JO17-4
Technische staf
Biezen, Jesse van de (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Biezen, Jesse van de (Teammanager)
 
Spelers
Abdelle, Sedan
Mathijssen, Milan
Steenhuisen, Senne
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 feb 12:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO17-2 - Wilhelmina JO17-4 re Sportpark de Maaskant
3 mrt 13:00 Wilhelmina JO17-4 - HHC'09 JO17-1 re Sportpark De Saren
10 mrt 14:30 Emplina JO17-4 - Wilhelmina JO17-4 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen 5e klasse 12 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 FC Engelen JO17-2 10 10 0 0 30 124 18 0
2 SV BLC JO17-3 11 9 0 2 27 53 21 0
3 OJC ROSMALEN JO17-9 10 8 0 2 24 70 27 0
4 Maliskamp JO17-2 10 7 1 2 22 53 23 0
5 Emplina JO17-4 10 7 0 3 21 28 20 0
6 Sint Michielsgestel JO17-2 10 5 1 4 16 38 43 0
7 Nivo Sparta JO17-5 11 4 1 6 13 53 39 0
8 WSC JO17-6 10 2 2 6 8 31 58 0
9 Hedel JO17-2 9 2 0 7 6 15 48 0
10 Den Dungen JO17-3 10 2 0 8 6 17 64 0
11 Wilhelmina JO17-4 10 1 1 8 4 24 59 0
12 BMC JO17-4 9 0 0 9 0 11 97 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 12 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 12 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BMC JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Emplina JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Engelen JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HHC'09 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwkuijk JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nivo Sparta JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Roda Boys/Bommelerwaard JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WSC JO17-6 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 12 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 feb 12:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO17-2 - Wilhelmina JO17-4 re Sportpark de Maaskant
24 feb 13:30 WSC JO17-6 - Nieuwkuijk JO17-2 re Sportpark Eikendonk
24 feb 14:30 HHC'09 JO17-1 - Nivo Sparta JO17-5 re Sportpark De Oosters
24 feb 14:30 Emplina JO17-4 - RKDVC JO17-5 re Sportpark Empel Zuid
24 feb 14:45 Haarsteeg JO17-4 - FC Engelen JO17-3 re Sportpark Haarsteeg
24 feb 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 - BMC JO17-4 re Sportpark Bergenshuizen
3 mrt 12:45 Nivo Sparta JO17-5 - Zwaluw VFC JO17-5 re Sportpark De Watertoren
3 mrt 13:00 Wilhelmina JO17-4 - HHC'09 JO17-1 re Sportpark De Saren
3 mrt 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 - Emplina JO17-4 re Sportpark Nieuwkuijk
3 mrt 14:30 RKDVC JO17-5 - Haarsteeg JO17-4 re Sportpark aan de Duinweg
3 mrt 15:00 BMC JO17-4 - Roda Boys/Bommelerwaard JO17-2 re Sportpark De Brand
3 mrt 15:00 FC Engelen JO17-3 - WSC JO17-6 re Sportpark Engelerpark
10 mrt 12:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO17-2 - Nivo Sparta JO17-5 re Sportpark de Maaskant
10 mrt 12:30 WSC JO17-6 - RKDVC JO17-5 re Sportpark Eikendonk
10 mrt 14:30 Nieuwkuijk JO17-2 - FC Engelen JO17-3 re Sportpark Nieuwkuijk
10 mrt 14:30 Emplina JO17-4 - Wilhelmina JO17-4 re Sportpark Empel Zuid
10 mrt 14:45 Haarsteeg JO17-4 - BMC JO17-4 re Sportpark Haarsteeg
10 mrt 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 - HHC'09 JO17-1 re Sportpark Bergenshuizen
 
Uitslagen Groep 6 45 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 45 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO17-3 2 2 0 0 6 20 2 0
2 FC Engelen JO17-3 2 1 0 1 3 7 12 0
3 Wilhelmina JO17-4 2 0 0 2 0 0 13 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 45 (beker)
Er is nog geen programma bekend