SEN 8
Technische staf
 
Overige staf
Brok, Marcel den (Teammanager)
 
Spelers
Brok, Marcel den
Heuvel, Marty vd
Hoff, Martijn van der
Kort, Mark de
Muller, Michel
Tiebosch, Robert
Tripaldelli, Raf
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
29 apr 10:00 Wilhelmina 8 - BMC 7 re Sportpark De Saren
6 mei 12:00 RKVSC 2 - Wilhelmina 8 re Sportpark De Peperd
10 mei 10:00 Real Lunet 6 - Wilhelmina 8 re Sportpark Bergenshuizen
13 mei 10:00 Den Dungen 6 - Wilhelmina 8 re Sportpark Jacobskamp
 
Uitslagen 6e klasse 63 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
12 apr
BMC 7
OSC'45 5
3 - 5 
12 apr
Alem 4
RKKSV 3
2 - 2 
15 apr
Den Dungen 6
TGG 5
1 - 1 
15 apr
Real Lunet 6
CHC 8
Afgelast 
15 apr
Maliskamp 6
Alem 4
Afgelast 
15 apr
RKKSV 3
Wilhelmina 8
4 - 0 
15 apr
BMC 7
RKVSC 2
0 - 4 
15 apr
OSC'45 5
OJC ROSMALEN 16
2 - 0 
19 apr
OSC'45 5
Maliskamp 6
12 - 1 
19 apr
Real Lunet 6
CHC 8
1 - 2 
22 apr
Wilhelmina 8
Maliskamp 6
3 - 0 
22 apr
BMC 7
TGG 5
1 - 2 
22 apr
RKKSV 3
OSC'45 5
1 - 2 
22 apr
CHC 8
Den Dungen 6
0 - 4 
22 apr
RKVSC 2
Real Lunet 6
6 - 0 
22 apr
Alem 4
OJC ROSMALEN 16
3 - 6 
 
Stand 6e klasse 63 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKVSC 2 16 12 3 1 39 74 23 0
2 OSC'45 5 15 12 2 1 38 62 22 0
3 Den Dungen 6 15 8 3 4 27 50 24 0
4 TGG 5 16 8 3 5 27 38 41 0
5 OJC ROSMALEN 16 16 8 1 7 25 41 38 0
6 Real Lunet 6 15 7 2 6 23 40 26 0
7 CHC 8 16 7 1 8 22 45 44 0
8 RKKSV 3 16 6 3 7 21 40 45 0
9 Alem 4 14 5 2 7 17 27 39 0
10 Wilhelmina 8 15 5 0 10 15 36 55 0
11 BMC 7 15 4 0 11 12 37 44 0
12 Maliskamp 6 15 0 0 15 0 13 102 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 63 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 apr 10:00 Wilhelmina 8 - BMC 7 re Sportpark De Saren
29 apr 10:30 Alem 4 - TGG 5 re Sportpark De Oude Maas
29 apr 11:00 CHC 8 - RKVSC 2 re Sportpark De Schutskamp
29 apr 11:00 OSC'45 5 - Real Lunet 6 re Sportpark De Hambaken
29 apr 12:00 RKKSV 3 - Maliskamp 6 re Sportpark Eikenhage
29 apr 12:30 OJC ROSMALEN 16 - Den Dungen 6 re Sportpark De Groote Wielen
3 mei 19:00 Maliskamp 6 - Alem 4 re Sportpark Maliskamp
6 mei 10:00 TGG 5 - CHC 8 re Sportpark De Donken
6 mei 10:00 Den Dungen 6 - RKKSV 3 re Sportpark Jacobskamp
6 mei 10:00 Maliskamp 6 - OSC'45 5 re Sportpark Maliskamp
6 mei 10:00 Real Lunet 6 - OJC ROSMALEN 16 re Sportpark Bergenshuizen
6 mei 11:00 BMC 7 - Alem 4 re Sportpark De Brand
6 mei 12:00 RKVSC 2 - Wilhelmina 8 re Sportpark De Peperd
10 mei 10:00 Real Lunet 6 - Wilhelmina 8 re Sportpark Bergenshuizen
10 mei 11:00 BMC 7 - Den Dungen 6 re Sportpark De Brand
10 mei 14:30 Alem 4 - OSC'45 5 re Sportpark De Oude Maas
13 mei 10:00 TGG 5 - RKVSC 2 re Sportpark De Donken
13 mei 10:00 Real Lunet 6 - Alem 4 re Sportpark Bergenshuizen
13 mei 10:00 Den Dungen 6 - Wilhelmina 8 re Sportpark Jacobskamp
13 mei 10:00 Maliskamp 6 - CHC 8 re Sportpark Maliskamp
13 mei 11:00 OSC'45 5 - BMC 7 re Sportpark De Hambaken
13 mei 12:30 OJC ROSMALEN 16 - RKKSV 3 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen Groep 9 042 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 9 042 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra 4 3 2 1 0 7 14 6 0
2 Wilhelmina 8 3 1 1 1 4 10 7 0
3 FC Engelen 3 3 1 0 2 3 8 13 0
4 CHC 5 3 1 0 2 3 7 13 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 9 042 (beker)
Er is nog geen programma bekend