SEN10
Technische staf
Wagenaar, Ronnie (Trainer/coach)
 
Overige staf
Bruggink, Toon (Teammanager)
Nota, Robert (Teammanager)
 
Spelers
Broek, Wouter v.d.
Bruggink, Toon
Deckers, Niek
Dirks, Nick
Geurtz, Coen
Graafmans, Thierry
Kivits, Leroy
Klabbers, Max
Oostveen, Wouter
Raijmann, Thom
Schoor, Stijn
Spek, Steef van der
Wagenaar, Melvin
Wennekers, Jelle
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
25 feb 11:00 RKVSC 3 - Wilhelmina 10 re Sportpark De Peperd
4 mrt 12:00 Wilhelmina 10 - TGG 6 re Sportpark De Saren
11 mrt 12:00 DSC 6 - Wilhelmina 10 re Sportpark Ipperakkeren
 
Uitslagen 6e klasse 63 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
18 feb
Alem 3
RKVSC 3
Afgelast 
18 feb
Wilhelmina 10
Heerewaarden 2
Afgelast 
18 feb
SV BLC 3
OJC ROSMALEN 12
1 - 2 
18 feb
BVV/Timmermans Infra 5
TGG 6
6 - 1 
18 feb
Emplina 7
DSC 6
3 - 1 
 
Stand 6e klasse 63 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra 5 11 9 0 2 27 39 15 0
2 Emplina 7 11 8 1 2 25 41 17 0
3 Wilhelmina 10 9 6 1 2 19 36 12 0
4 SV BLC 3 11 6 1 4 19 51 19 0
5 DSC 6 11 5 2 4 17 32 21 0
6 OJC ROSMALEN 12 11 5 1 5 16 39 25 0
7 Hedel 4 9 5 0 4 15 32 22 0
8 Alem 3 8 3 2 3 11 21 16 0
9 TGG 6 11 2 3 6 9 36 49 0
10 RKVSC 3 9 2 1 6 7 12 50 0
11 Heerewaarden 2 8 1 0 7 3 11 31 0
12 RKKSV 5 9 1 0 8 3 7 80 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 63 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
25 feb 10:00 Heerewaarden 2 - RKKSV 5 re Sportpark De Buke
25 feb 11:00 RKVSC 3 - Wilhelmina 10 re Sportpark De Peperd
25 feb 11:00 TGG 6 - Hedel 4 re Sportpark De Donken
25 feb 12:00 DSC 6 - OJC ROSMALEN 12 re Sportpark Ipperakkeren
25 feb 12:00 BVV/Timmermans Infra 5 - SV BLC 3 re Sportpark De Vliert
25 feb 13:30 Alem 3 - Emplina 7 re Sportpark De Oude Maas
4 mrt 11:00 Hedel 4 - DSC 6 re Sportpark De Winkels
4 mrt 11:00 SV BLC 3 - Heerewaarden 2 re Sportpark De Meerendonk
4 mrt 12:00 Wilhelmina 10 - TGG 6 re Sportpark De Saren
4 mrt 12:30 Emplina 7 - BVV/Timmermans Infra 5 re Sportpark Empel Zuid
4 mrt 12:30 OJC ROSMALEN 12 - RKVSC 3 re Sportpark De Groote Wielen
4 mrt 13:00 RKKSV 5 - Alem 3 re Sportpark Eikenhage
11 mrt 10:00 Heerewaarden 2 - BVV/Timmermans Infra 5 re Sportpark De Buke
11 mrt 10:00 Alem 3 - SV BLC 3 re Sportpark De Oude Maas
11 mrt 11:00 RKVSC 3 - Emplina 7 re Sportpark De Peperd
11 mrt 11:00 TGG 6 - RKKSV 5 re Sportpark De Donken
11 mrt 12:00 DSC 6 - Wilhelmina 10 re Sportpark Ipperakkeren
11 mrt 12:30 OJC ROSMALEN 12 - Hedel 4 re Sportpark De Groote Wielen
 
Uitslagen Groep 9 082 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 9 082 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 10 2 2 0 0 6 10 0 0
2 TGG 5 2 1 0 1 3 7 4 0
3 GVV 5 2 0 0 2 0 1 14 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 9 082 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 9 54 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 9 54 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKKSV 4 1 1 0 0 3 2 2 0
2 Wilhelmina 10 1 0 0 1 0 2 2 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 9 54 (beker)
Er is nog geen programma bekend