SEN 5
Technische staf
Weber, Rick (Trainer/coach)
 
Overige staf
Weber, Rick (Teammanager)
 
Spelers
Bakker, Jorg de
Barten, Nick
Eikemans, Leon
Hoedemakers, Rob
Kasteren, Stefano van
Krijgh, Dennis
Panjer, Edwin
Panjer, Steven
Silva, Danny da
Veerhoek, Jan-Willem
Weber, Rick
Willems, Peter
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
6 mei 10:30 FC Drunen 3 - Wilhelmina 5 re Sportpark Duinzicht
13 mei 11:00 S.C.I. 4 - Wilhelmina 5 re Sportpark Heidelust
17 mei 20:00 Den Dungen 5 - Wilhelmina 5 re Sportpark Jacobskamp
 
Uitslagen 5e klasse 51 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
15 apr
Boxtel 4
Wilhelmina 5
1 - 9 
15 apr
ODC 4
FC Drunen 3
3 - 1 
15 apr
S.C.I. 4
Den Dungen 5
2 - 1 
15 apr
BVV/Timmermans Infra 3
Vlijmense Boys 3
6 - 2 
15 apr
Real Lunet 4
OJC ROSMALEN 8
4 - 1 
22 apr
Wilhelmina 5
Maliskamp 3
2 - 1 
22 apr
Boxtel 4
Real Lunet 4
7 - 0 
22 apr
ODC 4
Den Dungen 5
3 - 4 
22 apr
FC Drunen 3
BVV/Timmermans Infra 3
2 - 7 
22 apr
Vlijmense Boys 3
S.C.I. 4
3 - 2 
 
Stand 5e klasse 51 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 5 15 10 3 2 33 65 22 0
2 S.C.I. 4 13 10 2 1 32 37 11 0
3 ODC 4 15 9 3 3 30 58 32 0
4 Vlijmense Boys 3 13 9 0 4 27 41 27 0
5 Den Dungen 5 14 9 0 5 27 45 26 0
6 Maliskamp 3 11 6 1 4 19 34 19 0
7 BVV/Timmermans Infra 3 15 6 1 8 19 46 43 0
8 OJC ROSMALEN 8 13 4 0 9 12 21 48 0
9 Boxtel 4 14 4 0 10 12 32 52 0
10 FC Drunen 3 14 3 0 11 9 25 50 0
11 Real Lunet 4 15 1 0 14 3 13 87 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 51 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 apr 10:00 Boxtel 4 - Maliskamp 3 re Sportpark Munsel
29 apr 10:00 OJC ROSMALEN 8 - S.C.I. 4 re Sportpark De Groote Wielen
29 apr 10:00 Real Lunet 4 - BVV/Timmermans Infra 3 re Sportpark Bergenshuizen
29 apr 11:00 Vlijmense Boys 3 - FC Drunen 3 re Sportpark De Hoge Heide
6 mei 10:30 FC Drunen 3 - Wilhelmina 5 re Sportpark Duinzicht
6 mei 11:00 BVV/Timmermans Infra 3 - OJC ROSMALEN 8 re Sportpark De Vliert
6 mei 11:00 S.C.I. 4 - Boxtel 4 re Sportpark Heidelust
6 mei 12:00 Maliskamp 3 - Real Lunet 4 re Sportpark Maliskamp
6 mei 12:15 Den Dungen 5 - Vlijmense Boys 3 re Sportpark Jacobskamp
10 mei 11:00 Vlijmense Boys 3 - OJC ROSMALEN 8 re Sportpark De Hoge Heide
10 mei 11:00 S.C.I. 4 - Maliskamp 3 re Sportpark Heidelust
13 mei 10:00 OJC ROSMALEN 8 - Boxtel 4 re Sportpark De Groote Wielen
13 mei 11:00 S.C.I. 4 - Wilhelmina 5 re Sportpark Heidelust
13 mei 12:00 Maliskamp 3 - Vlijmense Boys 3 re Sportpark Maliskamp
13 mei 12:00 Real Lunet 4 - ODC 4 re Sportpark Bergenshuizen
13 mei 12:15 Den Dungen 5 - FC Drunen 3 re Sportpark Jacobskamp
17 mei 19:30 Vlijmense Boys 3 - Maliskamp 3 re Sportpark De Hoge Heide
17 mei 20:00 Den Dungen 5 - Wilhelmina 5 re Sportpark Jacobskamp
 
Uitslagen Groep 8 50 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 50 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 5 3 2 1 0 7 10 3 0
2 TGG 4 3 2 0 1 6 8 8 0
3 Emplina 5 3 1 1 1 4 3 4 0
4 OJC ROSMALEN 7 3 0 0 3 0 7 13 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 8 50 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 8 06 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 06 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN 11 1 1 0 0 3 3 1 0
2 Wilhelmina 5 1 0 0 1 0 1 3 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 8 06 (beker)
Er is nog geen programma bekend