JO9-3
Technische staf
Mierlo, Ralph van (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Jacobs, Ayold
Maanen, Joep van
Mierlo, Ramon van
Sannes, Mike
Schoenmaker, Nick
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 apr 08:45 Wilhelmina JO9-3 - Emplina JO9-6 re Sportpark De Saren
5 mei 10:30 Vlijmense Boys JO9-2G - Wilhelmina JO9-3 re Sportpark De Hoge Heide
12 mei 10:30 OSC'45 JO9-3 - Wilhelmina JO9-3 re Sportpark De Hambaken
 
Uitslagen 4e klasse 17 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 17 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 4e klasse 17 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 23 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 23 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 5e klasse 23 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 apr 08:30 FC Engelen JO9-6 - Vlijmense Boys JO9-2G re Sportpark Engelerpark
28 apr 08:45 Wilhelmina JO9-3 - Emplina JO9-6 re Sportpark De Saren
28 apr 09:00 Kerkwijk JO9-2 - Haarsteeg JO9-5G re Sportpark De Drie Morgen
28 apr 10:00 HHC'09 JO9-2 - CHC JO9-1 re Sportpark De Oosters
28 apr 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 - OSC'45 JO9-3 re Sportpark Nieuwkuijk
5 mei 08:30 Emplina JO9-6 - HHC'09 JO9-2 re Sportpark Empel Zuid
5 mei 10:00 CHC JO9-1 - FC Engelen JO9-6 re Sportpark De Schutskamp
5 mei 10:15 Haarsteeg JO9-5G - BMC JO9-6 re Sportpark Haarsteeg
5 mei 10:30 OSC'45 JO9-3 - Kerkwijk JO9-2 re Sportpark De Hambaken
5 mei 10:30 Vlijmense Boys JO9-2G - Wilhelmina JO9-3 re Sportpark De Hoge Heide
7 mei 18:30 Haarsteeg JO9-5G - OSC'45 JO9-3 re Sportpark Haarsteeg
7 mei 18:30 OJC ROSMALEN JO9-8 - Nieuwkuijk JO9-1 re Sportpark De Groote Wielen
9 mei 18:45 CHC JO9-1 - Vlijmense Boys JO9-2G re Sportpark De Schutskamp
12 mei 09:00 Kerkwijk JO9-2 - CHC JO9-1 re Sportpark De Drie Morgen
12 mei 09:00 BMC JO9-6 - Nieuwkuijk JO9-1 re Sportpark De Brand
12 mei 10:15 Haarsteeg JO9-5G - FC Engelen JO9-6 re Sportpark Haarsteeg
12 mei 10:30 OSC'45 JO9-3 - Wilhelmina JO9-3 re Sportpark De Hambaken
12 mei 10:30 Vlijmense Boys JO9-2G - Emplina JO9-6 re Sportpark De Hoge Heide
 
Uitslagen Groep 4 28 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 4 28 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO9-5 2 2 0 0 6 24 3 0
2 Wilhelmina JO9-3 2 1 0 1 3 14 5 0
3 BMC JO9-5 2 0 0 2 0 1 31 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 4 28 (beker)
Er is nog geen programma bekend