JO17-3
Trainer(s)
Koolen, M.J.P (Mark)
 
Begeleider(s)
Naus, T.M.G.G (Theo)
 
Grensrechter
vacant
 
Spelers
Beek, van A.G. (Antonio)
Beerens, J. (Jibbe)
Bots, S.L.M. (Sander)
Erp, van J. (Jasper)
Faas, J.R. (Jeffrey)
Fresco, M. (Max)
Gerritsen, O. (Ole)
Holwerda, B.P. (Berend)
Huiskamp, R. (Rik)
Huiskes, D.A.L. (Dennis)
Jouhri, Y (Yassine)
Kulak, S.B. (Berkay)
Lichtenberg, K.J. (Kars)
Mulder, T.A.M. (Thomas)
Naus, T. (Thymen)
Peters, D.J.C. (Dennis)
Silva, da M. (Manasse)
Teamfoto
(Klik op foto voor grotere versie)
Teamfoto
 
Uitslagen
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
22 apr
Emplina JO17-7
FC Drunen JO17-1
5-0 
22 apr
Haarsteeg JO17-5
Maliskamp JO17-1
7-0 
22 apr
SV BLC JO17-3
Wilhelmina JO17-3
2-0 
26 apr
RKKSV JO17-1
Emplina JO17-7
2-2 
29 apr
Essche Boys JO17-1
OJC ROSMALEN JO17-6
6-2 
29 apr
Real Lunet JO17-1
SV BLC JO17-3
29 apr
Wilhelmina JO17-3
Emplina JO17-7
6-4 

Bijgewerkt op: 30/04/17 : 16:40. Uitslagen met * zijn voorlopige uitslagen
 
Stand
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Essche Boys JO17-1 10 7 2 1 23 23 6 -
2 Haarsteeg JO17-5 10 6 3 1 21 27 14 -
3 Wilhelmina JO17-3 10 5 2 3 17 16 14 -
4 ODC JO17-3 8 5 0 3 15 19 7 -
5 Real Lunet JO17-1 9 4 2 3 14 17 13 -
6 SV BLC JO17-3 9 4 1 4 13 13 13 -
7 Uno Animo JO17-2 9 3 3 3 12 15 18 -
8 FC Drunen JO17-1 9 3 2 4 11 13 20 -
9 Maliskamp JO17-1 10 3 1 6 10 10 21 -
10 OJC ROSMALEN JO17-6 10 3 1 6 10 17 34 -
11 Emplina JO17-7 10 2 1 7 7 24 33 -
12 RKKSV JO17-1 8 1 2 5 5 14 15 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 30/04/17 : 16:40.
 
Stand Beker / Nacompetitie
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO17-6 3 2 1 0 7 13 2 -
2 Haarsteeg JO17-3 3 2 0 1 6 7 3 -
3 Wilhelmina JO17-3 3 1 1 1 4 4 5 -
4 OJC ROSMALEN JO17-8 3 0 0 3 0 3 17 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 25/11/16 : 12:00.
 
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
06 mei 12:45 SV BLC JO17-3 - FC Drunen JO17-1 co Sportpark De Meerendonk
06 mei 14:30 Maliskamp JO17-1 - RKKSV JO17-1 co Sportpark Maliskamp
06 mei 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 - Real Lunet JO17-1 co Sportpark De Groote Wielen
06 mei 16:00 ODC JO17-3 - Wilhelmina JO17-3 co Sportpark Wagenaars
06 mei 16:15 Emplina JO17-7 - Essche Boys JO17-1 co Sportpark Empel Zuid
08 mei 19:00 RKKSV JO17-1 - Uno Animo JO17-2 co Sportpark Eikenhage
13 mei 12:30 FC Drunen JO17-1 - ODC JO17-3 co Sportpark Duinzicht
13 mei 13:00 Uno Animo JO17-2 - Haarsteeg JO17-5 co Sportpark de Klokkenberg
20 mei 14:30 RKKSV JO17-1 - ODC JO17-3 co Sportpark Eikenhage

Bijgewerkt op: 30/04/17 : 16:40.