SEN 1
Trainer(s)
Trainer: Hennie van Ooijen Assistent: Coen van Overbeek
 
Begeleider(s)
Leider: Mart Bammens
 
Grensrechter
Lexmond, van F. (Frank)
 
Spelers
Uitslagen
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
09 apr
Beesd 1
HRC'14 1
2-3 
09 apr
GVV 1
BZS 1
2-0 
09 apr
Rhelico 1
Alem 1
1-1 
09 apr
RKTVC 1
NLC'03 1
1-0 
09 apr
Teisterbanders 1
Theole 1
1-5 
09 apr
Wilhelmina 1
FC Schadewijk 1
2-1 
14 apr
Wilhelmina 1
Examen training TC2
 
17 apr
Alem 1
NLC'03 1
2-1 
17 apr
FC Schadewijk 1
MEC'07 1
6-1 
17 apr
GVV 1
Teisterbanders 1
2-0 
17 apr
Rhelico 1
RKTVC 1
2-0 
23 apr
Beesd 1
Rhelico 1
23 apr
MEC'07 1
BZS 1
2-1 
23 apr
NLC'03 1
Teisterbanders 1
1-1 
23 apr
RKTVC 1
FC Schadewijk 1
23 apr
Theole 1
Alem 1
1-3 
23 apr
Wilhelmina 1
HRC'14 1
1-0 

Bijgewerkt op: 23/04/17 : 17:00. Uitslagen met * zijn voorlopige uitslagen
 
Stand
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Theole 1 22 14 5 3 47 52 26 -
2 Wilhelmina 1 21 14 2 5 44 37 25 -
3 FC Schadewijk 1 21 12 5 4 41 43 22 -
4 GVV 1 21 12 5 4 41 41 24 -
5 Alem 1 22 10 8 4 38 39 24 -
6 Teisterbanders 1 21 8 2 11 26 39 41 -
7 MEC'07 1 21 7 5 9 26 29 36 -
8 Rhelico 1 20 6 6 8 24 30 41 -
9 NLC'03 1 21 6 5 10 23 29 40 -
10 BZS 1 21 6 4 11 22 31 39 -
11 Beesd 1 20 6 2 12 20 37 45 -
12 RKTVC 1 20 4 3 13 15 24 40 -
13 HRC'14 1 21 2 6 13 12 26 54 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 23/04/17 : 17:00.
 
Stand Beker / Nacompetitie
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 1 3 2 1 0 7 8 4 -
2 RKJVV/V. Dalsen 1 3 1 1 1 4 9 7 -
3 TGG 1 3 1 0 2 3 6 7 -
4 OSC'45 1 3 1 0 2 3 7 12 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 28/10/16 : 09:20.
 
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
30 apr 14:30 Alem 1 - Beesd 1 co Sportpark De Oude Maas
30 apr 14:30 BZS 1 - Theole 1 co Sportpark BZS
30 apr 14:30 GVV 1 - NLC'03 1 co Sportpark Anton Kruger
30 apr 14:30 Teisterbanders 1 - MEC'07 1 co Sportpark De Woerd
30 apr 14:30 Rhelico 1 - Wilhelmina 1 co Sportpark Boutenstein
30 apr 14:30 HRC'14 1 - RKTVC 1 co Sportpark Den Hoek
07 mei 14:30 RKTVC 1 - BZS 1 co Sportpark De Ridderweide
07 mei 14:30 Wilhelmina 1 - Teisterbanders 1 co Sportpark De Saren
07 mei 14:30 Beesd 1 - FC Schadewijk 1 co Sportpark Molenzicht
07 mei 14:30 Rhelico 1 - HRC'14 1 co Sportpark Boutenstein
07 mei 14:30 NLC'03 1 - Theole 1 co Sportpark De Akkeren
07 mei 14:30 MEC'07 1 - GVV 1 co Sportpark MEC'07
14 mei 14:30 Alem 1 - RKTVC 1 co Sportpark De Oude Maas
14 mei 14:30 FC Schadewijk 1 - NLC'03 1 co Sportpark De Neervelden
14 mei 14:30 BZS 1 - Wilhelmina 1 co Sportpark BZS
14 mei 14:30 GVV 1 - Rhelico 1 co Sportpark Anton Kruger
14 mei 14:30 Teisterbanders 1 - Beesd 1 co Sportpark De Woerd
14 mei 14:30 HRC'14 1 - MEC'07 1 co Sportpark Hurwenen

Bijgewerkt op: 23/04/17 : 17:00.