JO7-5
Technische staf
 
Overige staf
 
Spelers
Faber, Koen
Henriquez, Izaline
Nijs, Jules de
Tuerlings, Niels
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 feb 09:00 Haarsteeg JO7-3 - Wilhelmina JO7-5 re Sportpark Haarsteeg
3 mrt 10:15 Wilhelmina JO7-5 - Haarsteeg JO7-2 re Sportpark De Saren
10 mrt 09:00 Vlijmense Boys JO7-2 - Wilhelmina JO7-5 re Sportpark De Hoge Heide
 
Uitslagen 1e klasse 03 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 03 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO7-5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Emplina JO7-6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarsteeg JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HHC'09 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OSC'45 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV BLC JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV BLC JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Vlijmense Boys JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vlijmense Boys JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina JO7-5 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 03 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 feb 08:30 Emplina JO7-5 - Emplina JO7-6 re Sportpark Empel Zuid
24 feb 09:00 SV BLC JO7-4 - OSC'45 JO7-1 re Sportpark De Meerendonk
24 feb 09:00 Haarsteeg JO7-3 - Wilhelmina JO7-5 re Sportpark Haarsteeg
24 feb 09:00 Vlijmense Boys JO7-2 - SV BLC JO7-3 re Sportpark De Hoge Heide
24 feb 10:15 Haarsteeg JO7-2 - Wilhelmina JO7-4 re Sportpark Haarsteeg
24 feb 12:00 HHC'09 JO7-1 - Vlijmense Boys JO7-1G re Sportpark De Oosters
3 mrt 08:30 Emplina JO7-6 - SV BLC JO7-4 re Sportpark Empel Zuid
3 mrt 09:00 SV BLC JO7-3 - Haarsteeg JO7-3 re Sportpark De Meerendonk
3 mrt 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G - Emplina JO7-5 re Sportpark De Hoge Heide
3 mrt 10:15 Wilhelmina JO7-5 - Haarsteeg JO7-2 re Sportpark De Saren
3 mrt 10:15 Wilhelmina JO7-4 - Vlijmense Boys JO7-2 re Sportpark De Saren
3 mrt 10:30 OSC'45 JO7-1 - HHC'09 JO7-1 re Sportpark De Hambaken
10 mrt 08:30 Emplina JO7-5 - SV BLC JO7-3 re Sportpark Empel Zuid
10 mrt 09:00 SV BLC JO7-4 - Wilhelmina JO7-4 re Sportpark De Meerendonk
10 mrt 09:00 Vlijmense Boys JO7-2 - Wilhelmina JO7-5 re Sportpark De Hoge Heide
10 mrt 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G - OSC'45 JO7-1 re Sportpark De Hoge Heide
10 mrt 10:15 Haarsteeg JO7-2 - Haarsteeg JO7-3 re Sportpark Haarsteeg
10 mrt 11:30 HHC'09 JO7-1 - Emplina JO7-6 re Sportpark De Oosters