JO13-5
Technische staf
Grinsven, Guy van (Trainer/coach)
Klinckenberg, Marloes (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Klinckenberg, Marloes (Teammanager)
Si Amer, Mustapha (Teammanager)
 
Spelers
Alberts, Jesse
Broek, Ninke van den
Donk, Matisse van der
Elst, Thijmen van
Grinsven, Ilse van
Keller, Rik
Klinckenberg, Stan
Lotyio Samuel, Emmanuel
Meerveld, Joep van
Popelier, Sander
Put, Tygo van der
Si Amer, Adam
Steenbekkers, Jesse
Togt, Steijn van der
Venrooy, Justin van
Wakkerman, Taeke
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 okt 11:30 Haarsteeg JO13-4 - Wilhelmina JO13-5 re Sportpark Haarsteeg
4 nov 11:30 Wilhelmina JO13-5 - Wilhelmina JO13-4 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 6e klasse 10 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 okt
Nemelaer JO13-2
SVSSS JO13-3
3 - 1 
7 okt
Den Dungen JO13-2
OJC ROSMALEN JO13-10
0 - 1 
7 okt
RKDVC JO13-5
WSC JO13-4
0 - 7 
7 okt
Haarsteeg JO13-4
Wilhelmina JO13-4
3 - 3 
7 okt
Zwaluw VFC JO13-6
Taxandria JO13-3
3 - 4 
14 okt
OJC ROSMALEN JO13-10
Haarsteeg JO13-4
3 - 0 
14 okt
Taxandria JO13-3
Nemelaer JO13-2
4 - 5 
14 okt
WSC JO13-4
Zwaluw VFC JO13-6
4 - 3 
14 okt
SVSSS JO13-3
RKDVC JO13-5
3 - 1 
14 okt
Wilhelmina JO13-5
Den Dungen JO13-2
2 - 5 
 
Stand 6e klasse 10 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 WSC JO13-4 4 4 0 0 12 20 3 0
2 Den Dungen JO13-2 4 3 0 1 9 18 7 0
3 Nemelaer JO13-2 4 3 0 1 9 12 10 0
4 Wilhelmina JO13-5 3 2 0 1 6 9 8 0
5 OJC ROSMALEN JO13-10 4 2 0 2 6 8 7 0
6 SVSSS JO13-3 4 2 0 2 6 8 9 0
7 Zwaluw VFC JO13-6 3 1 0 2 3 13 9 0
8 Taxandria JO13-3 3 1 0 2 3 8 15 0
9 Wilhelmina JO13-4 2 0 1 1 1 4 7 0
10 Haarsteeg JO13-4 4 0 1 3 1 7 22 0
11 Audacia JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RKDVC JO13-5 3 0 0 3 0 3 13 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 10 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 okt 11:30 Zwaluw VFC JO13-6 - Audacia JO13-2 re Sportpark Bergenshuizen
28 okt 10:15 Audacia JO13-2 - WSC JO13-4 re Sportpark Audacia
28 okt 11:15 Den Dungen JO13-2 - Taxandria JO13-3 re Sportpark Jacobskamp
28 okt 11:15 RKDVC JO13-5 - Nemelaer JO13-2 re Sportpark aan de Duinweg
28 okt 11:30 Wilhelmina JO13-4 - OJC ROSMALEN JO13-10 re Sportpark De Saren
28 okt 11:30 Zwaluw VFC JO13-6 - SVSSS JO13-3 re Sportpark Bergenshuizen
28 okt 11:30 Haarsteeg JO13-4 - Wilhelmina JO13-5 re Sportpark Haarsteeg
4 nov 09:00 Taxandria JO13-3 - RKDVC JO13-5 re Sportpark De Gemullehoeken
4 nov 10:15 Nemelaer JO13-2 - Zwaluw VFC JO13-6 re Sportpark De Walzaad
4 nov 10:30 WSC JO13-4 - Den Dungen JO13-2 re Sportpark Eikendonk
4 nov 11:30 SVSSS JO13-3 - Haarsteeg JO13-4 re Sportpark Zeshoeven
4 nov 11:30 Wilhelmina JO13-5 - Wilhelmina JO13-4 re Sportpark De Saren
4 nov 11:30 OJC ROSMALEN JO13-10 - Audacia JO13-2 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen Groep 7 74 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 74 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 TGG JO13-2 3 3 0 0 9 25 2 0
2 SV BLC JO13-2 3 2 0 1 6 20 7 0
3 Wilhelmina JO13-5 3 1 0 2 3 12 15 0
4 OJC ROSMALEN JO13-12 3 0 0 3 0 1 34 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 74 (beker)
Er is nog geen programma bekend