JO15-4
Technische staf
Dartel, Henry van (Ass.-trainer/coach)
Dartel, Sjef van (Ass.-trainer/coach)
Janssen, Dave (Trainer/coach)
Verboom, Martijn (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Dartel, Henry van (Teammanager)
Janssen, Dave (Teammanager)
Verboom, Martijn (Teammanager)
 
Spelers
Beshar, Derin
Beshar, Hendreen
Claassen, Nick
Coense, Danny
Dartel, Andy van
Dona, Luke
Janssen, Robin
Kizilcak, Dilan
Kuiters, Simon
Mortadi, Rayan El
Schaik, Shane van
Slijkhuis, Rutger
Soewondo, Alex
Suleiman, Baleijn
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 okt 13:00 Best Vooruit JO15-5 - Wilhelmina JO15-4 re Sportpark De Leemkuilen
28 okt 11:00 SV BLC JO15-2 - Wilhelmina JO15-4 re Sportpark De Meerendonk
4 nov 13:00 Wilhelmina JO15-4 - FC Engelen JO15-2 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 18 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 okt
Zwaluw VFC JO15-6
Helvoirt JO15-2
1 - 0 
7 okt
ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3
SV BLC JO15-2
0 - 2 
7 okt
FC Engelen JO15-2
DSC JO15-3
10 - 0 
7 okt
ODC JO15-3
Boxtel JO15-3
2 - 2 
14 okt
SV BLC JO15-2
FC Engelen JO15-2
0 - 6 
14 okt
OJC ROSMALEN JO15-10
Zwaluw VFC JO15-6
4 - 1 
14 okt
DSC JO15-3
Best Vooruit JO15-5
1 - 3 
14 okt
Helvoirt JO15-2
ODC JO15-3
11 - 1 
14 okt
Wilhelmina JO15-4
ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3
11 - 1 
 
Stand 5e klasse 18 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO15-10 3 3 0 0 9 31 1 0
2 FC Engelen JO15-2 3 3 0 0 9 22 2 0
3 Best Vooruit JO15-5 3 3 0 0 9 20 5 0
4 Wilhelmina JO15-4 3 2 0 1 6 20 6 0
5 Zwaluw VFC JO15-6 3 2 0 1 6 9 4 0
6 Boxtel JO15-3 3 1 1 1 4 6 14 0
7 DSC JO15-3 3 1 0 2 3 10 13 0
8 SV BLC JO15-2 3 1 0 2 3 5 11 0
9 Helvoirt JO15-2 4 1 0 3 3 13 18 0
10 ODC JO15-3 4 0 1 3 1 4 36 0
11 Hedel JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3 4 0 0 4 0 2 32 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 18 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 okt 13:00 Best Vooruit JO15-5 - Wilhelmina JO15-4 re Sportpark De Leemkuilen
21 okt 13:15 Boxtel JO15-3 - Hedel JO15-2 re Sportpark Munsel
28 okt 10:30 Hedel JO15-2 - ODC JO15-3 re Sportpark De Winkels
28 okt 11:00 SV BLC JO15-2 - Wilhelmina JO15-4 re Sportpark De Meerendonk
28 okt 13:00 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3 - DSC JO15-3 re Sportpark Heidelust
28 okt 13:00 Best Vooruit JO15-5 - Helvoirt JO15-2 re Sportpark De Leemkuilen
28 okt 13:00 FC Engelen JO15-2 - OJC ROSMALEN JO15-10 re Sportpark Engelerpark
28 okt 13:00 Zwaluw VFC JO15-6 - Boxtel JO15-3 re Sportpark Bergenshuizen
4 nov 11:30 OJC ROSMALEN JO15-10 - Best Vooruit JO15-5 re Sportpark De Groote Wielen
4 nov 12:45 ODC JO15-3 - Zwaluw VFC JO15-6 re Sportpark Molenwijk
4 nov 13:00 Helvoirt JO15-2 - Hedel JO15-2 re Sportpark Burg.van Hovell
4 nov 13:00 DSC JO15-3 - SV BLC JO15-2 re Sportpark Ipperakkeren
4 nov 13:00 Wilhelmina JO15-4 - FC Engelen JO15-2 re Sportpark De Saren
4 nov 13:15 Boxtel JO15-3 - ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3 re Sportpark Munsel
 
Uitslagen Groep 7 045 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 7 045 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OSC'45 JO15-1 3 2 0 1 6 17 8 0
2 OJC ROSMALEN JO15-9 3 2 0 1 6 14 12 0
3 Wilhelmina JO15-4 3 1 0 2 3 12 17 0
4 FC Engelen JO15-3 3 1 0 2 3 7 13 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 7 045 (beker)
Er is nog geen programma bekend