JO9-4
Technische staf
 
Overige staf
 
Spelers
Bakkum, Mathis
Bie, Kenai de
Dijkstra, Sven
Frikh, Zine-Eddine
Rijn, Jens van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 feb 08:45 Wilhelmina JO9-4 - OSC'45 JO9-2 re Sportpark De Saren
3 mrt 08:30 Emplina JO9-4 - Wilhelmina JO9-4 re Sportpark Empel Zuid
10 mrt 08:45 Wilhelmina JO9-4 - OJC ROSMALEN JO9-6 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 03 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 03 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 5e klasse 03 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 24 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 24 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ST Alem/RKVSC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BMC JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSC JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Engelen JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jan van Arckel JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OSC'45 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKKSV JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV BLC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 24 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 feb 08:30 SV BLC JO9-3 - BMC JO9-5 re Sportpark De Meerendonk
24 feb 08:45 Wilhelmina JO9-4 - OSC'45 JO9-2 re Sportpark De Saren
24 feb 08:45 DSC JO9-3G - FC Engelen JO9-4 re Sportpark Ipperakkeren
24 feb 09:00 OJC ROSMALEN JO9-6 - Emplina JO9-4 re Sportpark De Groote Wielen
24 feb 09:00 Zwaluw VFC JO9-5 - RKKSV JO9-1G re Sportpark Bergenshuizen
24 feb 09:30 ST Alem/RKVSC JO9-2 - Jan van Arckel JO9-2 re Sportpark De Peperd
3 mrt 08:30 Emplina JO9-4 - Wilhelmina JO9-4 re Sportpark Empel Zuid
3 mrt 09:00 Jan van Arckel JO9-2 - DSC JO9-3G re Sportpark D’n Huybert
3 mrt 09:00 BMC JO9-5 - OJC ROSMALEN JO9-6 re Sportpark De Brand
3 mrt 10:30 OSC'45 JO9-2 - SV BLC JO9-3 re Sportpark De Hambaken
3 mrt 10:30 RKKSV JO9-1G - ST Alem/RKVSC JO9-2 re Sportpark Eikenhage
3 mrt 11:00 FC Engelen JO9-4 - Zwaluw VFC JO9-5 re Sportpark Engelerpark
10 mrt 08:30 SV BLC JO9-3 - Emplina JO9-4 re Sportpark De Meerendonk
10 mrt 08:45 DSC JO9-3G - OSC'45 JO9-2 re Sportpark Ipperakkeren
10 mrt 08:45 Wilhelmina JO9-4 - OJC ROSMALEN JO9-6 re Sportpark De Saren
10 mrt 09:00 Zwaluw VFC JO9-5 - Jan van Arckel JO9-2 re Sportpark Bergenshuizen
10 mrt 09:30 ST Alem/RKVSC JO9-2 - BMC JO9-5 re Sportpark De Oude Maas
10 mrt 10:30 RKKSV JO9-1G - FC Engelen JO9-4 re Sportpark Eikenhage
 
Uitslagen Groep 5 53 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 53 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ST Alem/RKVSC JO9-1 2 2 0 0 6 28 3 0
2 Tricht JO9-3 2 1 0 1 3 8 16 0
3 Wilhelmina JO9-4 2 0 0 2 0 8 25 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 53 (beker)
Er is nog geen programma bekend