JO9-3
Technische staf
Maanen, Joris (Trainer/coach)
Mierlo, Ralph van (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Abarkane, Aissam
Jacobs, Ayold
Jongejan, Jaquinho
Maanen, Joep van
Mierlo, Ramon van
Sannes, Mike
Schoenmaker, Nick
Snoek, Jurre
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 okt 08:45 Boxtel JO9-2 - Wilhelmina JO9-3 re Sportpark Munsel
4 nov 08:45 Wilhelmina JO9-3 - OJC ROSMALEN JO9-8 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 4e klasse 17 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 17 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 4e klasse 17 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 okt 18:00 Essche Boys JO9-1 - Zwaluw VFC JO9-6G re Sportpark Essche Boys
28 okt 08:45 Boxtel JO9-2 - Wilhelmina JO9-3 re Sportpark Munsel
28 okt 09:00 Zwaluw VFC JO9-6G - Emplina JO9-5 re Sportpark Bergenshuizen
28 okt 09:30 Essche Boys JO9-1 - Emplina JO9-4 re Sportpark Essche Boys
28 okt 10:00 Wilhelmina Boys JO9-3 - Den Dungen JO9-2 re Sportpark Naastenbest
28 okt 10:15 OJC ROSMALEN JO9-8 - OJC ROSMALEN JO9-6 re Sportpark De Groote Wielen
28 okt 11:30 Nemelaer JO9-2 - BMC JO9-4 re Sportpark De Walzaad
4 nov 08:30 Emplina JO9-5 - Nemelaer JO9-2 re Sportpark Empel Zuid
4 nov 08:30 Emplina JO9-4 - Zwaluw VFC JO9-6G re Sportpark Empel Zuid
4 nov 08:45 Wilhelmina JO9-3 - OJC ROSMALEN JO9-8 re Sportpark De Saren
4 nov 09:00 BMC JO9-4 - Boxtel JO9-2 re Sportpark De Brand
4 nov 10:00 Den Dungen JO9-2 - Essche Boys JO9-1 re Sportpark Jacobskamp
4 nov 10:15 OJC ROSMALEN JO9-6 - Wilhelmina Boys JO9-3 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen Groep 4 28 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 4 28 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO9-5 2 2 0 0 6 24 3 0
2 Wilhelmina JO9-3 2 1 0 1 3 14 5 0
3 BMC JO9-5 2 0 0 2 0 1 31 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 4 28 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 3 128 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 128 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO9-9 3 3 0 0 9 23 5 0
2 TGG JO9-2 3 2 0 1 6 19 7 0
3 Wilhelmina JO9-3 3 1 0 2 3 15 20 0
4 Emplina JO9-9 3 0 0 3 0 3 28 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 128 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 4e klasse 23 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 23 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 4e klasse 23 (regulier)
Er is nog geen programma bekend