SEN 2
Technische staf
Claasen, Patrick (Ass.-trainer/coach)
Prins, Hans (Assistent-scheidsrechter(club))
Rosmalen, Marco van (Trainer/coach)
Teeffelen, Louis van (Assistent-scheidsrechter(club))
 
Overige staf
Rosmalen, Marco van (Teammanager)
Teeffelen, Louis van (Teammanager)
 
Spelers
Abdalla, Yosry
Bersselaar, Bjorn v/d
Esch, Sjeffie van
Griendt, Pepijn van de
Grigorian, Narek
Haddadi, Ramzi
Ham, Jordey van
Ingen, Michael van
Kaathoven, Mel van
Kroon, Dennis
Kuijpers, Nick
Lurling, Nick
Mol, Benjamin
Netten, Jasper
Prins, Jarno
Rosmalen, Tom van
Schuurmans, Luuk
Seçilmis, Anil
Valk, Michael
Vos, Matthew
 
Programma komende weken
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 3e klasse F (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 3e klasse F (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 2 20 16 3 1 50 74 24 1
2 Sint Michielsgestel 2 20 16 1 3 49 71 23 0
3 TEC 2 20 12 4 4 40 41 29 0
4 DSC 2 20 12 1 7 37 34 29 0
5 Den Dungen 3 20 9 2 9 29 26 26 0
6 OJC ROSMALEN 5 20 8 2 10 26 35 40 0
7 BMC 3 20 6 5 9 23 38 47 0
8 Beesd 2 20 7 1 12 22 26 38 0
9 Alem 2 20 5 4 11 19 29 44 0
10 OSC'45 2 20 5 2 13 16 20 38 1
11 RKTVC 2 20 1 1 18 4 24 80 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse F (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 2 08 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 08 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 2 3 2 1 0 7 7 4 0
2 Haarsteeg 2 3 1 2 0 5 8 7 0
3 TGG 2 3 1 0 2 3 6 5 0
4 Vlijmense Boys 2 3 0 1 2 1 4 9 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 08 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 2 16 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 16 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra 2 1 1 0 0 3 2 1 0
2 Wilhelmina 2 1 0 0 1 0 1 2 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 16 (beker)
Er is nog geen programma bekend