JO19-4
Technische staf
Heuvel, Marty vd (Trainer/coach)
 
Overige staf
Naus, Theo (Teammanager)
 
Spelers
Beerens, Jibbe
Erp, Jasper van
Halderen, Paul v
Heuvel, Daan v/d
Holwerda, Berend
Mulder, Thomas
Naus, Thymen
 
Teamfoto
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 feb 19:45 HRC '14 JO19-1 - Wilhelmina JO19-4 vw Sportpark Den Hoek
24 feb 14:45 Wilhelmina JO19-4 - OJC ROSMALEN JO19-4 re Sportpark De Saren
3 mrt 14:30 Emplina JO19-6 - Wilhelmina JO19-4 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen 4e klasse 11 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 11 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SC Elshout JO19-1 10 10 0 0 30 56 11 0
2 FC Engelen JO19-2 9 7 1 1 22 39 9 0
3 RKDVC JO19-4 8 6 0 2 18 52 12 0
4 Haarsteeg JO19-3 11 6 0 5 18 47 34 0
5 NOAD'32 JO19-2 9 5 1 3 16 43 25 0
6 Wilhelmina JO19-4 10 4 2 4 14 33 23 0
7 BMC JO19-2 8 4 1 3 13 29 19 0
8 Emplina JO19-6 10 3 1 6 10 21 38 0
9 RKKSV JO19-1 7 3 0 4 9 16 19 0
10 OJC ROSMALEN JO19-6 10 3 0 7 9 22 45 0
11 Jan van Arckel JO19-2 10 2 0 8 6 25 63 0
12 Hedel JO19-2 10 0 0 10 0 13 98 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 09 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
17 feb
OJC ROSMALEN JO19-4
OSC'45 JO19-1
2 - 2 
 
Stand 4e klasse 09 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO19-4 1 0 1 0 1 2 2 0
2 OSC'45 JO19-1 1 0 1 0 1 2 2 0
3 Den Dungen JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina JO19-6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haarsteeg JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hedel JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NOAD'32 JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKKSV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WSC JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 09 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 feb 14:30 Hedel JO19-2 - Haarsteeg JO19-3 re Sportpark De Winkels
24 feb 14:30 RKKSV JO19-1 - NOAD'32 JO19-2 re Sportpark Eikenhage
24 feb 14:30 OSC'45 JO19-1 - RKDVC JO19-4 re Sportpark De Hambaken
24 feb 14:45 Wilhelmina JO19-4 - OJC ROSMALEN JO19-4 re Sportpark De Saren
24 feb 15:15 WSC JO19-4 - Emplina JO19-6 re Sportpark Eikendonk
3 mrt 11:15 NOAD'32 JO19-2 - OSC'45 JO19-1 re Sportpark Korenzand
3 mrt 14:30 Emplina JO19-6 - Wilhelmina JO19-4 re Sportpark Empel Zuid
3 mrt 14:30 RKDVC JO19-4 - Hedel JO19-2 re Sportpark aan de Duinweg
3 mrt 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 - Den Dungen JO19-3 re Sportpark De Groote Wielen
3 mrt 14:45 Haarsteeg JO19-3 - RKKSV JO19-1 re Sportpark Haarsteeg
10 mrt 13:30 WSC JO19-4 - Haarsteeg JO19-3 re Sportpark Eikendonk
10 mrt 14:30 Hedel JO19-2 - OSC'45 JO19-1 re Sportpark De Winkels
10 mrt 14:30 RKKSV JO19-1 - RKDVC JO19-4 re Sportpark Eikenhage
10 mrt 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 - Emplina JO19-6 re Sportpark De Groote Wielen
10 mrt 15:00 Den Dungen JO19-3 - NOAD'32 JO19-2 re Sportpark Jacobskamp
 
Uitslagen Groep 6 13 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 13 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Den Dungen JO19-2 2 2 0 0 6 9 1 0
2 SV BLC JO19-2 2 1 0 1 3 2 4 0
3 Wilhelmina JO19-4 2 0 0 2 0 2 8 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 13 (beker)
Er is nog geen programma bekend