JO15-2
Technische staf
Custers, Luc (Trainer/coach)
Pepers, Enzi (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Custers, Luc (Teammanager)
Pepers, Enzi (Teammanager)
 
Spelers
Bakx, Sam
Beshar, Hendreen
Goes, Jelle van der
Henkes, Rens
Houtzager, Steven
Saif Gholipor, Arsham
Tax, Gijs
Teerink, Koen
Vos, Mark
Witlox, Bryan
Zande, Jelle van der
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 okt 13:00 BMC JO15-2 - Wilhelmina JO15-2 re Sportpark De Brand
4 nov 13:00 Wilhelmina JO15-2 - Nieuwkuijk JO15-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 14 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 14 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO15-2 18 14 3 1 45 93 23 0
2 OJC ROSMALEN JO15-5 18 14 2 2 44 66 23 0
3 BMC JO15-2 18 8 4 6 28 54 37 0
4 Haarsteeg JO15-2 18 8 3 7 27 58 36 0
5 FC Engelen JO15-2 18 9 0 9 27 36 50 0
6 Hedel JO15-1 18 8 1 9 25 36 49 0
7 Zwaluw VFC JO15-3 18 7 2 9 23 37 41 0
8 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-2 18 7 1 10 22 52 62 0
9 Emplina JO15-3 18 5 2 11 17 34 55 0
10 BVV/Timmermans Infra JO15-2 18 1 0 17 3 20 110 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 14 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 11 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 okt
VCB JO15-1
OJC ROSMALEN JO15-6
6 - 1 
7 okt
RKDVC JO15-3
Achilles Veen JO15-1
2 - 4 
7 okt
Emplina JO15-3
ST Alem/RKVSC JO15-1
3 - 4 
7 okt
Hedel JO15-1
Wilhelmina JO15-2
6 - 1 
7 okt
BMC JO15-2
DSC JO15-2
0 - 0 
7 okt
Nieuwkuijk JO15-1
Maliskamp JO15-1
18 - 0 
14 okt
OJC ROSMALEN JO15-6
Emplina JO15-3
4 - 3 
14 okt
Achilles Veen JO15-1
BMC JO15-2
1 - 3 
14 okt
Wilhelmina JO15-2
VCB JO15-1
2 - 2 
14 okt
DSC JO15-2
Nieuwkuijk JO15-1
1 - 0 
 
Stand 3e klasse 11 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO15-2 4 2 1 1 7 21 15 0
2 Hedel JO15-1 2 2 0 0 6 8 2 0
3 BMC JO15-2 3 1 2 0 5 4 2 0
4 DSC JO15-2 4 1 2 1 5 4 4 0
5 VCB JO15-1 2 1 1 0 4 8 3 0
6 ST Alem/RKVSC JO15-1 2 1 1 0 4 6 5 0
7 Achilles Veen JO15-1 3 1 1 1 4 9 9 0
8 OJC ROSMALEN JO15-6 4 1 1 2 4 8 16 0
9 Nieuwkuijk JO15-1 2 0 1 1 1 4 5 0
10 RKDVC JO15-3 1 0 0 1 0 2 4 0
11 Emplina JO15-3 3 0 0 3 0 11 20 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 11 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 okt 13:00 Nieuwkuijk JO15-1 - RKDVC JO15-3 re Sportpark Nieuwkuijk
28 okt 11:00 VCB JO15-1 - ST Alem/RKVSC JO15-1 re Sportpark VCB
28 okt 11:15 RKDVC JO15-3 - DSC JO15-2 re Sportpark aan de Duinweg
28 okt 13:00 BMC JO15-2 - Wilhelmina JO15-2 re Sportpark De Brand
28 okt 13:00 Nieuwkuijk JO15-1 - OJC ROSMALEN JO15-6 re Sportpark Nieuwkuijk
28 okt 13:00 Hedel JO15-1 - Emplina JO15-3 re Sportpark De Winkels
4 nov 12:45 Emplina JO15-3 - VCB JO15-1 re Sportpark Empel Zuid
4 nov 13:00 DSC JO15-2 - Achilles Veen JO15-1 re Sportpark Ipperakkeren
4 nov 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 - Hedel JO15-1 re Sportpark De Groote Wielen
4 nov 13:00 Wilhelmina JO15-2 - Nieuwkuijk JO15-1 re Sportpark De Saren
4 nov 13:00 ST Alem/RKVSC JO15-1 - RKDVC JO15-3 re Sportpark De Oude Maas
9 nov 19:00 ST Alem/RKVSC JO15-1 - Hedel JO15-1 re Sportpark De Peperd
 
Uitslagen Groep 11 01 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 11 01 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO15-4 3 3 0 0 9 15 3 0
2 Emplina JO15-2 3 2 0 1 6 13 5 0
3 Wilhelmina JO15-2 3 1 0 2 3 6 13 0
4 FC Engelen JO14-1 3 0 0 3 0 2 15 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 11 01 (beker)
Er is nog geen programma bekend