SEN 2
Technische staf
Claasen, Patrick (Ass.-trainer/coach)
Prins, Hans (Assistent-scheidsrechter(club))
Rosmalen, Marco van (Trainer/coach)
Teeffelen, Louis van (Assistent-scheidsrechter(club))
 
Overige staf
Rosmalen, Marco van (Teammanager)
Teeffelen, Louis van (Teammanager)
 
Spelers
Aarab, Abdelhak
Abdalla, Yosry
Bersselaar, Bjorn v/d
Bosman, Tim
Esch, Sjeffie van
Griendt, Pepijn van de
Grigorian, Narek
Haddadi, Ramzi
Ham, Jordey van
Ingen, Michael van
Kaathoven, Mel van
Kroon, Dennis
Kuijpers, Nick
Lurling, Nick
Mol, Benjamin
Netten, Jasper
Prins, Jarno
Rosmalen, Tom van
Schijndel, Bart van
Schuurmans, Luuk
Seçilmis, Anil
Valk, Michael
Vos, Matthew
Wouters, Minck
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
29 apr 12:00 Beesd 2 - Wilhelmina 2 re Sportpark Molenzicht
6 mei 12:00 Wilhelmina 2 - OJC ROSMALEN 5 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 3e klasse F (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
15 apr
Sint Michielsgestel 2
OJC ROSMALEN 5
3 - 2 
15 apr
OSC'45 2
Alem 2
0 - 3 
15 apr
TEC 2
Beesd 2
1 - 0 
15 apr
DSC 2
Wilhelmina 2
2 - 0 
15 apr
Den Dungen 3
BMC 3
2 - 2 
22 apr
Alem 2
BMC 3
2 - 0 
22 apr
Sint Michielsgestel 2
Den Dungen 3
2 - 1 
22 apr
Wilhelmina 2
TEC 2
2 - 2 
22 apr
Beesd 2
RKTVC 2
2 - 1 
22 apr
OJC ROSMALEN 5
OSC'45 2
2 - 1 
 
Stand 3e klasse F (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Sint Michielsgestel 2 17 13 1 3 40 52 19 0
2 Wilhelmina 2 16 12 3 1 38 63 22 1
3 TEC 2 16 9 3 4 30 30 24 0
4 DSC 2 15 9 0 6 27 25 23 0
5 Beesd 2 16 7 1 8 22 21 22 0
6 BMC 3 17 5 5 7 20 32 41 0
7 OJC ROSMALEN 5 15 6 1 8 19 25 27 0
8 Alem 2 15 5 3 7 18 23 30 0
9 Den Dungen 3 15 5 2 8 17 18 22 0
10 OSC'45 2 16 4 2 10 13 19 34 1
11 RKTVC 2 16 1 1 14 4 20 64 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse F (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 apr 12:00 Beesd 2 - Wilhelmina 2 re Sportpark Molenzicht
29 apr 12:30 OJC ROSMALEN 5 - DSC 2 re Sportpark De Groote Wielen
6 mei 11:00 OSC'45 2 - Den Dungen 3 re Sportpark De Hambaken
6 mei 11:30 RKTVC 2 - Sint Michielsgestel 2 re Sportpark De Ridderweide
6 mei 12:00 DSC 2 - Alem 2 re Sportpark Ipperakkeren
6 mei 12:00 Wilhelmina 2 - OJC ROSMALEN 5 re Sportpark De Saren
6 mei 12:00 TEC 2 - BMC 3 re Sportpark De Lok
10 mei 11:00 Alem 2 - Den Dungen 3 re Sportpark De Oude Maas
13 mei 11:00 OSC'45 2 - Beesd 2 re Sportpark De Hambaken
13 mei 11:30 RKTVC 2 - OJC ROSMALEN 5 re Sportpark De Ridderweide
13 mei 12:00 TEC 2 - Alem 2 re Sportpark De Lok
13 mei 12:00 BMC 3 - Sint Michielsgestel 2 re Sportpark De Brand
13 mei 12:15 Den Dungen 3 - DSC 2 re Sportpark Jacobskamp
 
Uitslagen Groep 2 08 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 08 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 2 3 2 1 0 7 7 4 0
2 Haarsteeg 2 3 1 2 0 5 8 7 0
3 TGG 2 3 1 0 2 3 6 5 0
4 Vlijmense Boys 2 3 0 1 2 1 4 9 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 08 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 2 16 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 16 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra 2 1 1 0 0 3 2 1 0
2 Wilhelmina 2 1 0 0 1 0 1 2 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 16 (beker)
Er is nog geen programma bekend