JO19-1
Trainer(s)
Heuvel, vd M (Marty) ass: Stoop, P.P.M.M. (Patrick)/Lowies, P.W. (Paul)
 
Begeleider(s)
Haas, de R.R.G. (Rene)
 
Grensrechter
Drunen, van J.W. (John)
 
Spelers
Beekwilder, K. (Koen)
Bosman, F. (Fons)
Bouselham, C. (Sherif)
Dun, van K. (Kevin)
Haas, de R. (Roel)
Hagens, M.A.W. (Mika)
Kaathoven, van L.T.M (Loid)
Leeden, van der R. (Rick)
Matheeuwsen, M.H.J. (Max)
Migchielsen, D. (Danny)
Netten, T. (Thomas)
Ngo, J. (Jordy)
Schemmekes, N.J (Niek)
Wouters, J. (Jari)
Wouters, M. (Milo)
Zande, van de J (Johan)
Teamfoto
(Klik op foto voor grotere versie)
Teamfoto
 
Uitslagen
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
12 apr
SV BLC JO19-1
RKDVC JO19-2
2-5 
19 apr
SV BLC JO19-1
St Mich.Gestel JO19-1
4-3 
20 apr
ODC JO19-1
Taxandria JO19-1
2-2 
22 apr
RPC Eindhoven JO19-1
Wilhelmina JO19-1
 
22 apr
Taxandria JO19-1
SCI JO19-1

Bijgewerkt op: 21/04/17 : 14:40. Uitslagen met * zijn voorlopige uitslagen
 
Stand
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ODC JO19-1 19 13 4 2 43 55 22 -
2 Den Dungen JO19-1 19 13 2 4 41 67 29 -
3 Zwaluw VFC JO19-1 18 11 2 5 35 55 28 -
4 RKDVC JO19-2 18 11 0 7 33 50 48 -
5 Vlijmense Boys JO19-1 19 8 3 8 27 61 46 -
6 Wilhelmina JO19-1 18 7 4 7 25 50 46 -
7 Taxandria JO19-1 18 7 2 9 23 54 50 -
8 SV BLC JO19-1 18 6 2 10 20 42 58 -
9 SCI JO19-1 17 4 2 11 14 26 54 -
10 St Mich.Gestel JO19-1 18 4 2 12 14 18 52 -
11 Haarsteeg JO19-1 18 3 3 12 12 24 69 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 21/04/17 : 14:40.
 
Stand Beker / Nacompetitie
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO19-1 3 2 1 0 7 12 5 -
2 Wilhelmina JO19-1 3 1 1 1 4 11 14 -
3 Emplina JO19-1 3 1 0 2 3 9 9 -
4 HSSC'61 JO19-1 3 0 2 1 2 6 10 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 26/11/16 : 09:40.
 
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 apr 12:45 RKDVC JO19-2 - Wilhelmina JO19-1 co Sportpark aan de Duinweg
29 apr 14:30 Vlijmense Boys JO19-1 - Haarsteeg JO19-1 co Sportpark De Hoge Heide
29 apr 15:00 SV BLC JO19-1 - Zwaluw VFC JO19-1 co Sportpark De Meerendonk
29 apr 15:00 St Mich.Gestel JO19-1 - SCI JO19-1 co Sportpark Zegenwerp
06 mei 14:30 Taxandria JO19-1 - Den Dungen JO19-1 co Sportpark De Gemullehoeken
06 mei 14:45 Wilhelmina JO19-1 - SV BLC JO19-1 co Sportpark De Saren
06 mei 14:45 Haarsteeg JO19-1 - St Mich.Gestel JO19-1 co Sportpark Haarsteeg
06 mei 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 - RKDVC JO19-2 co Sportpark Bergenshuizen
06 mei 16:45 SCI JO19-1 - ODC JO19-1 co Sportpark Heidelust

Bijgewerkt op: 21/04/17 : 14:40.