JO15-1
Technische staf
Lowies, Paul (Trainer/coach)
 
Overige staf
Lowies, Paul (Teammanager)
 
Spelers
Balen, Bart van
Biharie, Dylan
Habraken, Thomas
Smits, Bas
Timmer, Michel
Vogel, Sander
Witlox, Bryan
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
5 mei 12:15 ODC JO15-1 - Wilhelmina JO15-1 re Sportpark Molenwijk
12 mei 13:00 Helvoirt JO15-1 - Wilhelmina JO15-1 re Sportpark Burg.van Hovell
 
Uitslagen 1e klasse 5 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 5 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Tricht JO15-1 10 9 0 1 27 60 14 0
2 FC Engelen JO15-1 10 9 0 1 27 33 11 0
3 OJC ROSMALEN JO15-2 9 7 0 2 21 31 7 0
4 Den Dungen JO15-1 10 6 0 4 18 39 26 0
5 BMC JO15-1 9 5 0 4 15 33 20 0
6 ODC JO15-1 9 5 0 4 15 26 21 0
7 SV BLC JO15-1 10 5 0 5 15 27 28 0
8 DSC JO15-1 10 4 0 6 12 16 24 0
9 Wilhelmina JO15-1 10 2 0 8 6 15 45 0
10 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-1 9 1 0 8 3 7 46 0
11 Theole JO15-2 10 0 0 10 0 9 54 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 5 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 1e klasse 5 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 apr
RKDVC JO15-2
Taxandria JO15-1
2 - 4 
14 apr
Haarsteeg JO15-1
DSC JO15-1
4 - 0 
14 apr
FC Engelen JO15-1
OJC ROSMALEN JO15-2
0 - 1 
14 apr
BMC JO15-1
Helvoirt JO15-1
3 - 0 
14 apr
Wilhelmina JO15-1
Den Dungen JO15-1
3 - 10 
14 apr
ODC JO15-1
SV BLC JO15-1
3 - 1 
21 apr
Taxandria JO15-1
Helvoirt JO15-1
6 - 0 
21 apr
Den Dungen JO15-1
RKDVC JO15-2
4 - 2 
21 apr
Haarsteeg JO15-1
SV BLC JO15-1
9 - 2 
21 apr
OJC ROSMALEN JO15-2
ODC JO15-1
5 - 0 
21 apr
DSC JO15-1
FC Engelen JO15-1
2 - 2 
21 apr
Wilhelmina JO15-1
BMC JO15-1
1 - 5 
 
Stand 1e klasse 5 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Den Dungen JO15-1 6 5 0 1 15 23 10 0
2 OJC ROSMALEN JO15-2 6 5 0 1 15 11 3 0
3 Haarsteeg JO15-1 7 5 0 2 15 26 6 0
4 DSC JO15-1 7 4 1 2 13 18 17 0
5 ODC JO15-1 6 4 0 2 12 21 12 0
6 FC Engelen JO15-1 6 3 1 2 10 9 5 0
7 Taxandria JO15-1 5 3 0 2 9 19 10 0
8 BMC JO15-1 6 3 0 3 9 11 10 0
9 RKDVC JO15-2 6 2 0 4 6 10 21 0
10 Helvoirt JO15-1 7 2 0 5 6 11 25 0
11 SV BLC JO15-1 5 0 0 5 0 3 17 0
12 Wilhelmina JO15-1 7 0 0 7 0 6 32 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 5 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 apr 12:45 Taxandria JO15-1 - SV BLC JO15-1 re Sportpark De Gemullehoeken
5 mei 11:00 SV BLC JO15-1 - OJC ROSMALEN JO15-2 re Sportpark De Meerendonk
5 mei 12:15 ODC JO15-1 - Wilhelmina JO15-1 re Sportpark Molenwijk
5 mei 13:00 Haarsteeg JO15-1 - Taxandria JO15-1 re Sportpark Haarsteeg
5 mei 13:00 RKDVC JO15-2 - BMC JO15-1 re Sportpark aan de Duinweg
5 mei 13:00 FC Engelen JO15-1 - Helvoirt JO15-1 re Sportpark Engelerpark
5 mei 13:00 DSC JO15-1 - Den Dungen JO15-1 re Sportpark Ipperakkeren
12 mei 11:00 SV BLC JO15-1 - DSC JO15-1 re Sportpark De Meerendonk
12 mei 13:00 BMC JO15-1 - Haarsteeg JO15-1 re Sportpark De Brand
12 mei 13:00 RKDVC JO15-2 - OJC ROSMALEN JO15-2 re Sportpark aan de Duinweg
12 mei 13:00 FC Engelen JO15-1 - Taxandria JO15-1 re Sportpark Engelerpark
12 mei 13:00 Helvoirt JO15-1 - Wilhelmina JO15-1 re Sportpark Burg.van Hovell
12 mei 14:00 ODC JO15-1 - Den Dungen JO15-1 re Sportpark Molenwijk
 
Uitslagen Groep 1 35 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 35 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO15-1 3 3 0 0 9 18 1 0
2 Emplina JO15-1 3 2 0 1 6 16 4 0
3 DSC JO15-1 3 1 0 2 3 4 11 0
4 Wilhelmina JO15-1 3 0 0 3 0 2 24 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 35 (beker)
Er is nog geen programma bekend