JO9-4
Technische staf
 
Overige staf
 
Spelers
Bakkum, Mathis
Bie, Kenai de
Dijkstra, Sven
Frikh, Zine-Eddine
Rijn, Jens van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 apr 08:45 Wilhelmina JO9-4 - OSC'45 JO9-2 re Sportpark De Saren
5 mei 08:30 Emplina JO9-4 - Wilhelmina JO9-4 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen 5e klasse 03 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 03 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 5e klasse 03 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 24 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 24 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 5e klasse 24 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 apr 08:45 Wilhelmina JO9-4 - OSC'45 JO9-2 re Sportpark De Saren
28 apr 08:45 DSC JO9-3G - FC Engelen JO9-4 re Sportpark Ipperakkeren
28 apr 09:00 OJC ROSMALEN JO9-6 - Emplina JO9-4 re Sportpark De Groote Wielen
28 apr 09:00 Zwaluw VFC JO9-5 - RKKSV JO9-1G re Sportpark Bergenshuizen
28 apr 09:00 ST Alem/RKVSC JO9-2 - Jan van Arckel JO9-2 re Sportpark De Peperd
5 mei 08:30 Emplina JO9-4 - Wilhelmina JO9-4 re Sportpark Empel Zuid
5 mei 09:00 BMC JO9-5 - OJC ROSMALEN JO9-6 re Sportpark De Brand
5 mei 10:30 OSC'45 JO9-2 - SV BLC JO9-3 re Sportpark De Hambaken
5 mei 10:30 RKKSV JO9-1G - ST Alem/RKVSC JO9-2 re Sportpark Eikenhage
5 mei 11:00 FC Engelen JO9-4 - Zwaluw VFC JO9-5 re Sportpark Engelerpark
9 mei 18:30 SV BLC JO9-3 - BMC JO9-5 re Sportpark De Brand
12 mei 08:45 DSC JO9-3G - Zwaluw VFC JO9-5 re Sportpark Ipperakkeren
12 mei 09:00 BMC JO9-5 - Emplina JO9-4 re Sportpark De Brand
12 mei 09:00 Jan van Arckel JO9-2 - SV BLC JO9-3 re Sportpark D’n Huybert
12 mei 10:00 ST Alem/RKVSC JO9-2 - OSC'45 JO9-2 re Sportpark De Oude Maas
12 mei 10:30 RKKSV JO9-1G - OJC ROSMALEN JO9-6 re Sportpark Eikenhage
 
Uitslagen Groep 5 53 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 53 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ST Alem/RKVSC JO9-1 2 2 0 0 6 28 3 0
2 Tricht JO9-3 2 1 0 1 3 8 16 0
3 Wilhelmina JO9-4 2 0 0 2 0 8 25 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 53 (beker)
Er is nog geen programma bekend