SEN 5
Technische staf
Weber, Rick (Trainer/coach)
 
Overige staf
Weber, Rick (Teammanager)
 
Spelers
Bakker, Jorg de
Barten, Nick
Eikemans, Leon
Gooijer, Mark de
Griendt, Johan van der
Hoedemakers, Rob
Jacobs, Joey
Jacobs, Robin
Kasteren, Boy van
Kasteren, Stefano van
Krijgh, Dennis
Panjer, Edwin
Panjer, Steven
Prinse, Frans
Silva, Danny da
Veerhoek, Jan-Willem
Vocht, Rico de
Weber, Rick
Willems, Peter
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
26 nov 12:00 Wilhelmina 5 - OJC ROSMALEN 8 re Sportpark De Saren
10 dec 11:00 BVV/Timmermans Infra 3 - Wilhelmina 5 re Sportpark De Vliert
 
Uitslagen 5e klasse 51 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
12 nov
Boxtel 4
OJC ROSMALEN 8
0 - 3 
12 nov
ODC 4
Real Lunet 4
6 - 2 
12 nov
FC Drunen 3
Den Dungen 5
0 - 2 
12 nov
Vlijmense Boys 3
Maliskamp 3
2 - 1 
12 nov
Wilhelmina 5
S.C.I. 4
0 - 0 
19 nov
S.C.I. 4
Vlijmense Boys 3
5 - 1 
19 nov
Real Lunet 4
Boxtel 4
2 - 5 
19 nov
Maliskamp 3
Wilhelmina 5
5 - 0 
19 nov
Den Dungen 5
ODC 4
3 - 2 
 
Stand 5e klasse 51 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 S.C.I. 4 6 5 1 0 16 23 4 0
2 ODC 4 7 5 1 1 16 30 13 0
3 Maliskamp 3 5 5 0 0 15 25 4 0
4 Wilhelmina 5 8 4 2 2 14 28 15 0
5 Den Dungen 5 6 4 0 2 12 16 12 0
6 OJC ROSMALEN 8 7 4 0 3 12 18 21 0
7 Vlijmense Boys 3 5 3 0 2 9 14 13 0
8 Boxtel 4 8 3 0 5 9 17 25 0
9 BVV/Timmermans Infra 3 6 1 0 5 3 18 21 0
10 FC Drunen 3 6 0 0 6 0 6 30 0
11 Real Lunet 4 8 0 0 8 0 9 46 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 51 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
26 nov 10:00 ODC 4 - BVV/Timmermans Infra 3 re Sportpark Wagenaars
26 nov 10:30 FC Drunen 3 - S.C.I. 4 re Sportpark Duinzicht
26 nov 11:00 Vlijmense Boys 3 - Real Lunet 4 re Sportpark De Hoge Heide
26 nov 12:00 Wilhelmina 5 - OJC ROSMALEN 8 re Sportpark De Saren
26 nov 12:15 Den Dungen 5 - Maliskamp 3 re Sportpark Jacobskamp
3 dec 10:00 Boxtel 4 - Vlijmense Boys 3 re Sportpark Munsel
3 dec 10:00 OJC ROSMALEN 8 - Den Dungen 5 re Sportpark De Groote Wielen
3 dec 11:00 S.C.I. 4 - BVV/Timmermans Infra 3 re Sportpark Heidelust
3 dec 12:00 Maliskamp 3 - ODC 4 re Sportpark De Saren
3 dec 12:00 Real Lunet 4 - FC Drunen 3 re Sportpark Bergenshuizen
10 dec 10:00 ODC 4 - S.C.I. 4 re Sportpark Wagenaars
10 dec 10:30 FC Drunen 3 - Maliskamp 3 re Sportpark Duinzicht
10 dec 11:00 BVV/Timmermans Infra 3 - Wilhelmina 5 re Sportpark De Vliert
10 dec 11:00 Vlijmense Boys 3 - OJC ROSMALEN 8 re Sportpark De Hoge Heide
10 dec 12:15 Den Dungen 5 - Boxtel 4 re Sportpark Jacobskamp
 
Uitslagen Groep 8 50 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 50 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 5 3 2 1 0 7 10 3 0
2 TGG 4 3 2 0 1 6 8 8 0
3 Emplina 5 3 1 1 1 4 3 4 0
4 OJC ROSMALEN 7 3 0 0 3 0 7 13 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 8 50 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 8 06 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 06 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN 11 1 1 0 0 3 3 1 0
2 Wilhelmina 5 1 0 0 1 0 1 3 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 8 06 (beker)
Er is nog geen programma bekend