MO11-1
Technische staf
Craane, Patrick (Trainer/coach)
 
Overige staf
Craane, Patrick (Teammanager)
 
Spelers
Cheng Tam Hee, Anne
Cornelisse, Naomi
Craane, Denise
Henriquez, Olivia
Korsten, Noortje
Meersbergen, Lorena van
Romijn, Ann
Sibie, Liz
Ven, Fabienne van der
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 okt 08:45 Wilhelmina MO11-1 - Emplina MO11-1 be Sportpark De Saren
28 okt 08:45 Wilhelmina MO11-1 - Sint Michielsgestel MO11-2 re Sportpark De Saren
4 nov 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 - Wilhelmina MO11-1 re Sportpark Bergenshuizen
 
Uitslagen 1e klasse 2 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 2 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Bergeijk MO11-1 10 9 0 1 27 76 27 0
2 WSC MO11-1 10 7 2 1 23 69 18 0
3 DSC MO11-1 10 4 2 4 14 32 35 0
4 Wilhelmina MO11-1 10 4 0 6 12 38 52 0
5 OJC ROSMALEN MO11-1 10 3 2 5 11 48 31 0
6 Emplina MO11-1 10 0 0 10 0 7 107 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 2 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 2e klasse 06 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 okt
FC Engelen MO11-1
Sint Michielsgestel MO11-2
1 - 3 
7 okt
Theole MO11-1
BVV/Timmermans Infra MO11-1
3 - 0 
7 okt
Wilhelmina MO11-1
Emplina MO11-2
3 - 1 
7 okt
OJC ROSMALEN MO11-3
Zwaluw VFC MO11-2
17 - 0 
7 okt
Haarsteeg MO11-1
Boxtel MO11-1
1 - 3 
7 okt
SV BLC MO11-1
Maliskamp MO11-1
0 - 10 
14 okt
Emplina MO11-2
FC Engelen MO11-1
0 - 1 
14 okt
Sint Michielsgestel MO11-2
SV BLC MO11-1
7 - 1 
14 okt
BVV/Timmermans Infra MO11-1
Haarsteeg MO11-1
8 - 0 
14 okt
Boxtel MO11-1
OJC ROSMALEN MO11-3
5 - 0 
14 okt
Zwaluw VFC MO11-2
Theole MO11-1
0 - 21 
14 okt
Maliskamp MO11-1
Wilhelmina MO11-1
2 - 6 
 
Stand 2e klasse 06 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Theole MO11-1 4 4 0 0 12 55 0 0
2 Maliskamp MO11-1 3 3 0 0 9 33 3 0
3 Sint Michielsgestel MO11-2 4 3 0 1 9 29 13 0
4 BVV/Timmermans Infra MO11-1 4 3 0 1 9 22 8 0
5 Boxtel MO11-1 4 3 0 1 9 18 7 0
6 Wilhelmina MO11-1 3 2 0 1 6 13 6 0
7 Haarsteeg MO11-1 4 1 1 2 4 8 16 0
8 FC Engelen MO11-1 4 1 1 2 4 4 12 0
9 OJC ROSMALEN MO11-3 4 1 0 3 3 22 18 0
10 Emplina MO11-2 4 1 0 3 3 11 24 0
11 SV BLC MO11-1 4 0 0 4 0 1 34 0
12 Zwaluw VFC MO11-2 4 0 0 4 0 0 75 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 06 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 okt 08:30 Theole MO11-1 - OJC ROSMALEN MO11-3 re Sportpark Drumpt
28 okt 08:30 FC Engelen MO11-1 - BVV/Timmermans Infra MO11-1 re Sportpark Engelerpark
28 okt 08:45 Wilhelmina MO11-1 - Sint Michielsgestel MO11-2 re Sportpark De Saren
28 okt 09:00 Haarsteeg MO11-1 - Zwaluw VFC MO11-2 re Sportpark Haarsteeg
28 okt 09:45 Emplina MO11-2 - Maliskamp MO11-1 re Sportpark Empel Zuid
28 okt 09:45 SV BLC MO11-1 - Boxtel MO11-1 re Sportpark De Meerendonk
4 nov 09:00 St Mich.Gestel MO11-2 - Emplina MO11-2 re Sportpark Zegenwerp
4 nov 09:00 BVV/Timmermans Infra MO11-1 - SV BLC MO11-1 re Sportpark De Vliert
4 nov 09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 - Haarsteeg MO11-1 re Sportpark De Groote Wielen
4 nov 10:00 Boxtel MO11-1 - Theole MO11-1 re Sportpark Munsel
4 nov 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 - Wilhelmina MO11-1 re Sportpark Bergenshuizen
4 nov 11:30 Maliskamp MO11-1 - FC Engelen MO11-1 re Sportpark Maliskamp
 
Uitslagen Groep 1 00 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 00 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina MO11-1 3 3 0 0 9 21 4 0
2 FC Engelen MO11-1 3 1 1 1 4 6 9 0
3 OJC ROSMALEN MO11-2 3 1 1 1 4 6 10 0
4 Emplina MO11-2 3 0 0 3 0 4 14 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 00 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 19 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 19 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN MO11-1 3 3 0 0 9 32 0 0
2 Wilhelmina MO11-1 3 2 0 1 6 25 14 0
3 Nieuwkuijk MO11-1 3 1 0 2 3 8 16 0
4 Best Vooruit MO11-1 3 0 0 3 0 3 38 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 19 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 12 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 12 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wilhelmina MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 12 (beker)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 okt 08:45 Wilhelmina MO11-1 - Emplina MO11-1 be Sportpark De Saren