JO15-4
Technische staf
Dartel, Henry van (Ass.-trainer/coach)
Dartel, Sjef van (Ass.-trainer/coach)
Janssen, Dave (Trainer/coach)
Verboom, Martijn (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Dartel, Henry van (Teammanager)
Janssen, Dave (Teammanager)
Verboom, Martijn (Teammanager)
 
Spelers
Coense, Danny
Dartel, Andy van
Dona, Luke
Janssen, Robin
Kizilcak, Dilan
Kuiters, Simon
Maas, Mitchell
Slijkhuis, Rutger
Weert, Max van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
5 mei 13:00 Zwaluw VFC JO15-7 - Wilhelmina JO15-4 re Sportpark Bergenshuizen
 
Uitslagen 5e klasse 18 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 18 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 FC Engelen JO15-2 10 9 1 0 28 113 7 0
2 Zwaluw VFC JO15-6 10 7 1 2 22 67 14 0
3 Best Vooruit JO15-5 10 6 2 2 20 38 22 0
4 OJC ROSMALEN JO15-10 9 6 1 2 19 57 17 0
5 DSC JO15-3 10 6 0 4 18 56 36 0
6 Helvoirt JO15-2 10 5 2 3 17 33 22 0
7 Wilhelmina JO15-4 10 5 0 5 15 46 38 0
8 SV BLC JO15-2 9 4 0 5 12 23 20 0
9 Boxtel JO15-3 10 2 1 7 7 15 56 0
10 ODC JO15-3 10 1 2 7 5 22 71 0
11 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3 10 1 2 7 5 10 77 0
12 Hedel JO15-2 8 0 0 8 0 5 105 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 18 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 19 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 apr
BVV/Timmermans Infra JO15-3
ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3
15 - 0 
14 apr
Den Dungen JO15-3
OJC ROSMALEN JO15-11
2 - 2 
14 apr
OSC'45 JO15-1
Wilhelmina JO15-4
7 - 2 
21 apr
Jan van Arckel JO15-2
BVV/Timmermans Infra JO15-3
1 - 3 
21 apr
ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3
Wilhelmina JO15-4
4 - 3 
21 apr
OJC ROSMALEN JO15-11
Zwaluw VFC JO15-7
6 - 0 
21 apr
Den Dungen JO15-3
FC Engelen JO15-3
5 - 0 
 
Stand 5e klasse 19 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra JO15-3 4 4 0 0 12 45 3 0
2 OSC'45 JO15-1 3 3 0 0 9 16 7 0
3 Den Dungen JO15-3 4 2 1 1 7 13 10 0
4 OJC ROSMALEN JO15-11 4 1 3 0 6 11 5 0
5 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3 3 1 1 1 4 6 20 0
6 Jan van Arckel JO15-2 4 1 1 2 4 14 10 0
7 FC Engelen JO15-3 4 1 0 3 3 7 16 0
8 Wilhelmina JO15-4 5 1 0 4 3 13 42 0
9 Zwaluw VFC JO15-7 3 0 0 3 0 2 14 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 19 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 apr 13:00 OSC'45 JO15-1 - Zwaluw VFC JO15-7 re Sportpark De Hambaken
28 apr 13:00 Jan van Arckel JO15-2 - Den Dungen JO15-3 re Sportpark D’n Huybert
5 mei 13:00 Zwaluw VFC JO15-7 - Wilhelmina JO15-4 re Sportpark Bergenshuizen
5 mei 13:00 BVV/Timmermans Infra JO15-3 - OSC'45 JO15-1 re Sportpark De Vliert
9 mei 18:45 Den Dungen JO15-3 - ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3 re Sportpark Jacobskamp
12 mei 13:00 OSC'45 JO15-1 - Den Dungen JO15-3 re Sportpark De Hambaken
12 mei 13:00 Zwaluw VFC JO15-7 - ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3 re Sportpark Bergenshuizen
12 mei 13:00 FC Engelen JO15-3 - OJC ROSMALEN JO15-11 re Sportpark Engelerpark
16 mei 19:30 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3 - FC Engelen JO15-3 re Sportpark Heidelust
 
Uitslagen Groep 7 045 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 045 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OSC'45 JO15-1 3 2 0 1 6 17 8 0
2 OJC ROSMALEN JO15-9 3 2 0 1 6 14 12 0
3 Wilhelmina JO15-4 3 1 0 2 3 12 17 0
4 FC Engelen JO15-3 3 1 0 2 3 7 13 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 045 (beker)
Er is nog geen programma bekend