JO7-4
Technische staf
Schatsbergen, Chris (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Bak, Levi
Ceglarek, Jasper
Schatsbergen, Thijs
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 feb 10:15 Haarsteeg JO7-2 - Wilhelmina JO7-4 re Sportpark Haarsteeg
3 mrt 10:15 Wilhelmina JO7-4 - Vlijmense Boys JO7-2 re Sportpark De Saren
10 mrt 09:00 SV BLC JO7-4 - Wilhelmina JO7-4 re Sportpark De Meerendonk
 
Uitslagen 1e klasse 20 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 20 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 1e klasse 20 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 1e klasse 03 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 03 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO7-5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Emplina JO7-6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarsteeg JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HHC'09 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OSC'45 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV BLC JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV BLC JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Vlijmense Boys JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vlijmense Boys JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina JO7-5 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 03 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 feb 08:30 Emplina JO7-5 - Emplina JO7-6 re Sportpark Empel Zuid
24 feb 09:00 SV BLC JO7-4 - OSC'45 JO7-1 re Sportpark De Meerendonk
24 feb 09:00 Haarsteeg JO7-3 - Wilhelmina JO7-5 re Sportpark Haarsteeg
24 feb 09:00 Vlijmense Boys JO7-2 - SV BLC JO7-3 re Sportpark De Hoge Heide
24 feb 10:15 Haarsteeg JO7-2 - Wilhelmina JO7-4 re Sportpark Haarsteeg
24 feb 12:00 HHC'09 JO7-1 - Vlijmense Boys JO7-1G re Sportpark De Oosters
3 mrt 08:30 Emplina JO7-6 - SV BLC JO7-4 re Sportpark Empel Zuid
3 mrt 09:00 SV BLC JO7-3 - Haarsteeg JO7-3 re Sportpark De Meerendonk
3 mrt 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G - Emplina JO7-5 re Sportpark De Hoge Heide
3 mrt 10:15 Wilhelmina JO7-5 - Haarsteeg JO7-2 re Sportpark De Saren
3 mrt 10:15 Wilhelmina JO7-4 - Vlijmense Boys JO7-2 re Sportpark De Saren
3 mrt 10:30 OSC'45 JO7-1 - HHC'09 JO7-1 re Sportpark De Hambaken
10 mrt 08:30 Emplina JO7-5 - SV BLC JO7-3 re Sportpark Empel Zuid
10 mrt 09:00 SV BLC JO7-4 - Wilhelmina JO7-4 re Sportpark De Meerendonk
10 mrt 09:00 Vlijmense Boys JO7-2 - Wilhelmina JO7-5 re Sportpark De Hoge Heide
10 mrt 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G - OSC'45 JO7-1 re Sportpark De Hoge Heide
10 mrt 10:15 Haarsteeg JO7-2 - Haarsteeg JO7-3 re Sportpark Haarsteeg
10 mrt 11:30 HHC'09 JO7-1 - Emplina JO7-6 re Sportpark De Oosters