SEN 4
Technische staf
 
Overige staf
Pijnenburg, Stephan (Teammanager)
Westerhoven, Theo van (Teammanager)
 
Spelers
Aben, Jeroen
Baaten, Ron
Balkom, Joris
Braaksma, Freek
Bruinooge, Pascal
Cromvoirt, Michiel van
Dekker, Marcel den
Greijmans, Rob
Groeneweg, Maarten
Kort, Mark de
Korthout, Martijn
Minkels, Gijs
Pijnenburg, Tim
Popelier, Jarry
Smits, Roel
Uittenbogaard, Kai
Zalinge, Bram van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
25 feb 10:00 Wilhelmina 4 - RKTVC 6 re Sportpark De Saren
4 mrt 12:00 SCZ 2 - Wilhelmina 4 re Sportpark Sportclub Zoelen
11 mrt 10:00 Wilhelmina 4 - OJC ROSMALEN 9 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 51 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
18 feb
OJC ROSMALEN 9
Vlijmense Boys 4
1 - 1 
18 feb
Wilhelmina 4
DSC 4
1 - 2 
18 feb
SCZ 2
Buren 2
3 - 2 
18 feb
Haarsteeg 5
Boxtel 3
1 - 7 
18 feb
Maliskamp 4
TGG 4
Afgelast 
18 feb
RKTVC 6
CHC 4
1 - 6 
 
Stand 5e klasse 51 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DSC 4 9 7 1 1 22 32 14 0
2 TGG 4 10 6 2 2 20 36 19 0
3 SCZ 2 8 6 0 2 18 34 21 0
4 Wilhelmina 4 11 6 0 5 18 32 24 0
5 CHC 4 11 5 2 4 17 23 14 0
6 Boxtel 3 11 5 2 4 17 30 33 0
7 Vlijmense Boys 4 9 4 4 1 16 25 21 0
8 Maliskamp 4 10 4 2 4 14 23 16 0
9 Buren 2 11 4 2 5 14 27 24 0
10 OJC ROSMALEN 9 11 2 3 6 9 16 28 0
11 Haarsteeg 5 10 2 0 8 6 25 53 0
12 RKTVC 6 11 1 0 10 3 19 55 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 51 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 feb 10:00 Wilhelmina 4 - RKTVC 6 re Sportpark De Saren
25 feb 11:00 CHC 4 - Vlijmense Boys 4 re Sportpark De Schutskamp
25 feb 12:00 DSC 4 - Haarsteeg 5 re Sportpark Ipperakkeren
25 feb 12:00 Boxtel 3 - SCZ 2 re Sportpark Munsel
25 feb 12:00 Maliskamp 4 - OJC ROSMALEN 9 re Sportpark Maliskamp
25 feb 13:00 TGG 4 - Buren 2 re Sportpark De Donken
4 mrt 10:00 OJC ROSMALEN 9 - Boxtel 3 re Sportpark De Groote Wielen
4 mrt 12:00 Vlijmense Boys 4 - DSC 4 re Sportpark De Hoge Heide
4 mrt 12:00 Haarsteeg 5 - TGG 4 re Sportpark Haarsteeg
4 mrt 12:00 SCZ 2 - Wilhelmina 4 re Sportpark Sportclub Zoelen
4 mrt 13:30 RKTVC 6 - Maliskamp 4 re Sportpark De Ridderweide
4 mrt 14:30 Buren 2 - CHC 4 re Sportpark 't Hulster
11 mrt 10:00 Wilhelmina 4 - OJC ROSMALEN 9 re Sportpark De Saren
11 mrt 11:00 CHC 4 - Haarsteeg 5 re Sportpark De Schutskamp
11 mrt 11:00 Vlijmense Boys 4 - Buren 2 re Sportpark De Hoge Heide
11 mrt 12:00 Boxtel 3 - Maliskamp 4 re Sportpark Munsel
11 mrt 12:00 DSC 4 - RKTVC 6 re Sportpark Ipperakkeren
11 mrt 13:00 TGG 4 - SCZ 2 re Sportpark De Donken
 
Uitslagen Groep 8 04 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 04 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN 11 3 3 0 0 9 19 9 0
2 Wilhelmina 4 3 2 0 1 6 12 9 0
3 BVV/Timmermans Infra 3 3 1 0 2 3 8 15 0
4 Emplina 4 3 0 0 3 0 5 11 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 8 04 (beker)
Er is nog geen programma bekend