SEN 4
Technische staf
Aben, Roland (Trainer/coach)
 
Overige staf
Pijnenburg, Stephan (Teammanager)
Westerhoven, Theo van (Teammanager)
 
Spelers
Baaten, Ron
Balkom, Joris
Braaksma, Freek
Bruinooge, Pascal
Buul, Luuk van
Cromvoirt, Michiel van
Dekker, Marcel den
Greijmans, Rob
Groeneweg, Maarten
Kort, Mark de
Korthout, Martijn
Minkels, Gijs
Pijnenburg, Tim
Popelier, Jarry
Popelier, Stijn
Smits, Roel
Tromp, Ingmar
Uittenbogaard, Kai
Zalinge, Bram van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
22 okt 14:30 Buren 2 - Wilhelmina 4 re Sportpark 't Hulster
29 okt 10:00 Wilhelmina 4 - Maliskamp 4 re Sportpark De Saren
5 nov 10:00 OJC ROSMALEN 9 - Wilhelmina 4 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen 5e klasse 51 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
8 okt
Wilhelmina 4
SCZ 2
8 - 3 
8 okt
Boxtel 3
OJC ROSMALEN 9
2 - 1 
8 okt
Maliskamp 4
RKTVC 6
7 - 0 
8 okt
DSC 4
Vlijmense Boys 4
5 - 3 
8 okt
CHC 4
Buren 2
3 - 0 
8 okt
TGG 4
Haarsteeg 5
7 - 2 
15 okt
OJC ROSMALEN 9
Maliskamp 4
0 - 0 
15 okt
Vlijmense Boys 4
CHC 4
3 - 2 
15 okt
SCZ 2
Boxtel 3
7 - 1 
15 okt
Haarsteeg 5
DSC 4
2 - 4 
15 okt
RKTVC 6
Wilhelmina 4
1 - 3 
15 okt
Buren 2
TGG 4
4 - 5 
 
Stand 5e klasse 51 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Maliskamp 4 4 3 1 0 10 15 2 0
2 Vlijmense Boys 4 3 3 0 0 9 10 7 0
3 TGG 4 4 2 1 1 7 17 12 0
4 CHC 4 4 2 1 1 7 8 5 0
5 Boxtel 3 4 2 1 1 7 10 13 0
6 Wilhelmina 4 3 2 0 1 6 14 8 0
7 SCZ 2 4 2 0 2 6 17 13 0
8 DSC 4 3 1 1 1 4 10 10 0
9 OJC ROSMALEN 9 4 0 1 3 1 3 9 0
10 Buren 2 2 0 0 2 0 4 8 0
11 RKTVC 6 2 0 0 2 0 1 10 0
12 Haarsteeg 5 3 0 0 3 0 5 17 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 51 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
22 okt 12:00 Haarsteeg 5 - RKTVC 6 re Sportpark Haarsteeg
22 okt 14:30 Buren 2 - Wilhelmina 4 re Sportpark 't Hulster
29 okt 10:00 Wilhelmina 4 - Maliskamp 4 re Sportpark De Saren
29 okt 11:00 Vlijmense Boys 4 - Haarsteeg 5 re Sportpark De Hoge Heide
29 okt 12:00 DSC 4 - Buren 2 re Sportpark Ipperakkeren
29 okt 12:00 Boxtel 3 - RKTVC 6 re Sportpark Munsel
29 okt 12:30 CHC 4 - SCZ 2 re Sportpark De Schutskamp
29 okt 13:00 TGG 4 - OJC ROSMALEN 9 re Sportpark De Donken
5 nov 10:00 OJC ROSMALEN 9 - Wilhelmina 4 re Sportpark De Groote Wielen
5 nov 12:00 Maliskamp 4 - Boxtel 3 re Sportpark Maliskamp
5 nov 12:00 SCZ 2 - TGG 4 re Sportpark Sportclub Zoelen
5 nov 12:00 Haarsteeg 5 - CHC 4 re Sportpark Haarsteeg
5 nov 13:30 RKTVC 6 - DSC 4 re Sportpark De Ridderweide
5 nov 14:30 Buren 2 - Vlijmense Boys 4 re Sportpark 't Hulster
 
Uitslagen Groep 8 04 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 04 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN 11 3 3 0 0 9 19 9 0
2 Wilhelmina 4 3 2 0 1 6 12 9 0
3 BVV/Timmermans Infra 3 3 1 0 2 3 8 15 0
4 Emplina 4 3 0 0 3 0 5 11 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 8 04 (beker)
Er is nog geen programma bekend