SEN 1
Technische staf
Lexmond, Frank van (Assistent-scheidsrechter(club))
Ooijen, Hennie van (Trainer/coach)
Overbeek, Coen van (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Bammens, Mart (Teammanager)
Overbeek, Coen van (Teammanager)
 
Spelers
Aarab, Abdelhak
Abdalla, Yosry
Beers, Rick van
Bersselaar, Bjorn v/d
Bosman, Tim
Drunen, Giovanni van
Esch, Sjeffie van
Griendt, Pepijn van de
Grigorian, Narek
Haamans, Niels
Haas, Roel de
Haddadi, Ramzi
Hagens, Luc
Ham, Jordey van
Hensels, Johnny
Horst, Thomas v.d.
Janssen, Roberto
Janzing, Daniel
Jong, Jeroen de
Kaathoven, Mel van
Kroon, Dennis
Kuijpers, Marijn
Kuijpers, Nick
Lurling, Nick
Mol, Benjamin
Netten, Jasper
Prins, Jarno
Rosmalen, Tom van
Schijndel, Bart van
Schuurmans, Luuk
Seçilmis, Anil
Stachowitz, Victor
Traore, Afis
Valk, Martijn de
Valk, Michael
Verheugd, Dennis
Vos, Matthew
Werts, Leroy
Wouters, Minck
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
26 nov 14:30 Avanti'31 1 - Wilhelmina 1 re Sportpark De Molenheide
3 dec 14:30 Wilhelmina 1 - Taxandria 1 re Sportpark De Saren
10 dec 14:15 St Mich.Gestel 1 - Wilhelmina 1 re Sportpark Zegenwerp
 
Uitslagen 3e klasse C (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
19 nov
FC Engelen 1
Haarsteeg 1
4 - 3 
19 nov
Wilhelmina 1
Real Lunet 1
1 - 2 
19 nov
Vlijmense Boys 1
BMC 1
3 - 1 
19 nov
Zwaluw VFC 1
RKDVC 1
1 - 1 
19 nov
Schijndel/DE WIT 1
ODC 1
0 - 4 
19 nov
Taxandria 1
Avanti'31 1
1 - 2 
19 nov
Sint Michielsgestel 1
Nieuwkuijk 1
0 - 0 
 
Stand 3e klasse C (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Real Lunet 1 8 6 2 0 20 22 6 0
2 ODC 1 8 6 0 2 18 18 7 0
3 Zwaluw VFC 1 8 5 1 2 16 20 12 0
4 Avanti'31 1 8 5 1 2 16 14 8 0
5 BMC 1 8 4 3 1 15 18 10 0
6 FC Engelen 1 8 5 0 3 15 22 19 0
7 RKDVC 1 8 4 1 3 13 17 12 0
8 Sint Michielsgestel 1 8 3 3 2 12 12 11 0
9 Vlijmense Boys 1 8 3 0 5 9 18 23 0
10 Nieuwkuijk 1 8 2 2 4 8 13 19 0
11 Taxandria 1 8 2 2 4 8 14 24 0
12 Schijndel/DE WIT 1 8 2 0 6 6 12 23 0
13 Haarsteeg 1 8 1 0 7 3 14 25 0
14 Wilhelmina 1 8 0 1 7 1 6 21 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse C (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 nov 19:00 Real Lunet 1 - Zwaluw VFC 1 re Sportpark Bergenshuizen
26 nov 14:30 Haarsteeg 1 - Schijndel/DE WIT 1 re Sportpark Haarsteeg
26 nov 14:30 Nieuwkuijk 1 - FC Engelen 1 re Sportpark Nieuwkuijk
26 nov 14:30 RKDVC 1 - Vlijmense Boys 1 re Sportpark aan de Duinweg
26 nov 14:30 BMC 1 - ODC 1 re Sportpark De Brand
26 nov 14:30 Taxandria 1 - St Mich.Gestel 1 re Sportpark De Gemullehoeken
26 nov 14:30 Avanti'31 1 - Wilhelmina 1 re Sportpark De Molenheide
3 dec 14:00 FC Engelen 1 - Avanti'31 1 re Sportpark Engelerpark
3 dec 14:30 Vlijmense Boys 1 - Real Lunet 1 re Sportpark De Hoge Heide
3 dec 14:30 Wilhelmina 1 - Taxandria 1 re Sportpark De Saren
3 dec 14:30 Schijndel/DE WIT 1 - BMC 1 re Sportpark Zuideinderpark
3 dec 14:30 ODC 1 - Haarsteeg 1 re Sportpark Molenwijk
3 dec 14:30 Zwaluw VFC 1 - Nieuwkuijk 1 re Sportpark Bergenshuizen
3 dec 14:30 St Mich.Gestel 1 - RKDVC 1 re Sportpark Zegenwerp
10 dec 14:15 Taxandria 1 - FC Engelen 1 re Sportpark De Gemullehoeken
10 dec 14:15 RKDVC 1 - ODC 1 re Sportpark aan de Duinweg
10 dec 14:15 St Mich.Gestel 1 - Wilhelmina 1 re Sportpark Zegenwerp
10 dec 14:15 Haarsteeg 1 - BMC 1 re Sportpark Haarsteeg
10 dec 14:15 Nieuwkuijk 1 - Vlijmense Boys 1 re Sportpark Nieuwkuijk
10 dec 14:15 Avanti'31 1 - Zwaluw VFC 1 re Sportpark De Molenheide
10 dec 14:15 Real Lunet 1 - Schijndel/DE WIT 1 re Sportpark Bergenshuizen
 
Uitslagen Groep 2 83 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 83 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Unitas'59 1 3 2 1 0 7 12 4 0
2 OJC ROSMALEN 2 3 2 1 0 7 8 2 0
3 Wilhelmina 1 3 1 0 2 3 3 10 0
4 SV BLC 1 3 0 0 3 0 3 10 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 83 (beker)
Er is nog geen programma bekend