JO19-1
Technische staf
Biolek, Bjorn (Trainer/coach)
Jansen, Jordan (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Stoop, Patrick (Teammanager)
 
Spelers
Heesakkers, Rick
Kaathoven, Loid van
Martens, Rico
Matheeuwsen, Max
Netten, Thomas
Stoop, Pim
 
Teamfoto
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
5 mei 14:45 Wilhelmina JO19-1 - BVV/Timmermans Infra JO19-1 re Sportpark De Saren
12 mei 14:45 Wilhelmina JO19-1 - DSC JO19-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 1e klasse 5 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 5 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Den Dungen JO19-1 9 9 0 0 27 32 6 0
2 Haarsteeg JO19-1 9 6 2 1 20 26 15 0
3 Helvoirt JO19-1 8 4 2 2 14 17 9 0
4 Wilhelmina JO19-1 9 4 2 3 14 28 20 0
5 RKDVC JO19-2 8 3 2 3 11 21 22 0
6 SV BLC JO19-1 9 3 1 5 10 18 26 0
7 DSC JO19-1 8 2 2 4 8 13 14 0
8 BVV/Timmermans Infra JO19-1 9 2 1 6 7 21 37 0
9 RKTVC JO19-1 9 1 3 5 6 14 22 0
10 Tricht JO19-1 8 1 1 6 4 9 28 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 5 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 1e klasse 5 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 apr
RKDVC JO19-2
DSC JO19-1
1 - 3 
14 apr
S.C.I. JO19-1
Wilhelmina JO19-1
1 - 2 
14 apr
Helvoirt JO19-1
SVSSS JO19-1
2 - 2 
14 apr
SV BLC JO19-1
Haarsteeg JO19-1
2 - 4 
14 apr
Den Dungen JO19-1
BVV/Timmermans Infra JO19-1
3 - 1 
14 apr
Sint Michielsgestel JO19-1
Taxandria JO19-1
7 - 2 
21 apr
RKDVC JO19-2
Wilhelmina JO19-1
4 - 1 
21 apr
SVSSS JO19-1
Haarsteeg JO19-1
2 - 5 
21 apr
BVV/Timmermans Infra JO19-1
S.C.I. JO19-1
2 - 0 
21 apr
Taxandria JO19-1
Helvoirt JO19-1
0 - 2 
21 apr
Sint Michielsgestel JO19-1
SV BLC JO19-1
1 - 0 
21 apr
DSC JO19-1
Den Dungen JO19-1
1 - 0 
 
Stand 1e klasse 5 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DSC JO19-1 7 6 1 0 19 17 5 0
2 Haarsteeg JO19-1 7 6 0 1 18 28 13 0
3 Sint Michielsgestel JO19-1 5 4 0 1 12 13 6 0
4 Wilhelmina JO19-1 7 4 0 3 12 12 14 0
5 BVV/Timmermans Infra JO19-1 6 3 1 2 10 14 9 0
6 Den Dungen JO19-1 5 3 0 2 9 12 5 0
7 Helvoirt JO19-1 4 2 1 1 7 11 7 0
8 Taxandria JO19-1 6 2 0 4 6 11 20 0
9 SVSSS JO19-1 6 1 1 4 4 13 16 0
10 RKDVC JO19-2 5 1 0 4 3 8 15 0
11 SV BLC JO19-1 5 0 0 5 0 4 17 0
12 S.C.I. JO19-1 5 0 0 5 0 4 20 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 5 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 apr 14:30 Taxandria JO19-1 - RKDVC JO19-2 re Sportpark De Gemullehoeken
28 apr 14:45 Helvoirt JO19-1 - S.C.I. JO19-1 re Sportpark Burg.van Hovell
28 apr 15:00 SV BLC JO19-1 - Den Dungen JO19-1 re Sportpark De Meerendonk
5 mei 12:45 RKDVC JO19-2 - SVSSS JO19-1 re Sportpark aan de Duinweg
5 mei 14:45 S.C.I. JO19-1 - Sint Michielsgestel JO19-1 re Sportpark Heidelust
5 mei 14:45 Wilhelmina JO19-1 - BVV/Timmermans Infra JO19-1 re Sportpark De Saren
5 mei 14:45 Helvoirt JO19-1 - SV BLC JO19-1 re Sportpark Burg.van Hovell
5 mei 15:15 DSC JO19-1 - Taxandria JO19-1 re Sportpark Ipperakkeren
7 mei 20:00 Den Dungen JO19-1 - Helvoirt JO19-1 re Sportpark Jacobskamp
10 mei 15:00 Sint Michielsgestel JO19-1 - Helvoirt JO19-1 re Sportpark Zegenwerp
12 mei 14:45 Wilhelmina JO19-1 - DSC JO19-1 re Sportpark De Saren
12 mei 14:45 Haarsteeg JO19-1 - Sint Michielsgestel JO19-1 re Sportpark Haarsteeg
12 mei 14:45 S.C.I. JO19-1 - Taxandria JO19-1 re Sportpark Heidelust
12 mei 15:00 SV BLC JO19-1 - RKDVC JO19-2 re Sportpark De Meerendonk
12 mei 15:00 Den Dungen JO19-1 - SVSSS JO19-1 re Sportpark Jacobskamp
16 mei 19:30 Helvoirt JO19-1 - BVV/Timmermans Infra JO19-1 re Sportpark Burg.van Hovell
 
Uitslagen Groep 1 25 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 25 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKDVC JO19-1 2 2 0 0 6 8 2 0
2 Wilhelmina JO19-1 2 1 0 1 3 2 5 0
3 FC Engelen JO19-1 2 0 0 2 0 3 6 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 25 (beker)
Er is nog geen programma bekend