SEN 6
Technische staf
Koolen, Pierre (Trainer/coach)
 
Overige staf
Craane, Patrick (Teammanager)
 
Spelers
Bakker, Koen
Bayer, Maikel
Boersma, Wessel
Brueren, Remco
Craane, Danny
Craane, Patrick
Es, Jeroen v
Feijen, Martijn
Mees, Bart
Spijkers, Jeffrey
Vooren, Tjerk van
Westerveld, Raoul
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
29 apr 12:30 OJC ROSMALEN 10 - Wilhelmina 6 re Sportpark De Groote Wielen
3 mei 19:00 Wilhelmina 6 - Den Dungen 4 re Sportpark De Saren
6 mei 10:00 Wilhelmina 6 - ODC 6 re Sportpark De Saren
10 mei 10:00 Wilhelmina 6 - Sint Michielsgestel 6 re Sportpark De Saren
13 mei 10:00 Wilhelmina 6 - S.C.I. 3 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 51 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
12 apr
Essche Boys 3
OJC ROSMALEN 10
1 - 3 
12 apr
Essche Boys 3
OJC ROSMALEN 10
1 - 3 
12 apr
Den Dungen 4
Sint Michielsgestel 6
2 - 3 
15 apr
Den Dungen 4
S.C.I. 3
4 - 1 
15 apr
BMC 5
Boxtel 6
1 - 1 
15 apr
Emplina 5
Sint Michielsgestel 6
2 - 3 
15 apr
Essche Boys 3
LSV 2
1 - 0 
15 apr
OJC ROSMALEN 10
ODC 6
1 - 3 
22 apr
LSV 2
Wilhelmina 6
1 - 0 
22 apr
Essche Boys 3
Boxtel 6
3 - 2 
22 apr
Emplina 5
OJC ROSMALEN 10
0 - 2 
22 apr
Sint Michielsgestel 6
Den Dungen 4
5 - 1 
22 apr
S.C.I. 3
ODC 6
2 - 2 
 
Stand 5e klasse 51 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Den Dungen 4 15 11 1 3 34 61 30 0
2 LSV 2 14 10 0 4 30 42 26 0
3 Sint Michielsgestel 6 13 9 1 3 28 36 26 0
4 Boxtel 6 15 8 2 5 26 51 41 0
5 OJC ROSMALEN 10 13 6 3 4 21 32 21 0
6 S.C.I. 3 15 6 2 7 20 33 38 0
7 Emplina 5 15 5 4 6 19 35 35 0
8 Essche Boys 3 13 4 2 7 14 18 37 0
9 BMC 5 13 4 1 8 13 19 34 0
10 ODC 6 15 3 1 11 10 26 41 0
11 Wilhelmina 6 13 2 1 10 7 21 45 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 51 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 apr 10:00 ODC 6 - BMC 5 re Sportpark Wagenaars
29 apr 12:00 Emplina 5 - Den Dungen 4 re Sportpark Empel Zuid
29 apr 12:00 Sint Michielsgestel 6 - Essche Boys 3 re Sportpark Zegenwerp
29 apr 12:00 S.C.I. 3 - Boxtel 6 re Sportpark Heidelust
29 apr 12:30 OJC ROSMALEN 10 - Wilhelmina 6 re Sportpark De Groote Wielen
3 mei 19:00 Wilhelmina 6 - Den Dungen 4 re Sportpark De Saren
6 mei 10:00 Wilhelmina 6 - ODC 6 re Sportpark De Saren
6 mei 10:00 Den Dungen 4 - OJC ROSMALEN 10 re Sportpark Jacobskamp
6 mei 10:30 LSV 2 - Sint Michielsgestel 6 re Sportpark LSV
6 mei 11:00 BMC 5 - Emplina 5 re Sportpark De Brand
6 mei 12:00 Essche Boys 3 - S.C.I. 3 re Sportpark Essche Boys
10 mei 10:00 Wilhelmina 6 - Sint Michielsgestel 6 re Sportpark De Saren
10 mei 11:00 Essche Boys 3 - BMC 5 re Sportpark Essche Boys
10 mei 12:30 OJC ROSMALEN 10 - LSV 2 re Sportpark De Groote Wielen
13 mei 10:00 ODC 6 - Emplina 5 re Sportpark Wagenaars
13 mei 10:00 Wilhelmina 6 - S.C.I. 3 re Sportpark De Saren
13 mei 11:00 Boxtel 6 - LSV 2 re Sportpark Munsel
13 mei 11:00 BMC 5 - Sint Michielsgestel 6 re Sportpark De Brand
13 mei 12:30 OJC ROSMALEN 10 - Essche Boys 3 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen Groep 8 49 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 49 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DSC 4 2 2 0 0 6 17 2 0
2 Wilhelmina 6 2 1 0 1 3 10 7 0
3 OSC'45 4 2 0 0 2 0 3 21 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 8 49 (beker)
Er is nog geen programma bekend