JO9-2
Technische staf
Alders, Tamesha (Trainer/coach)
 
Overige staf
Broek, Frans van den (Teammanager)
 
Spelers
Broek, Marlon van den
Habraken, Pepijn
Visser, Jesse
Waes, Lucas van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 feb 10:30 OSC'45 JO9-1 - Wilhelmina JO9-2 re Sportpark De Hambaken
3 mrt 08:45 Wilhelmina JO9-2 - Emplina JO9-2 re Sportpark De Saren
10 mrt 09:00 Zwaluw VFC JO9-3 - Wilhelmina JO9-2 re Sportpark Bergenshuizen
 
Uitslagen 2e klasse 08 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse 08 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 2e klasse 08 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 2e klasse 08 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse 08 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DSC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DSC JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hedel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OSC'45 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKTVC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TGG JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vlijmense Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina'26 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 08 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 feb 08:30 Emplina JO9-2 - RKTVC JO9-2 re Sportpark Empel Zuid
24 feb 08:45 DSC JO9-1 - Wilhelmina'26 JO9-1 re Sportpark Ipperakkeren
24 feb 09:00 Zwaluw VFC JO9-3 - TGG JO9-1 re Sportpark Bergenshuizen
24 feb 10:30 OSC'45 JO9-1 - Wilhelmina JO9-2 re Sportpark De Hambaken
24 feb 10:30 Vlijmense Boys JO9-1 - DSC JO9-2G re Sportpark De Hoge Heide
3 mrt 08:45 DSC JO9-2G - OSC'45 JO9-1 re Sportpark Ipperakkeren
3 mrt 08:45 Wilhelmina JO9-2 - Emplina JO9-2 re Sportpark De Saren
3 mrt 08:45 RKTVC JO9-2 - Vlijmense Boys JO9-1 re Sportpark De Ridderweide
3 mrt 09:00 TGG JO9-1 - DSC JO9-1 re Sportpark De Donken
3 mrt 09:00 Wilhelmina'26 JO9-1 - Hedel JO9-1 re Sportpark De Ebbe
10 mrt 08:45 DSC JO9-1 - DSC JO9-2G re Sportpark Ipperakkeren
10 mrt 09:00 Zwaluw VFC JO9-3 - Wilhelmina JO9-2 re Sportpark Bergenshuizen
10 mrt 09:00 Hedel JO9-1 - TGG JO9-1 re Sportpark De Winkels
10 mrt 10:30 OSC'45 JO9-1 - RKTVC JO9-2 re Sportpark De Hambaken
10 mrt 10:30 Vlijmense Boys JO9-1 - Emplina JO9-2 re Sportpark De Hoge Heide
 
Uitslagen Groep 2 25 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 25 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra JO9-1 3 3 0 0 9 26 6 0
2 TGG JO9-1 3 1 1 1 4 15 15 0
3 Wilhelmina JO9-2 3 1 0 2 3 17 16 0
4 OJC ROSMALEN JO9-4 3 0 1 2 1 10 31 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 25 (beker)
Er is nog geen programma bekend