SEN 8
Technische staf
Tijl, Marcus (Assistent-scheidsrechter(club))
 
Overige staf
Brok, Marcel den (Teammanager)
 
Spelers
Belzer, Patrick
Bijnen, Jeroen van
Bos, Berry
Broers, Rob
Brok, Marcel den
Burg, Tini
Dulmen, Ad van
Geerdink, Folko
Hoff, Martijn van der
Kallen, Frans v.d.
Kort, Mark de
Muller, Michel
Ooijen, Hennie van
Stachowitz, Dirk
Stiphout, Rene van
Tiebosch, Robert
Tripaldelli, Raf
Wdowiak, Kris
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
26 nov 10:00 Wilhelmina 8 - OJC ROSMALEN 16 re Sportpark De Saren
3 dec 10:00 Wilhelmina 8 - Alem 4 re Sportpark De Saren
10 dec 10:00 Real Lunet 6 - Wilhelmina 8 re Sportpark Bergenshuizen
 
Uitslagen 6e klasse 63 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
12 nov
Wilhelmina 8
Den Dungen 6
3 - 7 
12 nov
CHC 8
Maliskamp 6
8 - 0 
12 nov
RKKSV 3
OJC ROSMALEN 16
5 - 4 
12 nov
RKVSC 2
TGG 5
7 - 1 
12 nov
Alem 4
Real Lunet 6
1 - 2 
19 nov
Den Dungen 6
CHC 8
3 - 0 
19 nov
Real Lunet 6
RKVSC 2
1 - 1 
19 nov
TGG 5
BMC 7
2 - 7 
19 nov
Maliskamp 6
Wilhelmina 8
4 - 7 
19 nov
OSC'45 5
RKKSV 3
7 - 0 
19 nov
OJC ROSMALEN 16
Alem 4
1 - 0 
 
Stand 6e klasse 63 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKVSC 2 8 6 2 0 20 39 16 0
2 Den Dungen 6 8 6 1 1 19 36 12 0
3 CHC 8 8 5 0 3 15 31 17 0
4 Real Lunet 6 8 4 1 3 13 28 12 0
5 RKKSV 3 8 4 1 3 13 24 30 0
6 TGG 5 7 4 0 3 12 19 25 0
7 OJC ROSMALEN 16 8 4 0 4 12 15 20 0
8 OSC'45 5 5 3 1 1 10 21 11 0
9 Alem 4 8 3 0 5 9 16 25 0
10 BMC 7 7 2 0 5 6 21 21 0
11 Wilhelmina 8 8 1 0 7 3 21 41 0
12 Maliskamp 6 7 0 0 7 0 7 48 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 63 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
26 nov 10:00 Wilhelmina 8 - OJC ROSMALEN 16 re Sportpark De Saren
26 nov 10:00 TGG 5 - Maliskamp 6 re Sportpark De Donken
26 nov 11:00 Alem 4 - RKKSV 3 re Sportpark De Oude Maas
26 nov 11:00 CHC 8 - OSC'45 5 re Sportpark De Schutskamp
26 nov 11:00 BMC 7 - Real Lunet 6 re Sportpark De Brand
26 nov 12:00 RKVSC 2 - Den Dungen 6 re Sportpark De Peperd
3 dec 10:00 Wilhelmina 8 - Alem 4 re Sportpark De Saren
3 dec 10:00 Maliskamp 6 - BMC 7 re Sportpark Maliskamp
3 dec 10:00 Den Dungen 6 - Real Lunet 6 re Sportpark Jacobskamp
3 dec 11:00 OSC'45 5 - RKVSC 2 re Sportpark De Hambaken
3 dec 12:30 OJC ROSMALEN 16 - TGG 5 re Sportpark De Groote Wielen
3 dec 12:45 RKKSV 3 - CHC 8 re Sportpark Eikenhage
10 dec 10:00 TGG 5 - RKKSV 3 re Sportpark De Donken
10 dec 10:00 Alem 4 - OSC'45 5 re Sportpark De Oude Maas
10 dec 10:00 Real Lunet 6 - Wilhelmina 8 re Sportpark Bergenshuizen
10 dec 11:00 BMC 7 - Den Dungen 6 re Sportpark De Brand
10 dec 11:00 CHC 8 - OJC ROSMALEN 16 re Sportpark De Schutskamp
10 dec 12:00 RKVSC 2 - Maliskamp 6 re Sportpark De Peperd
 
Uitslagen Groep 9 042 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 9 042 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra 4 3 2 1 0 7 14 6 0
2 Wilhelmina 8 3 1 1 1 4 10 7 0
3 FC Engelen 3 3 1 0 2 3 8 13 0
4 CHC 5 3 1 0 2 3 7 13 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 9 042 (beker)
Er is nog geen programma bekend