JO15-3
Technische staf
Peperkamp, Marco (Assistent-scheidsrechter(club))
Smits, Gert (Trainer/coach)
 
Overige staf
Peperkamp, Marco (Teammanager)
 
Spelers
Brorens, Jules
Giesen, Mylo
Heuvel, Shan van den
Kulak, Koray
Peperkamp, Rick
Peters, Rick
Smits, Rody
Wouters, Flint
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 apr 13:00 Wilhelmina JO15-3 - Nivo Sparta JO15-3 re Sportpark De Saren
5 mei 13:00 DSC JO15-2 - Wilhelmina JO15-3 re Sportpark Ipperakkeren
12 mei 13:00 Zwaluw VFC JO15-3 - Wilhelmina JO15-3 re Sportpark Bergenshuizen
 
Uitslagen 4e klasse 09 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 09 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nivo Sparta JO15-2 9 8 0 1 24 63 13 0
2 LRC JO15-3 9 6 1 2 19 62 24 0
3 Wilhelmina JO15-3 7 6 0 1 18 36 11 0
4 Kerkwijk JO15-1 8 5 1 2 16 46 18 0
5 WNC JO15-1 8 5 1 2 16 46 18 0
6 OJC ROSMALEN JO15-8 8 4 0 4 12 34 32 0
7 HRC'14 JO15-1 8 4 0 4 12 28 30 0
8 Maliskamp JO15-1 8 3 0 5 9 21 25 0
9 Jan van Arckel JO15-1 9 2 1 6 7 30 33 0
10 RKTVC JO15-3 9 1 0 8 3 11 56 0
11 BMC JO15-4 9 0 0 9 0 8 125 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 09 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 10 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 apr
Nivo Sparta JO15-3
DSC JO15-2
2 - 2 
14 apr
Emplina JO15-2
BMC JO15-2
3 - 1 
14 apr
OJC ROSMALEN JO15-5
Wilhelmina JO15-3
3 - 0 
14 apr
Zwaluw VFC JO15-3
OJC ROSMALEN JO15-6
10 - 0 
14 apr
Hedel JO15-1
BVV/Timmermans Infra JO15-1
3 - 4 
14 apr
ST Alem/RKVSC JO15-1
ODC JO15-2
3 - 4 
16 apr
OJC ROSMALEN JO15-6
BVV/Timmermans Infra JO15-1
1 - 2 
21 apr
Nivo Sparta JO15-3
OJC ROSMALEN JO15-6
3 - 1 
21 apr
OJC ROSMALEN JO15-5
ST Alem/RKVSC JO15-1
0 - 1 
21 apr
BVV/Timmermans Infra JO15-1
Zwaluw VFC JO15-3
4 - 0 
21 apr
Wilhelmina JO15-3
Emplina JO15-2
1 - 7 
21 apr
DSC JO15-2
Hedel JO15-1
1 - 1 
21 apr
BMC JO15-2
ODC JO15-2
2 - 3 
 
Stand 3e klasse 10 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO15-2 7 6 1 0 19 38 9 0
2 BVV/Timmermans Infra JO15-1 7 5 2 0 17 21 7 0
3 OJC ROSMALEN JO15-5 7 4 0 3 12 11 11 0
4 Hedel JO15-1 6 3 2 1 11 20 9 0
5 ODC JO15-2 5 3 1 1 10 11 15 0
6 DSC JO15-2 7 1 5 1 8 9 9 0
7 Zwaluw VFC JO15-3 5 2 1 2 7 17 9 0
8 ST Alem/RKVSC JO15-1 5 2 1 2 7 12 7 0
9 Wilhelmina JO15-3 5 1 1 3 4 5 18 0
10 Nivo Sparta JO15-3 6 1 1 4 4 7 15 0
11 BMC JO15-2 5 0 1 4 1 4 12 0
12 OJC ROSMALEN JO15-6 7 0 0 7 0 6 40 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 10 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 apr 13:00 BMC JO15-2 - OJC ROSMALEN JO15-6 re Sportpark De Brand
28 apr 13:00 ST Alem/RKVSC JO15-1 - Hedel JO15-1 re Sportpark De Peperd
28 apr 13:00 Wilhelmina JO15-3 - Nivo Sparta JO15-3 re Sportpark De Saren
5 mei 10:45 Nivo Sparta JO15-3 - BMC JO15-2 re Sportpark De Watertoren
5 mei 12:45 Emplina JO15-2 - ST Alem/RKVSC JO15-1 re Sportpark Empel Zuid
5 mei 13:00 DSC JO15-2 - Wilhelmina JO15-3 re Sportpark Ipperakkeren
5 mei 13:00 Zwaluw VFC JO15-3 - OJC ROSMALEN JO15-5 re Sportpark Bergenshuizen
5 mei 13:00 Hedel JO15-1 - ODC JO15-2 re Sportpark De Winkels
12 mei 10:30 ODC JO15-2 - OJC ROSMALEN JO15-5 re Sportpark Wagenaars
12 mei 12:45 Emplina JO15-2 - BVV/Timmermans Infra JO15-1 re Sportpark Empel Zuid
12 mei 13:00 Hedel JO15-1 - BMC JO15-2 re Sportpark De Winkels
12 mei 13:00 ST Alem/RKVSC JO15-1 - Nivo Sparta JO15-3 re Sportpark De Oude Maas
12 mei 13:00 Zwaluw VFC JO15-3 - Wilhelmina JO15-3 re Sportpark Bergenshuizen
 
Uitslagen Groep 7 002 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 002 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO15-3 3 3 0 0 9 14 0 0
2 OJC ROSMALEN JO15-10 3 2 0 1 6 16 3 0
3 BVV/Timmermans Infra JO15-3 3 1 0 2 3 5 17 0
4 BMC JO15-3 3 0 0 3 0 5 20 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 002 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 6 03 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 03 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO15-3 1 1 0 0 3 4 1 0
2 OJC ROSMALEN JO15-7 1 0 0 1 0 1 4 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 03 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 12 6 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 12 6 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO15-3 1 1 0 0 3 1 1 0
2 Zwaluw VFC JO15-5 1 0 0 1 0 1 1 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 12 6 (beker)
Er is nog geen programma bekend