Wilhelmina JO13-5 re Sportpark Zegenwerp
12 mei 09:00 Were Di JO13-5 - Sint Michielsgestel JO13-3 re Sportpark Moerenburg
12 mei 10:15 Nemelaer JO13-2 - OJC ROSMALEN JO13-12 re Sportpark De Walzaad
12 mei 10:15 Real Lunet JO13-1 - Taxandria JO13-3 re Sportpark Bergenshuizen
12 mei 11:30 Zwaluw VFC JO13-7 - Boxtel JO13-3 re Sportpark Bergenshuizen
12 mei 11:30 Wilhelmina JO13-5 - RKDVC JO13-6 re Sportpark De Saren
12 mei 11:30 Helvoirt JO13-3G - Nieuwkuijk JO13-2 re Sportpark Burg.van Hovell
14 mei 18:30 RKDVC JO13-6 - Nieuwkuijk JO13-2 re Sportpark aan de Duinweg
16 mei 18:30 Sint Michielsgestel JO13-3 - OJC ROSMALEN JO13-12 re Sportpark Zegenwerp
16 mei 19:00 Taxandria JO13-3 - Wilhelmina JO13-5 re Sportpark De Gemullehoeken
 
Uitslagen Groep 7 74 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 74 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 TGG JO13-2 3 3 0 0 9 25 2 0
2 SV BLC JO13-2 3 2 0 1 6 20 7 0
3 Wilhelmina JO13-5 3 1 0 2 3 12 15 0
4 OJC ROSMALEN JO13-12 3 0 0 3 0 1 34 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 74 (beker)
Er is nog geen programma bekend