JO17-1
Trainer(s)
Biolek, B. (Bjorn)
 
Begeleider(s)
Meeuwsen, H (Harold) / Konings J (Johan)
 
Grensrechter
Boer, de H (Henk)
 
Spelers
Aamara, S (Soufian)
Boer, de J. (Jasper)
Ekhart, M.E.X (Mitchel)
Greebe, W. (Wim)
Heesakkers, R. (Rick)
Heuvel, v/d D.W.L (Daan)
Konings, L. (Len)
Martens, R. (Rico)
Meeuwis, W.P.A (Wouter)
Meeuwsen, T. (Tommie)
Meurs, van S.G.M. (Sander)
Ramlal, R. (Rishi)
Remans, N. (Nathan)
Seeters, van Y. (Yesse)
Veenstra, S.J.M (Sem)
Uitslagen
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
15 apr
RKSV Heeze JO17-1
Reusel Sport/Faes Gr JO17-1
1-3 
22 apr
Oirschot V. JO17-1
RKSV Heeze JO17-1
22 apr
Reusel Sport/Faes Gr JO17-1
Dommelen JO17-1

Bijgewerkt op: 21/04/17 : 14:20. Uitslagen met * zijn voorlopige uitslagen
 
Stand
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Haarsteeg JO17-1 20 16 4 0 52 65 12 -
2 Unitas'59 JO17-1 20 16 3 1 51 56 17 -
3 Dommelen JO17-1 19 9 7 3 34 42 28 -
4 Jong Brabant JO17-1 20 9 6 5 33 43 29 -
5 RPC JO17-1 20 7 7 6 28 32 24 -
6 Bladella JO17-1 20 7 6 7 27 53 38 -
7 WODAN JO17-1 20 7 6 7 27 45 40 -
8 Zwaluw VFC JO17-1 20 6 4 10 22 47 45 -
9 Oirschot V. JO17-1 19 5 6 8 21 27 42 -
10 Wilhelmina JO17-1 20 4 4 12 16 19 47 -
11 Reusel Sport/Faes Gr JO17-1 19 3 2 14 11 25 72 -
12 RKSV Heeze JO17-1 19 1 1 17 4 14 74 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 21/04/17 : 14:20.
 
Stand Beker / Nacompetitie
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO17-1 3 2 1 0 7 3 0 -
2 Nivo Sparta JO17-1 3 1 2 0 5 4 1 -
3 Emplina JO17-1 3 1 1 1 4 3 3 -
4 Wilhelmina JO17-1 3 0 0 3 0 0 6 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 25/11/16 : 12:00.
 
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 apr 13:00 Jong Brabant JO17-1 - RPC JO17-1 co Sportpark Berkelseweg
29 apr 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 - Haarsteeg JO17-1 co Sportpark Bergenshuizen
29 apr 14:30 Unitas'59 JO17-1 - Oirschot V. JO17-1 co Sportpark 't Bokt
29 apr 14:45 Reusel Sport/Faes Gr JO17-1 - Bladella JO17-1 co Sportpark Den Hoek
29 apr 14:45 WODAN JO17-1 - Wilhelmina JO17-1 co Sportpark Eindhoven Noord
03 mei 19:00 Dommelen JO17-1 - RKSV Heeze JO17-1 co Sportpark 't Heike
06 mei 12:45 Wilhelmina JO17-1 - Reusel Sport/Faes Gr JO17-1 co Sportpark De Saren
06 mei 14:30 RPC JO17-1 - Zwaluw VFC JO17-1 co Sportpark Aalsterweg
06 mei 14:45 Oirschot V. JO17-1 - Jong Brabant JO17-1 co Sportpark Moorland
06 mei 14:45 Haarsteeg JO17-1 - Dommelen JO17-1 co Sportpark Haarsteeg
06 mei 15:00 Bladella JO17-1 - WODAN JO17-1 co Sportpark De Smagtenbocht
06 mei 15:00 RKSV Heeze JO17-1 - Unitas'59 JO17-1 co Sportpark Het Lambrek

Bijgewerkt op: 21/04/17 : 14:20.