MO11-1
Technische staf
Craane, Patrick (Trainer/coach)
 
Overige staf
Craane, Patrick (Teammanager)
 
Spelers
Cornelisse, Naomi
Craane, Denise
Henriquez, Olivia
Korsten, Noortje
Meersbergen, Lorena van
Romijn, Ann
Sibie, Liz
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 feb 11:00 Nieuw Woensel MO11-2 - Wilhelmina MO11-1 re Sportpark 't Bokt
3 mrt 08:45 Wilhelmina MO11-1 - OJC ROSMALEN MO11-2 re Sportpark De Saren
10 mrt 09:45 SV BLC MO11-1 - Wilhelmina MO11-1 re Sportpark De Meerendonk
 
Uitslagen 2e klasse 06 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse 06 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Theole MO11-1 10 10 0 0 30 112 1 0
2 BVV/Timmermans Infra MO11-1 10 9 0 1 27 89 9 0
3 Boxtel MO11-1 10 7 1 2 22 53 13 0
4 Wilhelmina MO11-1 10 6 1 3 19 46 19 0
5 Maliskamp MO11-1 11 6 0 5 18 49 42 0
6 Haarsteeg MO11-1 11 5 2 4 17 29 32 0
7 OJC ROSMALEN MO11-3 10 5 1 4 16 45 37 0
8 Sint Michielsgestel MO11-2 10 5 0 5 15 44 40 0
9 FC Engelen MO11-1 10 2 1 7 7 10 48 0
10 Emplina MO11-2 10 2 0 8 6 24 45 0
11 SV BLC MO11-1 10 1 0 9 3 15 80 0
12 Zwaluw VFC MO11-2 10 0 0 10 0 0 150 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 06 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 2e klasse 8 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 2e klasse 8 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DSC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Emplina MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Engelen MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Maliskamp MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuw Woensel MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN MO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OJC ROSMALEN MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sint Michielsgestel MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV BLC MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 8 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 feb 08:30 Emplina MO11-2 - Haarsteeg MO11-1 re Sportpark Empel Zuid
24 feb 09:00 OJC ROSMALEN MO11-4 - Sint Michielsgestel MO11-2 re Sportpark De Groote Wielen
24 feb 09:00 OJC ROSMALEN MO11-2 - FC Engelen MO11-1 re Sportpark De Groote Wielen
24 feb 09:45 SV BLC MO11-1 - DSC MO11-1 re Sportpark De Meerendonk
24 feb 11:00 Nieuw Woensel MO11-2 - Wilhelmina MO11-1 re Sportpark 't Bokt
24 feb 11:30 Maliskamp MO11-1 - Zwaluw VFC MO11-2 re Sportpark Maliskamp
3 mrt 08:45 Wilhelmina MO11-1 - OJC ROSMALEN MO11-2 re Sportpark De Saren
3 mrt 09:00 Haarsteeg MO11-1 - Nieuw Woensel MO11-2 re Sportpark Haarsteeg
3 mrt 09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 - Maliskamp MO11-1 re Sportpark Zegenwerp
3 mrt 10:00 DSC MO11-1 - OJC ROSMALEN MO11-4 re Sportpark Ipperakkeren
3 mrt 10:15 Zwaluw VFC MO11-2 - SV BLC MO11-1 re Sportpark Bergenshuizen
3 mrt 11:15 FC Engelen MO11-1 - Emplina MO11-2 re Sportpark Engelerpark
10 mrt 09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 - DSC MO11-1 re Sportpark Zegenwerp
10 mrt 09:00 OJC ROSMALEN MO11-2 - Haarsteeg MO11-1 re Sportpark De Groote Wielen
10 mrt 09:00 OJC ROSMALEN MO11-4 - Zwaluw VFC MO11-2 re Sportpark De Groote Wielen
10 mrt 09:45 SV BLC MO11-1 - Wilhelmina MO11-1 re Sportpark De Meerendonk
10 mrt 11:00 Nieuw Woensel MO11-2 - Emplina MO11-2 re Sportpark 't Bokt
10 mrt 11:30 Maliskamp MO11-1 - FC Engelen MO11-1 re Sportpark Maliskamp
 
Uitslagen Groep 1 00 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 00 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina MO11-1 3 3 0 0 9 21 4 0
2 FC Engelen MO11-1 3 1 1 1 4 6 9 0
3 OJC ROSMALEN MO11-2 3 1 1 1 4 6 10 0
4 Emplina MO11-2 3 0 0 3 0 4 14 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 00 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 12 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 12 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina MO11-1 1 1 0 0 3 11 2 0
2 Wilhelmina MO11-1 1 0 0 1 0 2 11 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 12 (beker)
Er is nog geen programma bekend