MO13-1
Technische staf
Veen, Christel van (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Veen, Christel van (Teammanager)
 
Spelers
Dielissen, Serenity
Donk, Jet van der
Heijden, Joann van der
Leeden, Gwen van der
Schijndel, Maud van
Verschuur, Merel
 
Teamfoto
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
24 feb 10:15 Oisterwijk MO13-1 - Wilhelmina MO13-1 re Sportpark D'n Donk
3 mrt 10:15 Wilhelmina MO13-1 - Audacia MO13-1 re Sportpark De Saren
10 mrt 10:15 Wilhelmina MO13-1 - VOAB MO13-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse 03 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 03 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Theole MO13-1 11 10 1 0 31 91 9 0
2 BZS MO13-1 10 9 1 0 28 51 13 0
3 Rhelico MO13-1 10 8 0 2 24 38 20 0
4 SC Everstein MO13-1 9 6 1 2 19 48 20 0
5 Beesd MO13-1 8 6 0 2 18 55 12 0
6 Wilhelmina MO13-1 11 6 0 5 18 90 46 0
7 Asperen MO13-1 11 4 0 7 12 42 38 0
8 SV Noordeloos MO13-1 9 3 0 6 9 20 55 0
9 GVV MO13-1 10 2 3 5 9 25 61 0
10 TEC MO13-1 10 1 1 8 4 11 60 0
11 Lekvogels MO13-1 11 1 0 10 3 10 75 0
12 Theole MO13-2 10 0 1 9 1 18 90 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 03 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse 5 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse 5 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Audacia MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baardwijk MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DESK MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Tilburg MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oisterwijk MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sarto MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SC 't Zand MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SSC'55 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV BLC MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Capelle MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VOAB MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse 5 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
24 feb 08:30 SSC'55 MO13-1 - DESK MO13-1 re Sportpark Van Wijlen
24 feb 09:00 Baardwijk MO13-1 - SC 't Zand MO13-2 re Sportpark Olympia
24 feb 09:30 FC Tilburg MO13-2 - VOAB MO13-1 re Sportpark Spoordijk
24 feb 09:30 SV Capelle MO13-1 - SV BLC MO13-2 re Sportpark Mandemakers
24 feb 10:15 Oisterwijk MO13-1 - Wilhelmina MO13-1 re Sportpark D'n Donk
24 feb 11:00 Audacia MO13-1 - Sarto MO13-1 re Sportpark Audacia
3 mrt 09:30 SV BLC MO13-2 - SSC'55 MO13-1 re Sportpark De Meerendonk
3 mrt 09:45 DESK MO13-1 - Baardwijk MO13-1 re Sportpark Eikendijk
3 mrt 10:00 Sarto MO13-1 - FC Tilburg MO13-2 re Sportpark Westend
3 mrt 10:15 Wilhelmina MO13-1 - Audacia MO13-1 re Sportpark De Saren
3 mrt 11:15 SC 't Zand MO13-2 - SV Capelle MO13-1 re Sportpark Bijstervelden
3 mrt 11:30 VOAB MO13-1 - Oisterwijk MO13-1 re Sportpark Van den Wildenberg
10 mrt 08:30 SSC'55 MO13-1 - SV Capelle MO13-1 re Sportpark Van Wijlen
10 mrt 09:00 Baardwijk MO13-1 - SV BLC MO13-2 re Sportpark Olympia
10 mrt 10:15 Wilhelmina MO13-1 - VOAB MO13-1 re Sportpark De Saren
10 mrt 10:15 Oisterwijk MO13-1 - Sarto MO13-1 re Sportpark D'n Donk
10 mrt 10:45 FC Tilburg MO13-2 - DESK MO13-1 re Sportpark Spoordijk
10 mrt 11:00 Audacia MO13-1 - SC 't Zand MO13-2 re Sportpark Audacia
 
Uitslagen Groep 1 06 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 06 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SV BLC MO13-1 3 3 0 0 9 13 3 0
2 Zwaluw VFC MO13-1 3 2 0 1 6 20 7 0
3 Wilhelmina MO13-1 3 1 0 2 3 9 16 0
4 Emplina MO13-2 3 0 0 3 0 2 18 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 06 (beker)
Er is nog geen programma bekend