JO15-3
Technische staf
Peperkamp, Marco (Assistent-scheidsrechter(club))
 
Overige staf
Smits, Gert (Teammanager)
 
Spelers
Amelsfoort, Thomas van
Brorens, Jules
Fleuren, Tijs
Giesen, Mylo
Heuvel, Shan van den
Hoentjen, Noud
Kulak, Koray
Opijnen, Sven van
Peperkamp, Rick
Peters, Rick
Smits, Rody
Westhuis, Cedric
Wouters, Flint
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 okt 13:00 OJC ROSMALEN JO15-7 - Wilhelmina JO15-3 be Sportpark De Groote Wielen
28 okt 13:00 Wilhelmina JO15-3 - BMC JO15-4 re Sportpark De Saren
4 nov 13:00 HRC'14 JO15-1 - Wilhelmina JO15-3 re Sportpark Den Hoek
 
Uitslagen 4e klasse 09 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 okt
Nivo Sparta JO15-2
RKTVC JO15-3
10 - 0 
7 okt
Kerkwijk JO15-1
WNC JO15-1
4 - 4 
7 okt
Wilhelmina JO15-3
OJC ROSMALEN JO15-8
4 - 0 
7 okt
Jan van Arckel JO15-1
LRC JO15-3
3 - 3 
7 okt
HRC'14 JO15-1
BMC JO15-4
10 - 2 
14 okt
LRC JO15-3
Nivo Sparta JO15-2
3 - 5 
14 okt
Maliskamp JO15-1
Jan van Arckel JO15-1
1 - 0 
14 okt
BMC JO15-4
Kerkwijk JO15-1
0 - 14 
 
Stand 4e klasse 09 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nivo Sparta JO15-2 4 4 0 0 12 29 4 0
2 Kerkwijk JO15-1 3 2 1 0 7 29 4 0
3 HRC'14 JO15-1 3 2 0 1 6 15 8 0
4 WNC JO15-1 3 1 1 1 4 9 8 0
5 LRC JO15-3 4 1 1 2 4 30 13 0
6 Jan van Arckel JO15-1 4 1 1 2 4 6 13 0
7 Maliskamp JO15-1 1 1 0 0 3 1 0 0
8 Wilhelmina JO15-3 2 1 0 1 3 4 6 0
9 OJC ROSMALEN JO15-8 2 1 0 1 3 2 5 0
10 RKTVC JO15-3 3 0 0 3 0 1 23 0
11 BMC JO15-4 3 0 0 3 0 4 46 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 09 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 okt 11:45 RKTVC JO15-3 - LRC JO15-3 re Sportpark De Ridderweide
28 okt 11:45 Nivo Sparta JO15-2 - Maliskamp JO15-1 re Sportpark De Watertoren
28 okt 12:30 Kerkwijk JO15-1 - HRC'14 JO15-1 re Sportpark De Drie Morgen
28 okt 13:00 Wilhelmina JO15-3 - BMC JO15-4 re Sportpark De Saren
28 okt 13:00 Jan van Arckel JO15-1 - OJC ROSMALEN JO15-8 re Sportpark D’n Huybert
4 nov 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 - Kerkwijk JO15-1 re Sportpark De Groote Wielen
4 nov 12:00 WNC JO15-1 - Jan van Arckel JO15-1 re Sportpark De Korte Woerden
4 nov 13:00 Maliskamp JO15-1 - RKTVC JO15-3 re Sportpark Maliskamp
4 nov 13:00 BMC JO15-4 - Nivo Sparta JO15-2 re Sportpark De Brand
4 nov 13:00 HRC'14 JO15-1 - Wilhelmina JO15-3 re Sportpark Den Hoek
 
Uitslagen 4e klasse 11 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 11 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO15-4 10 8 1 1 25 29 6 0
2 Wilhelmina JO15-3 10 8 0 2 24 57 18 0
3 Rhelico JO15-1 10 7 2 1 23 24 8 0
4 RKTVC JO15-4 10 6 0 4 18 26 23 0
5 Beesd JO15-2 9 5 1 3 16 17 13 0
6 Wadenoijen JO15-1G 9 5 0 4 15 29 18 0
7 OSC'45 JO15-1 10 5 0 5 15 21 29 0
8 Hedel JO15-2 10 3 1 6 10 28 24 0
9 OJC ROSMALEN JO15-8 10 3 1 6 10 23 25 0
10 Theole JO15-4 10 1 0 9 3 11 55 0
11 Ophemert JO15-1 10 0 0 10 0 8 54 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 6 03 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 03 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO15-7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wilhelmina JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 03 (beker)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 okt 13:00 OJC ROSMALEN JO15-7 - Wilhelmina JO15-3 be Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen Groep 12 06 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 12 06 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO15-6 2 2 0 0 6 17 1 0
2 Wilhelmina JO15-3 2 1 0 1 3 19 8 0
3 Emplina JO15-5 2 0 0 2 0 0 27 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 12 06 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 7 002 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 002 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO15-3 3 3 0 0 9 14 0 0
2 OJC ROSMALEN JO15-10 3 2 0 1 6 16 3 0
3 BVV/Timmermans Infra JO15-3 3 1 0 2 3 5 17 0
4 BMC JO15-3 3 0 0 3 0 5 20 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 002 (beker)
Er is nog geen programma bekend