JO17-2
Trainer(s)
Lamers, V.J.J. (Vincent)
 
Begeleider(s)
Agelink, M. (Mirella) / Kok, H. (Huub)
 
Grensrechter
vacant
 
Spelers
Amelsvoort, v. L. (Leon)
Barten, S. (Sander)
Berg, van den C. (Carlito)
Bethlehem, M.W. (Matthijs)
Breemen, van J. (Jarmo)
Cheng Tam Hee, M.R. (Michael)
Dijkhorst, M. (Melvin)
Gerwen, van N. (Noa)
Groot, J. (Joep)
Hoek, F. (Freek)
Huiskamp, L. (Luuk)
Kaddouri, S. (Sami)
Kok, H.M.C. (Nick)
Kusters, D.F.F. (Dave)
Meima, K. (Koen)
Reeuwijk, J. (Jair)
Sluijter, N. (Nick)
Ven, van der K. (Kevin)
Uitslagen
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
12 apr
DSC JO17-1
Jan van Arckel JO17-1
3-0 
12 apr
Nivo Sparta JO17-2
BMC JO17-1
3-0 
15 apr
Beesd JO17-1
Jan van Arckel JO17-1
2-3 
15 apr
BMC JO17-1
Teisterbanders JO17-1
3-1 
15 apr
BZS JO17-1
DSC JO17-1
2-0 
15 apr
HRC'14 JO17-1
Wilhelmina JO17-2
8-1 
15 apr
Leerdam Sp.'55 JO17-1
Theole JO17-2
17 apr
Theole JO17-2
Jan van Arckel JO17-1
2-1 
20 apr
Nivo Sparta JO17-2
CHC JO17-1
3-3 
22 apr
BZS JO17-1
CHC JO17-1
22 apr
DSC JO17-1
Nivo Sparta JO17-2
22 apr
Jan van Arckel JO17-1
BMC JO17-1
22 apr
Wilhelmina JO17-2
Theole JO17-2
2-3 

Bijgewerkt op: 22/04/17 : 15:20. Uitslagen met * zijn voorlopige uitslagen
 
Stand
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BZS JO17-1 18 15 2 1 47 62 17 -
2 DSC JO17-1 18 14 3 1 45 48 13 -
3 Jan van Arckel JO17-1 19 12 1 6 37 51 37 -
4 Leerdam Sp.'55 JO17-1 18 9 4 5 30 59 42 1
5 HRC'14 JO17-1 20 8 3 9 27 49 44 -
6 Teisterbanders JO17-1 20 8 2 10 26 43 50 -
7 BMC JO17-1 20 7 4 9 25 47 46 -
8 Beesd JO17-1 20 7 3 10 24 53 53 -
9 CHC JO17-1 18 8 1 9 23 52 54 2
10 Theole JO17-2 19 7 2 10 22 33 63 1
11 Nivo Sparta JO17-2 20 3 4 13 13 40 64 -
12 Wilhelmina JO17-2 20 2 1 17 6 33 87 1

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 22/04/17 : 15:20.
 
Stand Beker / Nacompetitie
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO17-2 3 3 0 0 9 17 5 -
2 Emplina JO17-4 3 1 1 1 4 8 10 -
3 OSC'45 JO17-1 3 1 0 2 3 9 13 -
4 SV BLC JO17-2 3 0 1 2 1 10 16 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 20/03/17 : 20:20.
 
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 apr 12:45 Wilhelmina JO17-2 - Teisterbanders JO17-1 co Sportpark De Saren
29 apr 14:30 BZS JO17-1 - Nivo Sparta JO17-2 co Sportpark BZS
29 apr 14:30 Jan van Arckel JO17-1 - DSC JO17-1 co Sportpark DÂ’n Huybert
29 apr 14:30 Beesd JO17-1 - Theole JO17-2 co Sportpark Molenzicht
29 apr 15:00 BMC JO17-1 - Leerdam Sp.'55 JO17-1 co Sportpark De Brand
03 mei 20:00 CHC JO17-1 - BZS JO17-1 co Sportpark De Schutskamp
06 mei 11:00 Leerdam Sp.'55 JO17-1 - BZS JO17-1 co Sportpark Leerdam Sport
06 mei 13:00 CHC JO17-1 - Wilhelmina JO17-2 co Sportpark De Schutskamp
06 mei 13:00 Theole JO17-2 - HRC'14 JO17-1 co Sportpark Drumpt
06 mei 15:00 Teisterbanders JO17-1 - Jan van Arckel JO17-1 co Sportpark De Woerd
06 mei 15:15 DSC JO17-1 - Beesd JO17-1 co Sportpark Ipperakkeren
13 mei 15:00 HRC'14 JO17-1 - CHC JO17-1 co Sportpark Den Hoek
20 mei Wilhelmina JO17-2 - UDI'19 to Uit
27 mei Wilhelmina JO17-2 - NSVV Numansdorp to Uit

Bijgewerkt op: 22/04/17 : 15:20.