JO9-3
Technische staf
Mierlo, Ralph van (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
 
Spelers
Jacobs, Ayold
Maanen, Joep van
Mierlo, Ramon van
Sannes, Mike
Schoenmaker, Nick
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 feb 08:45 Wilhelmina JO9-3 - Emplina JO9-6 re Sportpark De Saren
3 mrt 10:30 Vlijmense Boys JO9-2G - Wilhelmina JO9-3 re Sportpark De Hoge Heide
10 mrt 10:00 HHC'09 JO9-2 - Wilhelmina JO9-3 re Sportpark De Oosters
 
Uitslagen 4e klasse 17 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 17 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 4e klasse 17 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 23 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 23 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN JO9-8 1 1 0 0 3 6 2 0
2 BMC JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CHC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Engelen JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haarsteeg JO9-5G 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kerkwijk JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nieuwkuijk JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 OSC'45 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vlijmense Boys JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0
12 HHC'09 JO9-2 1 0 0 1 0 2 6 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 23 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 feb 08:30 FC Engelen JO9-6 - Vlijmense Boys JO9-2G re Sportpark Engelerpark
24 feb 08:45 Wilhelmina JO9-3 - Emplina JO9-6 re Sportpark De Saren
24 feb 09:00 Kerkwijk JO9-2 - Haarsteeg JO9-5G re Sportpark De Drie Morgen
24 feb 09:00 BMC JO9-6 - OJC ROSMALEN JO9-8 re Sportpark De Brand
24 feb 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 - OSC'45 JO9-3 re Sportpark Nieuwkuijk
24 feb 10:30 HHC'09 JO9-2 - CHC JO9-1 re Sportpark De Oosters
3 mrt 08:30 Emplina JO9-6 - HHC'09 JO9-2 re Sportpark Empel Zuid
3 mrt 09:00 OJC ROSMALEN JO9-8 - Nieuwkuijk JO9-1 re Sportpark De Groote Wielen
3 mrt 10:00 CHC JO9-1 - FC Engelen JO9-6 re Sportpark De Schutskamp
3 mrt 10:15 Haarsteeg JO9-5G - BMC JO9-6 re Sportpark Haarsteeg
3 mrt 10:30 OSC'45 JO9-3 - Kerkwijk JO9-2 re Sportpark De Hambaken
3 mrt 10:30 Vlijmense Boys JO9-2G - Wilhelmina JO9-3 re Sportpark De Hoge Heide
10 mrt 08:30 FC Engelen JO9-6 - Emplina JO9-6 re Sportpark Engelerpark
10 mrt 09:00 BMC JO9-6 - CHC JO9-1 re Sportpark De Brand
10 mrt 09:00 Kerkwijk JO9-2 - Vlijmense Boys JO9-2G re Sportpark De Drie Morgen
10 mrt 10:00 HHC'09 JO9-2 - Wilhelmina JO9-3 re Sportpark De Oosters
10 mrt 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 - Haarsteeg JO9-5G re Sportpark Nieuwkuijk
10 mrt 10:30 OSC'45 JO9-3 - OJC ROSMALEN JO9-8 re Sportpark De Hambaken
 
Uitslagen Groep 4 28 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 4 28 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina JO9-5 2 2 0 0 6 24 3 0
2 Wilhelmina JO9-3 2 1 0 1 3 14 5 0
3 BMC JO9-5 2 0 0 2 0 1 31 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 4 28 (beker)
Er is nog geen programma bekend