MO15-1
Trainer(s)
Jonkers, H.A.T.J. (Sylvia) / Grefkens, C.G.M. (Cornee)
 
Begeleider(s)
Vos, J.M. (Johann)
 
Grensrechter
Schroder, M. (Martin)
 
Spelers
Amerongen, van R.A.W.A. (Raiza)
Anakotta, M.V. (Manouk)
Boks, Y.C.M. (Yasmin)
Buijs, R.J.E. (Renee)
Chafai, K. (Kenza)
Drongelen, van K.L. (Kristel)
Gkiorgka, A. (Alexandra)
Grefkens, M.C.B. (Monica)
Janissen, L.A.F. (Lindsay)
Kerf, de N. (Naomi)
Koekkoek, D.M. (Djenna)
Reijnders, I. (Indi)
Schroder, G. (Guusje)
Smits, L. (Lotte)
Vaan, de F.M.E. (Femke)
Valquira Geronimo, M. (Marcia)
Vos, M.M.B. (Melissa)
Westelaken, van de D.M.L. (Dominique)
Teamfoto
(Klik op foto voor grotere versie)
Teamfoto
 
Teamfoto
(Klik op foto voor grotere versie)
Teamfoto
 
Uitslagen
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
11 apr
Nivo Sparta MO15-1
OJC ROSMALEN MO15-5
0-7 
12 apr
GVV MO15-1
WNC MO15-1
2-0 
15 apr
Helvoirt MO15-2
GDC MO15-1
1-3 
15 apr
Nivo Sparta MO15-1
Beesd MO15-2
1-4 
15 apr
SV BLC MO15-1
GVV MO15-1
1-5 
15 apr
Tricht MO15-1
NOAD'32 MO15-1
2-4 
15 apr
Wilhelmina MO15-1
OJC ROSMALEN MO15-5
0-6 
15 apr
WNC MO15-1
OJC ROSMALEN MO15-2
3-0 
19 apr
GDC MO15-1
NOAD'32 MO15-1
2-5 
19 apr
Nivo Sparta MO15-1
SV BLC MO15-1
0-1 
22 apr
Beesd MO15-2
Tricht MO15-1
22 apr
Helvoirt MO15-2
OJC ROSMALEN MO15-2
22 apr
Nivo Sparta MO15-1
NOAD'32 MO15-1

Bijgewerkt op: 21/04/17 : 14:40. Uitslagen met * zijn voorlopige uitslagen
 
Stand
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN MO15-5 9 8 1 0 25 41 5 -
2 GDC MO15-1 10 7 0 3 21 37 17 -
3 NOAD'32 MO15-1 9 6 1 2 19 32 17 -
4 GVV MO15-1 9 5 1 3 16 20 12 -
5 Helvoirt MO15-2 8 4 1 3 13 16 15 -
6 WNC MO15-1 8 4 0 4 12 19 15 -
7 Beesd MO15-2 8 4 0 4 12 16 30 -
8 SV BLC MO15-1 9 4 0 5 12 24 26 -
9 OJC ROSMALEN MO15-2 8 3 1 4 10 10 13 -
10 Wilhelmina MO15-1 9 2 3 4 9 14 22 -
11 Tricht MO15-1 8 1 0 7 3 8 34 -
12 Nivo Sparta MO15-1 9 0 0 9 0 3 34 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 21/04/17 : 14:40.
 
Stand Beker / Nacompetitie
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Sleeuwijk MO15-1 1 1 0 0 3 6 1 -
2 Dubbeldam MO15-1 1 1 0 0 3 3 0 -
3 Wilhelmina MO15-1 2 0 0 2 0 1 9 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 25/11/16 : 12:00.
 
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 apr 11:00 WNC MO15-1 - SV BLC MO15-1 co Sportpark De Korte Woerden
29 apr 11:00 Beesd MO15-2 - OJC ROSMALEN MO15-2 co Sportpark Molenzicht
29 apr 12:00 Tricht MO15-1 - Wilhelmina MO15-1 co Sportpark Crayenstein
06 mei 09:30 SV BLC MO15-1 - Tricht MO15-1 co Sportpark De Meerendonk
06 mei 09:45 OJC ROSMALEN MO15-2 - Nivo Sparta MO15-1 co Sportpark De Groote Wielen
06 mei 09:45 NOAD'32 MO15-1 - Beesd MO15-2 co Sportpark Korenzand
06 mei 11:00 GVV MO15-1 - GDC MO15-1 co Sportpark Anton Kruger
06 mei 12:45 Wilhelmina MO15-1 - WNC MO15-1 co Sportpark De Saren
06 mei 13:00 OJC ROSMALEN MO15-5 - Helvoirt MO15-2 co Sportpark De Groote Wielen
09 mei 19:00 WNC MO15-1 - OJC ROSMALEN MO15-5 co Sportpark De Korte Woerden
11 mei 19:30 Helvoirt MO15-2 - GVV MO15-1 co Sportpark Burg.van Hovell

Bijgewerkt op: 21/04/17 : 14:40.