SEN 3
Technische staf
Zande, Johan vd (Trainer/coach)
 
Overige staf
Zande Dollekens, Wanda van de (Teammanager)
 
Spelers
Bos, Daan
Broeren, Ritchie
Dun, Kevin van
Herfst, Huib
Jouhri, Hicham
Kreijkamp, Sam
L'or, Justin de
M'talssi, Akram
Maria, Isa
Migchielsen, Danny
Mosterd, Bram
Ngo, Jordy
Strozynski, Rafael
Tilburg, Björn van
Venema, Bernd
Zande, Johan van de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
26 nov 12:00 Wilhelmina 3 - Buren 3 re Sportpark De Saren
3 dec 12:00 DSC 5 - Wilhelmina 3 re Sportpark Ipperakkeren
10 dec 12:00 Wilhelmina 3 - HRC'14 3 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 51 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
12 nov
Emplina 4
HRC'14 3
3 - 4 
12 nov
Hedel 3
Buren 3
5 - 1 
12 nov
ISC 1
Teisterbanders 3
2 - 3 
12 nov
RKTVC 4
DSC 5
2 - 2 
12 nov
Wilhelmina 3
GVV 3
1 - 3 
19 nov
DSC 5
Emplina 4
2 - 2 
19 nov
HRC'14 3
RKTVC 4
3 - 3 
19 nov
OJC ROSMALEN 7
Hedel 3
2 - 4 
19 nov
Buren 3
ISC 1
1 - 4 
19 nov
Teisterbanders 3
Wilhelmina 3
9 - 3 
19 nov
GVV 3
SCZ 3
2 - 2 
 
Stand 5e klasse 51 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Hedel 3 8 5 1 2 16 28 23 0
2 ISC 1 8 5 0 3 15 43 23 0
3 SCZ 3 7 4 2 1 14 14 15 0
4 DSC 5 6 3 2 1 11 22 9 0
5 RKTVC 4 8 3 2 3 11 19 28 0
6 GVV 3 6 3 1 2 10 13 10 0
7 Emplina 4 8 3 1 4 10 24 21 0
8 Wilhelmina 3 7 2 3 2 9 23 31 0
9 Teisterbanders 3 8 3 0 5 9 24 25 0
10 OJC ROSMALEN 7 6 2 2 2 8 16 16 0
11 HRC'14 3 7 1 2 4 5 15 21 0
12 Buren 3 7 1 0 6 3 12 31 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 51 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
26 nov 10:30 Emplina 4 - OJC ROSMALEN 7 re Sportpark Empel Zuid
26 nov 10:30 Hedel 3 - SCZ 3 re Sportpark De Winkels
26 nov 11:00 ISC 1 - HRC'14 3 re Sportpark ISC
26 nov 11:00 Teisterbanders 3 - DSC 5 re Sportpark De Woerd
26 nov 12:00 RKTVC 4 - GVV 3 re Sportpark De Ridderweide
26 nov 12:00 Wilhelmina 3 - Buren 3 re Sportpark De Saren
3 dec 10:00 OJC ROSMALEN 7 - Teisterbanders 3 re Sportpark De Groote Wielen
3 dec 10:00 HRC'14 3 - Buren 3 re Sportpark Den Hoek
3 dec 10:30 Emplina 4 - Hedel 3 re Sportpark Empel Zuid
3 dec 12:00 DSC 5 - Wilhelmina 3 re Sportpark Ipperakkeren
3 dec 12:00 SCZ 3 - RKTVC 4 re Sportpark Sportclub Zoelen
3 dec 13:00 GVV 3 - ISC 1 re Sportpark Anton Kruger
10 dec 10:30 Hedel 3 - GVV 3 re Sportpark De Winkels
10 dec 11:00 Buren 3 - Emplina 4 re Sportpark 't Hulster
10 dec 11:00 ISC 1 - DSC 5 re Sportpark ISC
10 dec 11:00 Teisterbanders 3 - SCZ 3 re Sportpark De Woerd
10 dec 12:00 RKTVC 4 - OJC ROSMALEN 7 re Sportpark De Ridderweide
10 dec 12:00 Wilhelmina 3 - HRC'14 3 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen Groep 8 25 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 25 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Vlijmense Boys 4 2 1 1 0 4 4 1 0
2 Wilhelmina 3 2 1 1 0 4 4 3 0
3 FC Drunen 4 2 0 0 2 0 2 6 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 8 25 (beker)
Er is nog geen programma bekend