SEN 7
Technische staf
Schuurmans, Harrie (Trainer/coach)
 
Overige staf
Smies, Sam (Teammanager)
Verdaasdonk, Krijn (Teammanager)
 
Spelers
Hoorn, Roel van
Schuurmans, Harrie
Smies, Sam
Stolzenbach, Dennis
Valentijn, Mylan
Verlind, Tom
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
29 apr 12:00 Wilhelmina 7 - VOAB 7 re Sportpark De Saren
6 mei 11:30 OVV'67 2 - Wilhelmina 7 re Sportpark Uilendonck
10 mei 12:00 Wilhelmina 7 - FC Drunen 4 re Sportpark De Saren
13 mei 12:30 OJC ROSMALEN 11 - Wilhelmina 7 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen 5e klasse 51 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
12 apr
Uno Animo 4
FC Drunen 4
Afgelast 
12 apr
OJC ROSMALEN 11
VOAB 7
3 - 4 
15 apr
Dussense Boys 2
VOAB 7
4 - 2 
15 apr
DESK 4
WSC 6
1 - 2 
15 apr
Baardwijk 5
Wilhelmina 7
6 - 0 
15 apr
OVV'67 2
Berkdijk 2
2 - 1 
15 apr
FC Drunen 4
RWB 3
1 - 6 
15 apr
OJC ROSMALEN 11
Uno Animo 4
Afgelast 
19 apr
Uno Animo 4
VOAB 7
2 - 4 
19 apr
Dussense Boys 2
OJC ROSMALEN 11
1 - 4 
22 apr
Uno Animo 4
Dussense Boys 2
9 - 0 
22 apr
OVV'67 2
VOAB 7
0 - 1 
22 apr
DESK 4
FC Drunen 4
4 - 4 
22 apr
Berkdijk 2
OJC ROSMALEN 11
2 - 1 
22 apr
Wilhelmina 7
RWB 3
0 - 0 
22 apr
WSC 6
Baardwijk 5
2 - 3 
 
Stand 5e klasse 51 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 WSC 6 15 11 0 4 33 47 24 0
2 Uno Animo 4 13 9 2 2 29 64 35 0
3 Baardwijk 5 16 8 4 4 28 40 30 0
4 VOAB 7 15 8 2 5 26 50 33 0
5 OJC ROSMALEN 11 15 8 2 5 26 43 36 0
6 RWB 3 16 7 4 5 25 48 39 0
7 Dussense Boys 2 15 7 2 6 23 42 47 0
8 Berkdijk 2 16 7 2 7 23 27 28 0
9 DESK 4 16 6 1 9 19 43 46 0
10 OVV'67 2 16 5 3 8 18 28 43 0
11 FC Drunen 4 14 1 3 10 6 20 61 0
12 Wilhelmina 7 15 1 1 13 4 30 60 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 51 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
26 apr 19:00 Uno Animo 4 - FC Drunen 4 re Sportpark de Klokkenberg
29 apr 10:00 Uno Animo 4 - Berkdijk 2 re Sportpark de Klokkenberg
29 apr 12:00 DESK 4 - Baardwijk 5 re Sportpark Eikendijk
29 apr 12:00 RWB 3 - Dussense Boys 2 re Sportpark De Gaard
29 apr 12:00 WSC 6 - OVV'67 2 re Sportpark Eikendonk
29 apr 12:00 Wilhelmina 7 - VOAB 7 re Sportpark De Saren
29 apr 12:30 FC Drunen 4 - OJC ROSMALEN 11 re Sportpark Duinzicht
3 mei 19:00 OJC ROSMALEN 11 - Uno Animo 4 re Sportpark De Groote Wielen
6 mei 11:00 Dussense Boys 2 - DESK 4 re Sportpark Dussense Boys
6 mei 11:30 OVV'67 2 - Wilhelmina 7 re Sportpark Uilendonck
6 mei 12:00 Baardwijk 5 - FC Drunen 4 re Sportpark Olympia
6 mei 12:00 VOAB 7 - Uno Animo 4 re Sportpark Van den Wildenberg
6 mei 12:00 Berkdijk 2 - WSC 6 re Sportpark Kegelaar
6 mei 12:30 OJC ROSMALEN 11 - RWB 3 re Sportpark De Groote Wielen
10 mei 10:00 Uno Animo 4 - WSC 6 re Sportpark de Klokkenberg
10 mei 12:00 Wilhelmina 7 - FC Drunen 4 re Sportpark De Saren
13 mei 11:00 Dussense Boys 2 - WSC 6 re Sportpark Dussense Boys
13 mei 12:00 RWB 3 - DESK 4 re Sportpark De Gaard
13 mei 12:00 Baardwijk 5 - Uno Animo 4 re Sportpark Olympia
13 mei 12:00 VOAB 7 - Berkdijk 2 re Sportpark Van den Wildenberg
13 mei 12:15 FC Drunen 4 - OVV'67 2 re Sportpark Duinzicht
13 mei 12:30 OJC ROSMALEN 11 - Wilhelmina 7 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen Groep 8 44 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 44 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN 10 2 2 0 0 6 9 3 0
2 DSC 5 2 1 0 1 3 8 9 0
3 Wilhelmina 7 2 0 0 2 0 6 11 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 8 44 (beker)
Er is nog geen programma bekend