JO19-4
Technische staf
Heuvel, Marty vd (Trainer/coach)
 
Overige staf
Naus, Theo (Teammanager)
 
Spelers
Beerens, Jibbe
Erp, Jasper van
Fresco, Max
Halderen, Paul v
Heuvel, Daan v/d
Holwerda, Berend
Huiskamp, Rik
Mulder, Thomas
Naus, Thymen
 
Teamfoto
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 apr 14:45 Wilhelmina JO19-4 - OJC ROSMALEN JO19-4 re Sportpark De Saren
5 mei 12:45 Emplina JO19-6 - Wilhelmina JO19-4 re Sportpark Empel Zuid
12 mei 15:30 WSC JO19-4 - Wilhelmina JO19-4 re Sportpark Eikendonk
 
Uitslagen 4e klasse 11 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 11 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SC Elshout JO19-1 10 10 0 0 30 56 11 0
2 FC Engelen JO19-2 9 7 1 1 22 39 9 0
3 RKDVC JO19-4 8 6 0 2 18 52 12 0
4 Haarsteeg JO19-3 11 6 0 5 18 47 34 0
5 NOAD'32 JO19-2 9 5 1 3 16 43 25 0
6 Wilhelmina JO19-4 10 4 2 4 14 33 23 0
7 BMC JO19-2 8 4 1 3 13 29 19 0
8 Emplina JO19-6 10 3 1 6 10 21 38 0
9 RKKSV JO19-1 7 3 0 4 9 16 19 0
10 OJC ROSMALEN JO19-6 10 3 0 7 9 22 45 0
11 Jan van Arckel JO19-2 10 2 0 8 6 25 63 0
12 Hedel JO19-2 10 0 0 10 0 13 98 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 09 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 apr
Emplina JO19-6
NOAD'32 JO19-2
6 - 0 
14 apr
OJC ROSMALEN JO19-4
RKKSV JO19-1
3 - 3 
14 apr
Haarsteeg JO19-3
RKDVC JO19-4
3 - 8 
14 apr
Den Dungen JO19-3
WSC JO19-4
5 - 4 
21 apr
RKKSV JO19-1
WSC JO19-4
11 - 0 
21 apr
Wilhelmina JO19-4
Den Dungen JO19-3
3 - 3 
21 apr
Haarsteeg JO19-3
NOAD'32 JO19-2
1 - 3 
25 apr
RKDVC JO19-4
Wilhelmina JO19-4
0 - 2 
 
Stand 4e klasse 09 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKKSV JO19-1 5 3 2 0 11 25 9 0
2 OJC ROSMALEN JO19-4 5 3 2 0 11 13 10 0
3 OSC'45 JO19-1 4 2 2 0 8 17 10 0
4 RKDVC JO19-4 4 2 0 2 6 25 10 0
5 Den Dungen JO19-3 4 1 2 1 5 11 14 0
6 Emplina JO19-6 5 1 2 2 5 12 21 0
7 Wilhelmina JO19-4 3 1 1 1 4 6 7 0
8 NOAD'32 JO19-2 4 1 1 2 4 7 12 0
9 Haarsteeg JO19-3 4 1 0 3 3 9 18 0
10 WSC JO19-4 4 0 0 4 0 8 22 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 09 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 apr 12:00 RKKSV JO19-1 - NOAD'32 JO19-2 re Sportpark Eikenhage
28 apr 13:00 WSC JO19-4 - Emplina JO19-6 re Sportpark Eikendonk
28 apr 14:30 OSC'45 JO19-1 - RKDVC JO19-4 re Sportpark De Hambaken
28 apr 14:45 Wilhelmina JO19-4 - OJC ROSMALEN JO19-4 re Sportpark De Saren
5 mei 12:45 Emplina JO19-6 - Wilhelmina JO19-4 re Sportpark Empel Zuid
5 mei 12:45 NOAD'32 JO19-2 - OSC'45 JO19-1 re Sportpark Korenzand
5 mei 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 - Den Dungen JO19-3 re Sportpark De Groote Wielen
5 mei 14:45 Haarsteeg JO19-3 - RKKSV JO19-1 re Sportpark Haarsteeg
12 mei 11:15 NOAD'32 JO19-2 - RKDVC JO19-4 re Sportpark Korenzand
12 mei 14:30 OSC'45 JO19-1 - RKKSV JO19-1 re Sportpark De Hambaken
12 mei 15:00 Den Dungen JO19-3 - Haarsteeg JO19-3 re Sportpark Jacobskamp
12 mei 15:30 WSC JO19-4 - Wilhelmina JO19-4 re Sportpark Eikendonk
 
Uitslagen Groep 6 13 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 13 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Den Dungen JO19-2 2 2 0 0 6 9 1 0
2 SV BLC JO19-2 2 1 0 1 3 2 4 0
3 Wilhelmina JO19-4 2 0 0 2 0 2 8 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 13 (beker)
Er is nog geen programma bekend