JO13-5
Technische staf
Grinsven, Guy van (Trainer/coach)
Klinckenberg, Marloes (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Klinckenberg, Marloes (Teammanager)
Si Amer, Mustapha (Teammanager)
 
Spelers
Alberts, Jesse
Broek, Ninke van den
Donk, Matisse van der
Elst, Thijmen van
Grinsven, Ilse van
Keller, Rik
Klinckenberg, Stan
Meerveld, Joep van
Popelier, Sander
Put, Tygo van der
Steenbekkers, Jesse
Wakkerman, Taeke
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
3 mrt 11:30 Wilhelmina JO13-5 - Nemelaer JO13-2 re Sportpark De Saren
10 mrt 11:30 Wilhelmina JO13-5 - Were Di JO13-5 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 6e klasse 10 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 6e klasse 10 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 WSC JO13-4 11 11 0 0 33 79 3 0
2 Zwaluw VFC JO13-6 10 7 1 2 22 48 15 0
3 Taxandria JO13-3 10 7 1 2 22 44 25 0
4 Nemelaer JO13-2 10 6 0 4 18 28 26 0
5 Wilhelmina JO13-5 10 5 1 4 16 26 38 0
6 Audacia JO13-2 9 5 0 4 15 25 14 0
7 RKDVC JO13-5 10 5 0 5 15 26 25 0
8 SVSSS JO13-3 11 5 0 6 15 17 31 0
9 OJC ROSMALEN JO13-10 10 3 1 6 10 20 34 0
10 Den Dungen JO13-2 10 3 0 7 9 20 37 0
11 Wilhelmina JO13-4 9 0 1 8 1 9 50 0
12 Haarsteeg JO13-4 10 0 1 9 1 12 56 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 10 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 6e klasse 13 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 6e klasse 13 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Boxtel JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Helvoirt JO13-3G 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nemelaer JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwkuijk JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OJC ROSMALEN JO13-12 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Real Lunet JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKDVC JO13-6 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sint Michielsgestel JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Taxandria JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Were Di JO13-5 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina JO13-5 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO13-7 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 13 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 feb 10:15 Nemelaer JO13-2 - Zwaluw VFC JO13-7 re Sportpark De Walzaad
24 feb 10:15 Real Lunet JO13-1 - Were Di JO13-5 re Sportpark Bergenshuizen
24 feb 11:15 RKDVC JO13-6 - Nieuwkuijk JO13-2 re Sportpark aan de Duinweg
24 feb 11:30 Sint Michielsgestel JO13-3 - OJC ROSMALEN JO13-12 re Sportpark Zegenwerp
24 feb 11:45 Boxtel JO13-3 - Helvoirt JO13-3G re Sportpark Munsel
3 mrt 09:00 Were Di JO13-5 - Taxandria JO13-3 re Sportpark Moerenburg
3 mrt 10:15 OJC ROSMALEN JO13-12 - Boxtel JO13-3 re Sportpark De Groote Wielen
3 mrt 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 - Sint Michielsgestel JO13-3 re Sportpark Nieuwkuijk
3 mrt 11:30 Wilhelmina JO13-5 - Nemelaer JO13-2 re Sportpark De Saren
3 mrt 11:30 Zwaluw VFC JO13-7 - Real Lunet JO13-1 re Sportpark Bergenshuizen
3 mrt 11:30 Helvoirt JO13-3G - RKDVC JO13-6 re Sportpark Burg.van Hovell
10 mrt 09:00 Taxandria JO13-3 - Zwaluw VFC JO13-7 re Sportpark De Gemullehoeken
10 mrt 10:15 Nemelaer JO13-2 - Helvoirt JO13-3G re Sportpark De Walzaad
10 mrt 10:15 Real Lunet JO13-1 - OJC ROSMALEN JO13-12 re Sportpark Bergenshuizen
10 mrt 11:30 Wilhelmina JO13-5 - Were Di JO13-5 re Sportpark De Saren
10 mrt 11:30 Sint Michielsgestel JO13-3 - RKDVC JO13-6 re Sportpark Zegenwerp
10 mrt 11:45 Boxtel JO13-3 - Nieuwkuijk JO13-2 re Sportpark Munsel
 
Uitslagen Groep 7 74 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 74 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 TGG JO13-2 3 3 0 0 9 25 2 0
2 SV BLC JO13-2 3 2 0 1 6 20 7 0
3 Wilhelmina JO13-5 3 1 0 2 3 12 15 0
4 OJC ROSMALEN JO13-12 3 0 0 3 0 1 34 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 74 (beker)
Er is nog geen programma bekend