MO15-1
Technische staf
Grefkens, Cornee (Ass.-trainer/coach)
Jonkers, Sylvia (Trainer/coach)
 
Overige staf
Jonkers, Sylvia (Teammanager)
Vos, Johann (Teammanager)
 
Spelers
Amerongen, Raiza van
Anakotta, Manouk
Boks, Yasmin
Buijs, Renee
Chafai, Kenza
Geronimo, Marcia valquira
Gkiorgka, Alexandra
Grefkens, Monica
Janissen, Lindsay
Kerf, Naomi de
Koekkoek, Djenna
Smits, Lotte
Vaan, Femke de
Vos, Melissa
Westelaken, Dominique van de
 
Teamfoto
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 okt 13:00 OJC ROSMALEN MO15-3 - Wilhelmina MO15-1 be Sportpark De Groote Wielen
28 okt 13:00 Wilhelmina MO15-1 - Nivo Sparta MO15-1 re Sportpark De Saren
4 nov 13:00 Jan van Arckel MO15-1 - Wilhelmina MO15-1 re Sportpark D’n Huybert
 
Uitslagen 1e klasse 02 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 02 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Best Vooruit MO15-1 9 9 0 0 27 51 4 0
2 HRC'14 MO15-1 9 8 0 1 24 48 9 0
3 OJC ROSMALEN MO15-1 9 5 2 2 17 40 15 0
4 Beerse Boys MO15-1 9 5 0 4 15 35 19 0
5 Nieuw Woensel MO15-1 9 4 2 3 14 30 18 0
6 RKSV Nuenen MO15-1 9 4 0 5 12 23 29 0
7 Geldrop MO15-1 9 3 1 5 10 16 15 0
8 Emplina MO15-1 9 3 1 5 10 21 21 0
9 Wilhelmina MO15-1 9 1 0 8 3 5 73 0
10 SV BLC MO15-1 9 0 0 9 0 4 70 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 02 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 2e klasse 10 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 okt
Wilhelmina'26 MO15-1
Jan van Arckel MO15-1
1 - 5 
7 okt
GDC MO15-1
Nivo Sparta MO15-1
4 - 0 
7 okt
SV BLC MO15-2
ASH MO15-2
4 - 1 
7 okt
Sint Michielsgestel MO15-1
DSC MO15-2
1 - 1 
7 okt
OJC ROSMALEN MO15-4
RKKSV MO15-1
1 - 2 
7 okt
Wilhelmina MO15-1
Den Dungen MO15-1
1 - 2 
11 okt
Nivo Sparta MO15-1
SV BLC MO15-2
0 - 2 
14 okt
Den Dungen MO15-1
OJC ROSMALEN MO15-4
6 - 0 
14 okt
RKKSV MO15-1
Sint Michielsgestel MO15-1
3 - 2 
14 okt
DSC MO15-2
Wilhelmina MO15-1
0 - 2 
 
Stand 2e klasse 10 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 GDC MO15-1 3 3 0 0 9 14 0 0
2 Jan van Arckel MO15-1 3 3 0 0 9 7 1 0
3 Wilhelmina MO15-1 4 3 0 1 9 15 3 0
4 SV BLC MO15-2 4 3 0 1 9 11 4 0
5 RKKSV MO15-1 4 3 0 1 9 9 10 0
6 Den Dungen MO15-1 4 2 0 2 6 11 8 0
7 ASH MO15-2 2 1 0 1 3 3 5 0
8 Wilhelmina'26 MO15-1 3 1 0 2 3 4 8 0
9 Nivo Sparta MO15-1 4 1 0 3 3 4 7 0
10 DSC MO15-2 3 0 1 2 1 1 4 0
11 Sint Michielsgestel MO15-1 4 0 1 3 1 3 15 0
12 OJC ROSMALEN MO15-4 4 0 0 4 0 1 18 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 2e klasse 10 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 okt 09:00 Wilhelmina'26 MO15-1 - SV BLC MO15-2 re Sportpark De Ebbe
28 okt 10:30 GDC MO15-1 - ASH MO15-2 re Sportpark GDC
28 okt 11:30 OJC ROSMALEN MO15-4 - DSC MO15-2 re Sportpark De Groote Wielen
28 okt 11:30 RKKSV MO15-1 - Den Dungen MO15-1 re Sportpark Eikenhage
28 okt 13:00 Wilhelmina MO15-1 - Nivo Sparta MO15-1 re Sportpark De Saren
28 okt 13:00 St Mich.Gestel MO15-1 - Jan van Arckel MO15-1 re Sportpark Zegenwerp
4 nov 09:00 Nivo Sparta MO15-1 - Wilhelmina'26 MO15-1 re Sportpark De Watertoren
4 nov 11:00 SV BLC MO15-2 - GDC MO15-1 re Sportpark De Meerendonk
4 nov 11:15 Den Dungen MO15-1 - St Mich.Gestel MO15-1 re Sportpark Jacobskamp
4 nov 12:00 ASH MO15-2 - OJC ROSMALEN MO15-4 re Sportpark A.S.H.
4 nov 13:00 Jan van Arckel MO15-1 - Wilhelmina MO15-1 re Sportpark D’n Huybert
4 nov 13:00 DSC MO15-2 - RKKSV MO15-1 re Sportpark Ipperakkeren
 
Uitslagen Groep 1 04 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 04 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Sleeuwijk MO15-1 2 2 0 0 6 9 3 0
2 Dubbeldam MO15-1 2 1 0 1 3 5 3 0
3 Wilhelmina MO15-1 2 0 0 2 0 1 9 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 04 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 2 28 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 28 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina MO15-1 3 3 0 0 9 31 3 0
2 SV BLC MO15-2 3 2 0 1 6 15 5 0
3 RKKSV MO15-1 3 1 0 2 3 9 16 0
4 OJC ROSMALEN MO15-5 3 0 0 3 0 0 31 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 28 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 2 16 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 16 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN MO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wilhelmina MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 16 (beker)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 okt 13:00 OJC ROSMALEN MO15-3 - Wilhelmina MO15-1 be Sportpark De Groote Wielen