JO9-1
Technische staf
Bosman, Tim (Trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Benavente Prieto, Hugo
Boxtel, Bram van
Ceelen, Fin
Grinsven, Bart van
Molle, Jasey
Pijnenburg, Kian
Spijkers, Kay
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 feb 09:30 Beerse Boys JO9-1 - Wilhelmina JO9-1 re Sportpark De Klep
3 mrt 08:45 Wilhelmina JO9-1 - ZIGO JO9-1 re Sportpark De Saren
10 mrt 10:15 Jong Brabant JO9-1 - Wilhelmina JO9-1 re Sportpark Berkelseweg
 
Uitslagen Hoofdklasse (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Hoofdklasse (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Hoofdklasse (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Hoofdklasse (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Hoofdklasse (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Zwaluw VFC JO9-1 1 1 0 0 3 5 4 0
2 Beerse Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Tilburg JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haarsteeg JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jong Brabant JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nivo Sparta JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wilhelmina JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WSC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ZIGO JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 OJC ROSMALEN JO9-1 1 0 0 1 0 4 5 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Hoofdklasse (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 feb 08:30 Nivo Sparta JO9-1 - OJC ROSMALEN JO9-1 re Sportpark De Watertoren
24 feb 08:30 Emplina JO9-1 - FC Tilburg JO9-1 re Sportpark Empel Zuid
24 feb 09:00 Wilhelmina Boys JO9-1 - Zwaluw VFC JO9-1 re Sportpark Naastenbest
24 feb 09:30 Beerse Boys JO9-1 - Wilhelmina JO9-1 re Sportpark De Klep
24 feb 09:45 ZIGO JO9-1 - Haarsteeg JO9-1G re Sportpark D'n Haaikant
24 feb 10:15 Jong Brabant JO9-1 - WSC JO9-1 re Sportpark Berkelseweg
3 mrt 08:45 Wilhelmina JO9-1 - ZIGO JO9-1 re Sportpark De Saren
3 mrt 09:00 OJC ROSMALEN JO9-1 - Wilhelmina Boys JO9-1 re Sportpark De Groote Wielen
3 mrt 09:00 Zwaluw VFC JO9-1 - Emplina JO9-1 re Sportpark Bergenshuizen
3 mrt 09:30 WSC JO9-1 - Beerse Boys JO9-1 re Sportpark Eikendonk
3 mrt 10:00 FC Tilburg JO9-1 - Nivo Sparta JO9-1 re Sportpark Spoordijk
3 mrt 10:15 Haarsteeg JO9-1G - Jong Brabant JO9-1 re Sportpark Haarsteeg
10 mrt 08:30 Nivo Sparta JO9-1 - Zwaluw VFC JO9-1 re Sportpark De Watertoren
10 mrt 08:30 Emplina JO9-1 - Wilhelmina Boys JO9-1 re Sportpark Empel Zuid
10 mrt 08:30 WSC JO9-1 - Haarsteeg JO9-1G re Sportpark Eikendonk
10 mrt 09:30 Beerse Boys JO9-1 - OJC ROSMALEN JO9-1 re Sportpark De Klep
10 mrt 09:45 ZIGO JO9-1 - FC Tilburg JO9-1 re Sportpark D'n Haaikant
10 mrt 10:15 Jong Brabant JO9-1 - Wilhelmina JO9-1 re Sportpark Berkelseweg
 
Uitslagen Groep 1 33 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 33 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO9-1 3 2 1 0 7 22 14 0
2 Emplina JO9-1 3 2 0 1 6 25 15 0
3 OJC ROSMALEN JO9-1 3 0 2 1 2 13 18 0
4 FC Engelen JO9-1 3 0 1 2 1 9 22 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 33 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 18 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 18 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO9-1 1 1 0 0 3 5 5 0
2 Unitas'59 JO9-1 1 0 0 1 0 5 5 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 18 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 05 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 05 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Nivo Sparta JO9-1 1 1 0 0 3 4 3 0
2 Wilhelmina JO9-1 1 0 0 1 0 3 4 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 05 (beker)
Er is nog geen programma bekend