SEN 5
Trainer(s)
 
Begeleider(s)
Weber, R.H. (Rick)
 
Grensrechter
 
Spelers
Bakker, de J.H.M. (Jorg)
Barten, N.E.W.P. (Nick)
Biolek, B. (Bjorn)
Eikemans, L.L.A.P. (Leon)
Gooijer, de M (Mark)
Griendt, van der J.J. (Johan)
Hoedemakers, R.A.M. (Rob)
Jacobs, J. (Joey)
Jacobs, R. (Robin)
Kasteren, van P. (Boy)
Kasteren, van S.J.T. (Stefano)
Krijgh, D.P.C.T. (Dennis)
Prinse, F.G. (Frans)
Riel, van F.A.L. (Ferrie)
Silva, da D.R.J. (Danny)
Sluyter, P. (Pascal)
Weber, R.H. (Rick)
Willems, P (Peter)
Uitslagen
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
17 apr
DSC 4
TGG 4
2-6 
21 apr
Wilhelmina 5
Wilhelmina 8
10-0 
23 apr
Emplina 5
TGG 4
1-6 
23 apr
HRC'14 2
Den Dungen 5
3-3 
23 apr
Vlijmense Boys 3
DSC 4
2-0 
30 apr
DSC 4
Maliskamp 3
1-2 
30 apr
Emplina 5
Vlijmense Boys 3
1-4 
30 apr
Hedel 3
BMC 5
6-5 
30 apr
Wilhelmina 5
HRC'14 2
4-3 
30 apr
Wilhelmina 8
TGG 4
1-8 

Bijgewerkt op: 30/04/17 : 14:40. Uitslagen met * zijn voorlopige uitslagen
 
Stand
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Den Dungen 5 19 15 2 2 47 98 37 -
2 Vlijmense Boys 3 19 12 3 4 39 61 31 -
3 TGG 4 19 11 4 4 37 73 38 -
4 Emplina 5 20 12 1 7 37 57 47 -
5 HRC'14 2 19 8 5 6 29 77 55 -
6 Hedel 3 19 9 1 9 28 66 70 -
7 Maliskamp 3 19 8 2 9 26 43 56 -
8 Wilhelmina 5 19 8 0 11 24 53 67 -
9 BMC 5 19 5 3 11 18 46 80 -
10 Wilhelmina 8 19 3 1 15 10 32 86 -
11 DSC 4 19 3 0 16 9 33 72 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 30/04/17 : 14:40.
 
Stand Beker / Nacompetitie
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 5 2 2 0 0 6 9 0 -
2 HHC'09 4 2 1 0 1 3 5 10 -
3 OJC ROSMALEN 9 2 0 0 2 0 4 8 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 25/11/16 : 15:20.
 
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
07 mei 10:00 BMC 5 - Wilhelmina 5 co Sportpark De Brand
07 mei 11:00 Vlijmense Boys 3 - Den Dungen 5 co Sportpark De Hoge Heide
07 mei 12:00 Maliskamp 3 - Hedel 3 co Sportpark Maliskamp
07 mei 13:00 TGG 4 - DSC 4 co Sportpark De Donken
07 mei 14:30 HRC'14 2 - Wilhelmina 8 co Sportpark Den Hoek

Bijgewerkt op: 30/04/17 : 14:40.