JO19-3
Technische staf
Willems, Peter (Trainer/coach)
 
Overige staf
Willems, Peter (Teammanager)
 
Spelers
Biggelaar, Mika vd
Bodt, Nick de
Schophuizen, Kick
Soares, Rogier
Willemse, David
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 apr 14:45 Wilhelmina JO19-3 - Jong Brabant JO19-3 re Sportpark De Saren
2 mei 19:30 Wilhelmina JO19-3 - Real Lunet JO19-1 re Sportpark De Saren
12 mei 14:30 Nemelaer JO19-2 - Wilhelmina JO19-3 re Sportpark De Walzaad
 
Uitslagen 4e klasse 12 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 12 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Haarsteeg JO19-2 10 8 1 1 25 54 15 0
2 Taxandria JO19-3 10 8 0 2 24 46 19 0
3 Emplina JO19-4 7 7 0 0 21 42 7 0
4 S.C.I. JO19-2 9 6 0 3 18 41 25 0
5 Sint Michielsgestel JO19-2 10 5 0 5 15 24 34 0
6 Wilhelmina JO19-3 8 4 1 3 13 37 20 0
7 ODC JO19-3 10 4 1 5 13 30 39 0
8 SV BLC JO19-2 10 4 0 6 12 29 40 0
9 Den Dungen JO19-3 9 2 1 6 7 12 31 0
10 Real Lunet JO19-1 8 2 0 6 6 7 26 0
11 Nemelaer JO19-2 9 2 0 7 6 16 35 0
12 OJC ROSMALEN JO19-5 10 1 0 9 3 15 62 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 12 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 11 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 apr
Real Lunet JO19-1
Nemelaer JO19-2
4 - 3 
14 apr
Wilhelmina JO19-3
RKDVC JO19-3
6 - 1 
14 apr
Den Dungen JO19-2
SV BLC JO19-2
7 - 0 
21 apr
SV BLC JO19-2
BMC JO19-2
1 - 2 
21 apr
RKDVC JO19-3
Jong Brabant JO19-3
5 - 1 
21 apr
S.C.I. JO19-2
Nemelaer JO19-2
9 - 1 
21 apr
Den Dungen JO19-2
Sint Michielsgestel JO19-2
4 - 1 
 
Stand 4e klasse 11 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Den Dungen JO19-2 5 5 0 0 15 25 2 0
2 Wilhelmina JO19-3 4 4 0 0 12 28 2 0
3 RKDVC JO19-3 4 2 1 1 7 13 12 0
4 Real Lunet JO19-1 3 2 0 1 6 9 9 0
5 S.C.I. JO19-2 4 2 0 2 6 14 11 0
6 BMC JO19-2 4 2 0 2 6 9 13 0
7 Nemelaer JO19-2 5 1 1 3 4 9 25 0
8 Sint Michielsgestel JO19-2 4 1 0 3 3 7 14 0
9 Jong Brabant JO19-3 3 0 0 3 0 3 11 0
10 SV BLC JO19-2 4 0 0 4 0 5 23 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 11 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 apr 14:30 RKDVC JO19-3 - Den Dungen JO19-2 re Sportpark aan de Duinweg
28 apr 14:30 Real Lunet JO19-1 - BMC JO19-2 re Sportpark Bergenshuizen
28 apr 14:45 Wilhelmina JO19-3 - Jong Brabant JO19-3 re Sportpark De Saren
2 mei 19:30 Wilhelmina JO19-3 - Real Lunet JO19-1 re Sportpark De Saren
5 mei 14:45 Jong Brabant JO19-3 - Real Lunet JO19-1 re Sportpark Berkelseweg
5 mei 15:00 BMC JO19-2 - Nemelaer JO19-2 re Sportpark De Brand
5 mei 15:00 SV BLC JO19-2 - RKDVC JO19-3 re Sportpark De Meerendonk
12 mei 14:30 Real Lunet JO19-1 - Den Dungen JO19-2 re Sportpark Bergenshuizen
12 mei 14:30 Nemelaer JO19-2 - Wilhelmina JO19-3 re Sportpark De Walzaad
12 mei 15:00 BMC JO19-2 - S.C.I. JO19-2 re Sportpark De Brand
12 mei 15:00 Sint Michielsgestel JO19-2 - SV BLC JO19-2 re Sportpark Zegenwerp
 
Uitslagen Groep 6 64 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 64 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 TEC JO19-1 3 3 0 0 9 23 8 0
2 Wilhelmina JO19-3 3 2 0 1 6 11 6 0
3 OJC ROSMALEN JO19-4 3 1 0 2 3 8 17 0
4 Emplina JO19-6 3 0 0 3 0 2 13 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 64 (beker)
Er is nog geen programma bekend