SEN 2
Trainer(s)
Rosmalen, van M.G.T.M (Marco) / Claasen, P. (Patrick)
 
Begeleider(s)
 
Grensrechter
Prins, H.J. (Hans) / Teeffelen, van L.J. (Louis)
 
Spelers
Uitslagen
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
09 apr
Beesd 2
Wilhelmina 2
1-5 
09 apr
BMC 3
Jan van Arckel 2
1-3 
09 apr
OSC'45 2
OJC ROSMALEN 5
4-1 
09 apr
RKTVC 2
Teisterbanders 2
2-0 
09 apr
St Mich.Gestel 2
TEC 2
1-3 
13 apr
Den Dungen 3
FC Engelen 2
3-2 
13 apr
Wilhelmina 2
Nevelo
 

Bijgewerkt op: 21/04/17 : 16:00. Uitslagen met * zijn voorlopige uitslagen
 
Stand
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 FC Engelen 2 20 14 2 4 44 61 24 -
2 Wilhelmina 2 20 10 5 5 35 61 31 -
3 TEC 2 19 12 1 6 34 39 32 3
4 RKTVC 2 20 11 1 8 34 45 38 -
5 OSC'45 2 20 9 6 5 33 34 32 -
6 BMC 3 20 10 2 8 32 44 36 -
7 St Mich.Gestel 2 19 10 1 8 31 49 31 -
8 OJC ROSMALEN 5 20 8 3 9 27 42 41 -
9 Den Dungen 3 20 7 4 9 25 30 38 -
10 Beesd 2 20 5 6 9 21 34 47 -
11 Teisterbanders 2 20 3 4 13 13 22 58 -
12 Jan van Arckel 2 20 2 1 17 7 19 72 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 21/04/17 : 16:00.
 
Stand Beker / Nacompetitie
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina 2 3 3 0 0 9 15 7 -
2 OJC ROSMALEN 3 3 2 0 1 6 12 4 -
3 TGG 2 3 1 0 2 3 7 9 -
4 Wilhelmina 2 3 0 0 3 0 6 20 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 06/09/16 : 14:40.
 
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 apr 20:15 Wilhelmina 2 - BLC 2 vw Thuis
30 apr 11:00 Den Dungen 3 - St Mich.Gestel 2 co Sportpark Jacobskamp
30 apr 11:30 FC Engelen 2 - OSC'45 2 co Sportpark Engelerpark
30 apr 12:00 Jan van Arckel 2 - Teisterbanders 2 co Sportpark DÂ’n Huybert
30 apr 12:00 TEC 2 - BMC 3 co Sportpark De Lok
30 apr 12:00 Wilhelmina 2 - RKTVC 2 co Sportpark De Saren
30 apr 12:30 OJC ROSMALEN 5 - Beesd 2 co Sportpark De Groote Wielen
07 mei 12:00 Teisterbanders 2 - TEC 2 co Sportpark De Woerd
07 mei 12:00 RKTVC 2 - Jan van Arckel 2 co Sportpark De Ridderweide
07 mei 12:00 Beesd 2 - Den Dungen 3 co Sportpark Molenzicht
07 mei 12:00 OSC'45 2 - Wilhelmina 2 co Sportpark De Hambaken
07 mei 12:00 St Mich.Gestel 2 - OJC ROSMALEN 5 co Sportpark Zegenwerp
07 mei 12:00 BMC 3 - FC Engelen 2 co Sportpark De Brand

Bijgewerkt op: 21/04/17 : 16:00.