JO19-4
Technische staf
Heuvel, Marty vd (Trainer/coach)
 
Overige staf
Naus, Theo (Teammanager)
 
Spelers
Beerens, Jibbe
Erp, Jasper van
Fresco, Max
Halderen, Paul v
Heuvel, Daan v/d
Holwerda, Berend
Huiskamp, Rik
Mulder, Thomas
Naus, Thymen
 
Teamfoto
Programma komende weken
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 11 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 11 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SC Elshout JO19-1 10 10 0 0 30 56 11 0
2 FC Engelen JO19-2 9 7 1 1 22 39 9 0
3 RKDVC JO19-4 8 6 0 2 18 52 12 0
4 Haarsteeg JO19-3 11 6 0 5 18 47 34 0
5 NOAD'32 JO19-2 9 5 1 3 16 43 25 0
6 Wilhelmina JO19-4 10 4 2 4 14 33 23 0
7 BMC JO19-2 8 4 1 3 13 29 19 0
8 Emplina JO19-6 10 3 1 6 10 21 38 0
9 RKKSV JO19-1 7 3 0 4 9 16 19 0
10 OJC ROSMALEN JO19-6 10 3 0 7 9 22 45 0
11 Jan van Arckel JO19-2 10 2 0 8 6 25 63 0
12 Hedel JO19-2 10 0 0 10 0 13 98 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 09 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 09 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKKSV JO19-1 9 6 3 0 21 40 17 0
2 RKDVC JO19-4 9 6 0 3 18 51 23 0
3 OSC'45 JO19-1 9 4 4 1 16 41 30 0
4 OJC ROSMALEN JO19-4 9 4 2 3 14 18 20 0
5 Emplina JO19-6 8 3 2 3 11 20 29 0
6 NOAD'32 JO19-2 9 3 2 4 11 27 33 0
7 Wilhelmina JO19-4 9 3 2 4 11 17 23 0
8 Haarsteeg JO19-3 9 3 1 5 10 22 29 0
9 Den Dungen JO19-3 8 1 2 5 5 18 29 0
10 WSC JO19-4 9 1 2 6 5 25 46 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 09 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 6 13 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 13 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Den Dungen JO19-2 2 2 0 0 6 9 1 0
2 SV BLC JO19-2 2 1 0 1 3 2 4 0
3 Wilhelmina JO19-4 2 0 0 2 0 2 8 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 13 (beker)
Er is nog geen programma bekend