SEN 6
Trainer(s)
Craane, L.P.T.M. (Bart)
 
Begeleider(s)
 
Grensrechter
 
Spelers
Alkemade, M.A. (Maaikel)
Bakker, KH (Koen)
Bayer, M (Maikel)
Boersma, W. (Wessel)
Brueren, R.C.H. (Remco)
Craane, D.H.M. (Danny)
Craane, P.C.M. (Patrick)
Es, v J.J.J. (Jeroen)
Feijen, M.R. (Martijn)
Feijen, R.J. (Ronald)
Kamp, op den R.A.A. (Ramon)
Noort, S. (Stef)
Palmen, M. (Mart)
Spijkers, J. (Jeffrey)
Veldhuis, MF (Marvin)
Vooren, van T. (Tjerk)
Westerveld, R. (Raoul)
Wijck, vd R. (Randy)
Uitslagen
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
09 apr
Baardwijk 6
Boxtel 4
2-2 
09 apr
Helvoirt 3
RKDVC 7
3-1 
09 apr
OJC ROSMALEN 7
HHC'09 4
2-2 
09 apr
SC Elshout 2
Vlijmense Boys 4
3-0 
09 apr
Wilhelmina 6
LSV 2
0-3 
17 apr
SC Elshout 2
RKDVC 7
5-1 
23 apr
FC Drunen 4
Vlijmense Boys 4
23 apr
LSV 2
Boxtel 4
6-3 
23 apr
Wilhelmina 6
SC Elshout 2
0-0 

Bijgewerkt op: 23/04/17 : 13:00. Uitslagen met * zijn voorlopige uitslagen
 
Stand
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SC Elshout 2 17 13 3 1 42 59 14 -
2 Baardwijk 6 17 12 2 3 38 55 25 -
3 Helvoirt 3 19 11 2 6 35 40 33 -
4 Vlijmense Boys 4 16 10 4 2 34 55 40 -
5 Boxtel 4 18 10 3 5 33 56 45 -
6 LSV 2 18 7 5 6 26 53 37 -
7 Wilhelmina 6 18 5 3 10 18 43 56 -
8 RKDVC 7 18 5 3 10 18 46 60 -
9 OJC ROSMALEN 7 18 3 5 10 14 34 50 -
10 FC Drunen 4 17 4 1 12 13 25 57 -
11 HHC'09 4 18 1 1 16 4 25 74 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 23/04/17 : 13:00.
 
Stand Beker / Nacompetitie
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN 10 3 3 0 0 9 11 3 -
2 Den Dungen 5 3 2 0 1 6 11 7 -
3 Wilhelmina 6 3 0 1 2 1 8 12 -
4 Maliskamp 4 3 0 1 2 1 6 14 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 13/09/16 : 12:20.
 
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 apr 18:45 Baardwijk 6 - SC Elshout 2 co Sportpark Olympia
30 apr 10:00 Wilhelmina 6 - Baardwijk 6 co Sportpark De Saren
30 apr 10:00 Boxtel 4 - SC Elshout 2 co Sportpark Munsel
30 apr 10:30 LSV 2 - FC Drunen 4 co Sportpark LSV
30 apr 10:30 RKDVC 7 - OJC ROSMALEN 7 co Sportpark aan de Duinweg
30 apr 11:00 Vlijmense Boys 4 - HHC'09 4 co Sportpark De Hoge Heide
07 mei 10:00 OJC ROSMALEN 7 - Vlijmense Boys 4 co Sportpark De Groote Wielen
07 mei 10:30 SC Elshout 2 - LSV 2 co Sportpark Den Donk
07 mei 11:00 HHC'09 4 - Boxtel 4 co Sportpark De Oosters
07 mei 12:30 FC Drunen 4 - RKDVC 7 co Sportpark Duinzicht
07 mei 13:00 Helvoirt 3 - Wilhelmina 6 co Sportpark Burg.van Hovell

Bijgewerkt op: 23/04/17 : 13:00.