JO17-4
Trainer(s)
Osch, van L.W. (Bennie)
 
Begeleider(s)
Laarhoven, van M.H.H.J. (Michael)
 
Grensrechter
vacant
 
Spelers
Bouley, L. (Lars)
Eggers, J. (Jelle)
Engelbert, J.A.F.H. (Julian)
Esmaeli Phar, T. (Thomas)
Heesbeen, J. (Jay)
Henriëtta, E.N.C. (Emerson)
Hoorn, van J. (Justin)
Houtum, van N. (Nigel)
Krabben, van der B. (Bas)
Laarhoven, v O.M. (Owen)
Noordermeer, T.E.P. (Tom)
Osch, van J. (Joey)
Steenhuisen, S. (Senne)
Veenstra, B. (Bas)
Voermans, M.A.M. (Max)
Wielen, van den N.M.D. (Nigel)
Uitslagen
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
12 apr
Den Dungen JO17-3
Wilhelmina JO17-4
2-4 
12 apr
GRC-14 JO17-2
RKTVC JO17-4
3-5 
15 apr
DESK JO17-4
Ophemert JO17-1
0-5 
15 apr
Haarsteeg JO17-4
Hedel JO17-2
4-0 
15 apr
RKDVC JO17-5
RKTVC JO17-4
2-7 
15 apr
Uno Animo JO17-3
SV BLC JO17-4
3-1 
15 apr
WSC JO17-6
GRC-14 JO17-2
2-3 
19 apr
Hedel JO17-2
RKTVC JO17-4
2-3 
22 apr
Den Dungen JO17-3
SV BLC JO17-4
22 apr
Haarsteeg JO17-4
DESK JO17-4
4-2 
22 apr
Hedel JO17-2
Uno Animo JO17-3
1-4 
22 apr
RKDVC JO17-5
FC Engelen JO17-3
1-13 
22 apr
RKTVC JO17-4
WSC JO17-6
3-2 
22 apr
SCI JO17-3
GRC-14 JO17-2
3-4 
22 apr
Wilhelmina JO17-4
Ophemert JO17-1
6-6 

Bijgewerkt op: 22/04/17 : 16:40. Uitslagen met * zijn voorlopige uitslagen
 
Stand
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 FC Engelen JO17-3 9 9 0 0 27 49 15 -
2 RKTVC JO17-4 10 8 0 2 24 43 27 -
3 Haarsteeg JO17-4 10 7 1 2 22 33 17 -
4 Uno Animo JO17-3 10 6 1 3 19 27 23 -
5 WSC JO17-6 10 6 0 4 18 31 24 -
6 Ophemert JO17-1 10 5 1 4 16 41 34 -
7 Hedel JO17-2 10 5 0 5 15 26 21 -
8 DESK JO17-4 9 4 0 5 12 22 18 -
9 GRC-14 JO17-2 10 4 0 6 12 35 34 -
10 SCI JO17-3 9 3 1 5 10 17 22 -
11 SV BLC JO17-4 9 3 0 6 9 18 29 -
12 Wilhelmina JO17-4 9 2 2 5 8 21 34 -
13 Den Dungen JO17-3 9 2 0 7 6 14 32 -
14 RKDVC JO17-5 10 0 0 10 0 12 59 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 22/04/17 : 16:40.
 
Stand Beker / Nacompetitie
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 HHC'09 JO17-1 3 3 0 0 9 22 4 -
2 Emplina JO17-5 3 2 0 1 6 19 6 -
3 Haarsteeg JO17-4 3 1 0 2 3 12 20 -
4 Wilhelmina JO17-4 3 0 0 3 0 6 29 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 25/11/16 : 12:20.
 
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 apr 11:00 GRC-14 JO17-2 - Den Dungen JO17-3 co Sportpark Almbos
29 apr 12:00 WSC JO17-6 - Haarsteeg JO17-4 co Sportpark Eikendonk
29 apr 12:45 SV BLC JO17-4 - SCI JO17-3 co Sportpark De Meerendonk
29 apr 13:00 Uno Animo JO17-3 - DESK JO17-4 co Sportpark de Klokkenberg
29 apr 13:15 Ophemert JO17-1 - RKDVC JO17-5 co Sportpark Kapelhof
29 apr 15:30 RKTVC JO17-4 - Wilhelmina JO17-4 co Sportpark De Ridderweide
06 mei 13:00 Haarsteeg JO17-4 - FC Engelen JO17-3 co Sportpark Haarsteeg
06 mei 14:30 Hedel JO17-2 - SV BLC JO17-4 co Sportpark De Winkels
06 mei 14:30 RKDVC JO17-5 - WSC JO17-6 co Sportpark aan de Duinweg
06 mei 14:45 Wilhelmina JO17-4 - Uno Animo JO17-3 co Sportpark De Saren
06 mei 14:45 DESK JO17-4 - GRC-14 JO17-2 co Sportpark Eikendijk
06 mei 15:00 Den Dungen JO17-3 - Ophemert JO17-1 co Sportpark Jacobskamp
06 mei 16:00 SCI JO17-3 - RKTVC JO17-4 co Sportpark Heidelust
09 mei 19:00 FC Engelen JO17-3 - Hedel JO17-2 co Sportpark Engelerpark
10 mei 19:30 WSC JO17-6 - Wilhelmina JO17-4 co Sportpark Eikendonk
13 mei 11:00 GRC-14 JO17-2 - Hedel JO17-2 co Sportpark Almbos
13 mei 12:45 SV BLC JO17-4 - Haarsteeg JO17-4 co Sportpark De Meerendonk
13 mei 12:45 DESK JO17-4 - Den Dungen JO17-3 co Sportpark Eikendijk
13 mei 13:00 Uno Animo JO17-3 - RKDVC JO17-5 co Sportpark de Klokkenberg
13 mei 13:15 Ophemert JO17-1 - SCI JO17-3 co Sportpark Kapelhof
13 mei 15:00 FC Engelen JO17-3 - RKTVC JO17-4 co Sportpark Engelerpark
20 mei 13:00 SCI JO17-3 - FC Engelen JO17-3 co Sportpark Heidelust

Bijgewerkt op: 22/04/17 : 16:40.