SEN 3
Technische staf
Zande, Johan vd (Trainer/coach)
 
Overige staf
Dun, Kevin van (Teammanager)
Zande Dollekens, Wanda van de (Teammanager)
 
Spelers
Dun, Kevin van
Maria, Isa
Zande, Johan van de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
29 apr 10:30 Emplina 4 - Wilhelmina 3 re Sportpark Empel Zuid
3 mei 20:00 Buren 3 - Wilhelmina 3 re Sportpark 't Hulster
6 mei 12:00 Wilhelmina 3 - Hedel 3 re Sportpark De Saren
10 mei 12:00 Wilhelmina 3 - Buren 3 re Sportpark De Saren
13 mei 13:00 GVV 3 - Wilhelmina 3 re Sportpark Anton Kruger
17 mei 19:15 Wilhelmina 3 - SCZ 3 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 51 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
12 apr
Buren 3
GVV 3
3 - 2 
15 apr
DSC 5
Hedel 3
5 - 0 
15 apr
Buren 3
RKTVC 4
5 - 2 
15 apr
HRC'14 3
Teisterbanders 3
2 - 6 
15 apr
Wilhelmina 3
ISC 1
4 - 2 
15 apr
SCZ 3
Emplina 4
1 - 4 
15 apr
GVV 3
OJC ROSMALEN 7
0 - 3 
19 apr
Buren 3
Emplina 4
0 - 7 
19 apr
Wilhelmina 3
HRC'14 3
6 - 2 
22 apr
Emplina 4
DSC 5
10 - 1 
22 apr
Hedel 3
OJC ROSMALEN 7
4 - 2 
22 apr
ISC 1
Buren 3
1 - 2 
22 apr
Wilhelmina 3
Teisterbanders 3
3 - 2 
22 apr
RKTVC 4
HRC'14 3
Afgelast 
22 apr
SCZ 3
GVV 3
5 - 4 
 
Stand 5e klasse 51 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Emplina 4 16 11 1 4 34 67 30 0
2 Hedel 3 16 11 1 4 34 56 39 0
3 DSC 5 16 9 3 4 30 56 36 0
4 Teisterbanders 3 16 9 0 7 27 58 39 0
5 Wilhelmina 3 14 7 3 4 24 46 50 0
6 SCZ 3 15 7 3 5 24 29 36 0
7 ISC 1 15 7 1 7 22 53 43 0
8 GVV 3 15 5 2 8 17 35 43 0
9 Buren 3 14 4 2 8 14 23 50 0
10 OJC ROSMALEN 7 15 4 2 9 14 34 47 0
11 RKTVC 4 15 3 3 9 12 29 52 0
12 HRC'14 3 15 2 3 10 9 29 50 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 51 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 apr 10:00 OJC ROSMALEN 7 - HRC'14 3 re Sportpark De Groote Wielen
29 apr 10:30 Emplina 4 - Wilhelmina 3 re Sportpark Empel Zuid
29 apr 10:30 Hedel 3 - Teisterbanders 3 re Sportpark De Winkels
29 apr 12:00 GVV 3 - Buren 3 re Sportpark Anton Kruger
29 apr 12:00 RKTVC 4 - ISC 1 re Sportpark De Ridderweide
29 apr 12:00 SCZ 3 - DSC 5 re Sportpark Sportclub Zoelen
3 mei 19:30 RKTVC 4 - HRC'14 3 re Sportpark De Ridderweide
3 mei 20:00 Buren 3 - Wilhelmina 3 re Sportpark 't Hulster
6 mei 10:00 HRC'14 3 - SCZ 3 re Sportpark Den Hoek
6 mei 11:00 ISC 1 - Emplina 4 re Sportpark ISC
6 mei 11:00 Teisterbanders 3 - RKTVC 4 re Sportpark De Woerd
6 mei 11:00 Buren 3 - OJC ROSMALEN 7 re Sportpark 't Hulster
6 mei 12:00 Wilhelmina 3 - Hedel 3 re Sportpark De Saren
6 mei 12:00 DSC 5 - GVV 3 re Sportpark Ipperakkeren
10 mei 12:00 Wilhelmina 3 - Buren 3 re Sportpark De Saren
10 mei 12:00 GVV 3 - ISC 1 re Sportpark Anton Kruger
10 mei 12:00 SCZ 3 - OJC ROSMALEN 7 re Sportpark Sportclub Zoelen
13 mei 10:00 OJC ROSMALEN 7 - SCZ 3 re Sportpark De Groote Wielen
13 mei 11:00 Buren 3 - Hedel 3 re Sportpark 't Hulster
13 mei 11:00 HRC'14 3 - Emplina 4 re Sportpark Den Hoek
13 mei 11:00 Teisterbanders 3 - ISC 1 re Sportpark De Woerd
13 mei 12:00 DSC 5 - RKTVC 4 re Sportpark Ipperakkeren
13 mei 13:00 GVV 3 - Wilhelmina 3 re Sportpark Anton Kruger
17 mei 19:15 Wilhelmina 3 - SCZ 3 re Sportpark De Saren
17 mei 20:00 HRC'14 3 - GVV 3 re Sportpark Den Hoek
 
Uitslagen Groep 8 25 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 25 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Vlijmense Boys 4 2 1 1 0 4 4 1 0
2 Wilhelmina 3 2 1 1 0 4 4 3 0
3 FC Drunen 4 2 0 0 2 0 2 6 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 8 25 (beker)
Er is nog geen programma bekend