MO19-1
Technische staf
Claasen, Patrick (Trainer/coach)
Drunen, John van (Ass.-trainer/coach)
Schroder, Martin (Assistent-scheidsrechter(club))
 
Overige staf
Claasen, Patrick (Teammanager)
Eerhart, Manja (Teammanager)
 
Spelers
Alders, Tamesha
Dongen, Nanja van
Kivits, Quinty
Lamri, Robin
Raaphorst, Rosa
Schroder, Guusje
Tax, Manon
 
Teamfoto
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
28 apr 14:45 Wilhelmina MO19-1 - SC 't Zand MO19-1 be Sportpark De Saren
5 mei 14:45 Haarsteeg MO19-1 - Wilhelmina MO19-1 re Sportpark Haarsteeg
12 mei 15:00 Zwaluw VFC MO19-1 - Wilhelmina MO19-1 re Sportpark Bergenshuizen
 
Uitslagen 1e klasse 2 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
14 apr
Wadenoijen MO19-1
Wilhelmina MO19-1
2 - 6 
14 apr
Rood Wit'62 MO19-1
Vorstenbossche Boys MO19-1
5 - 3 
14 apr
Haarsteeg MO19-1
Emplina MO19-1
5 - 5 
14 apr
Zwaluw VFC MO19-1
EVVC MO19-1
2 - 1 
14 apr
ST SOM MO19-1
Schijndel/DE WIT MO19-1
4 - 4 
17 apr
Wilhelmina MO19-1
Vorstenbossche Boys MO19-1
6 - 1 
18 apr
Schijndel/DE WIT MO19-1
SV TOP MO19-1
5 - 3 
21 apr
Sint Michielsgestel MO19-1
ST SOM MO19-1
1 - 7 
21 apr
Haarsteeg MO19-1
Vorstenbossche Boys MO19-1
0 - 2 
21 apr
Wilhelmina MO19-1
Schijndel/DE WIT MO19-1
3 - 5 
21 apr
SV TOP MO19-1
Wadenoijen MO19-1
6 - 0 
 
Stand 1e klasse 2 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ST SOM MO19-1 5 4 1 0 13 25 9 0
2 Schijndel/DE WIT MO19-1 4 3 1 0 10 21 11 0
3 Zwaluw VFC MO19-1 3 3 0 0 9 31 2 0
4 EVVC MO19-1 4 3 0 1 9 8 2 0
5 Emplina MO19-1 3 2 1 0 7 16 6 0
6 Rood Wit'62 MO19-1 3 2 1 0 7 10 7 0
7 Wilhelmina MO19-1 6 2 1 3 7 20 17 0
8 Vorstenbossche Boys MO19-1 6 2 0 4 6 15 28 0
9 SV TOP MO19-1 4 1 0 3 3 11 13 0
10 Haarsteeg MO19-1 4 0 1 3 1 5 19 0
11 Sint Michielsgestel MO19-1 3 0 0 3 0 1 29 0
12 Wadenoijen MO19-1 5 0 0 5 0 6 26 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 2 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 apr 13:00 Sint Michielsgestel MO19-1 - Wadenoijen MO19-1 re Sportpark Zegenwerp
28 apr 13:00 EVVC MO19-1 - Emplina MO19-1 re Sportpark De Zwaan
28 apr 15:00 Schijndel/DE WIT MO19-1 - Haarsteeg MO19-1 re Sportpark Zuideinderpark
2 mei 19:30 Sint Michielsgestel MO19-1 - SV TOP MO19-1 re Sportpark Zegenwerp
5 mei 13:30 Wadenoijen MO19-1 - ST SOM MO19-1 re Sportpark de Iepengaard
5 mei 14:30 Emplina MO19-1 - SV TOP MO19-1 re Sportpark Empel Zuid
5 mei 14:30 Vorstenbossche Boys MO19-1 - EVVC MO19-1 re Sportpark De Bergakkers
5 mei 14:30 Rood Wit'62 MO19-1 - Sint Michielsgestel MO19-1 re Sportpark de Rijpel
5 mei 14:45 Haarsteeg MO19-1 - Wilhelmina MO19-1 re Sportpark Haarsteeg
5 mei 15:00 Zwaluw VFC MO19-1 - Schijndel/DE WIT MO19-1 re Sportpark Bergenshuizen
9 mei 20:00 ST SOM MO19-1 - Zwaluw VFC MO19-1 re Sportpark Ipperakkeren
10 mei 15:00 SV TOP MO19-1 - Haarsteeg MO19-1 re Sportpark TOP
10 mei 15:00 Schijndel/DE WIT MO19-1 - Rood Wit'62 MO19-1 re Sportpark Zuideinderpark
12 mei 13:15 Schijndel/DE WIT MO19-1 - Sint Michielsgestel MO19-1 re Sportpark Zuideinderpark
12 mei 13:30 Wadenoijen MO19-1 - EVVC MO19-1 re Sportpark de Iepengaard
12 mei 14:30 Vorstenbossche Boys MO19-1 - Emplina MO19-1 re Sportpark De Bergakkers
12 mei 14:30 Rood Wit'62 MO19-1 - SV TOP MO19-1 re Sportpark de Rijpel
12 mei 15:00 Zwaluw VFC MO19-1 - Wilhelmina MO19-1 re Sportpark Bergenshuizen
12 mei 15:15 ST SOM MO19-1 - Haarsteeg MO19-1 re Sportpark Ipperakkeren
 
Uitslagen 1e klasse 1 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 1e klasse 1 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Zwaluw VFC MO19-1 10 10 0 0 30 58 19 0
2 Baronie MO19-1 10 8 0 2 24 26 24 0
3 SC 't Zand MO19-1 10 6 1 3 19 56 16 0
4 ST SOM MO19-1 9 5 0 4 15 35 24 0
5 Wilhelmina MO19-1 8 5 1 2 14 39 20 2
6 Tricht MO19-1 9 5 0 4 12 28 26 3
7 De Fendert MO19-1 10 3 1 6 10 16 37 0
8 OJC ROSMALEN MO19-1 9 2 1 6 7 10 23 0
9 Papendrecht MO19-1 10 2 0 8 6 21 53 0
10 GJS MO19-1 8 1 2 5 5 16 31 0
11 FC Eindhoven AV MO19-1 9 1 0 8 3 9 41 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 1e klasse 1 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 1 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 1 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina MO19-1 2 1 1 0 4 8 5 0
2 Wilhelmina MO19-1 2 1 0 1 3 8 6 0
3 OJC ROSMALEN MO19-1 2 0 1 1 1 6 11 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 1 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 3 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 3 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina MO19-1 1 1 0 0 3 8 3 0
2 Zwaluw VFC MO19-1 1 0 0 1 0 3 8 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 3 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 1 2 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 1 2 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC 't Zand MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 1 2 (beker)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
28 apr 14:45 Wilhelmina MO19-1 - SC 't Zand MO19-1 be Sportpark De Saren