SEN10
Technische staf
Wagenaar, Ronnie (Trainer/coach)
 
Overige staf
Nota, Robert (Teammanager)
Wagenaar, Ronnie (Teammanager)
 
Spelers
Broek, Wouter v.d.
Bruggink, Toon
Deckers, Niek
Dirks, Nick
Erp, Sam van
Geurtz, Coen
Graafmans, Thierry
Herfst, Joris
Kivits, Leroy
Klabbers, Max
Nota, Robert
Oostveen, Wouter
Raijmann, Thom
Schoor, Stijn
Spek, Steef van der
Wagenaar, Melvin
Wening, Youri
Wennekers, Jelle
Wijs, Pieter de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
22 okt 13:00 RKKSV 4 - Wilhelmina 10 be Sportpark Eikenhage
29 okt 12:30 OJC ROSMALEN 12 - Wilhelmina 10 re Sportpark De Groote Wielen
5 nov 12:00 Wilhelmina 10 - DSC 6 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen Groep 9 082 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 9 082 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 10 2 2 0 0 6 10 0 0
2 TGG 5 2 1 0 1 3 7 4 0
3 GVV 5 2 0 0 2 0 1 14 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 9 082 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 8 56 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 56 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 8 56 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 8 24 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 24 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 8 24 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 9 54 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 9 54 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKKSV 4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wilhelmina 10 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 9 54 (beker)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
22 okt 13:00 RKKSV 4 - Wilhelmina 10 be Sportpark Eikenhage
 
Uitslagen Groep 8 10 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 10 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 8 10 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 8 09 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 09 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 8 09 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 51 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 51 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 5e klasse 51 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 6e klasse 33 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 6e klasse 33 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 6e klasse 33 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 6e klasse 34 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 6e klasse 34 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 6e klasse 34 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 6e klasse 34 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 6e klasse 34 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 6e klasse 34 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 6e klasse 63 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 6e klasse 63 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 6e klasse 63 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 6e klasse 63 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 6e klasse 63 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKVSC 2 22 19 2 1 59 94 13 0
2 BVV/Timmermans Infra 3 22 19 2 1 59 97 30 0
3 RKJVV/V. Dalsen 6 22 14 1 7 40 93 60 3
4 Maliskamp 5 22 12 3 7 39 59 50 0
5 RKKSV 3 22 10 3 9 32 57 47 1
6 HRC'14 4 22 9 3 10 29 64 68 1
7 OJC ROSMALEN 14 22 8 3 11 27 47 65 0
8 Alem 3 22 7 4 11 25 43 64 0
9 Wilhelmina 10 22 6 3 13 21 44 53 0
10 Theole 6 22 6 3 13 21 40 74 0
11 SCR 5 22 3 5 14 14 46 99 0
12 GVV 5 22 3 0 19 9 47 108 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 63 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 6e klasse 63 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
8 okt
Heerewaarden 2
SV BLC 3
0 - 8 
8 okt
Alem 3
RKKSV 5
9 - 0 
8 okt
TGG 6
Wilhelmina 10
0 - 6 
8 okt
RKVSC 3
OJC ROSMALEN 12
0 - 13 
8 okt
DSC 6
Hedel 4
0 - 3 
15 okt
Hedel 4
TGG 6
9 - 2 
15 okt
SV BLC 3
BVV/Timmermans Infra 5
2 - 4 
15 okt
Wilhelmina 10
RKVSC 3
7 - 0 
15 okt
OJC ROSMALEN 12
DSC 6
4 - 2 
15 okt
Emplina 7
Alem 3
1 - 0 
15 okt
RKKSV 5
Heerewaarden 2
2 - 1 
 
Stand 6e klasse 63 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra 5 3 3 0 0 9 12 5 0
2 Emplina 7 3 3 0 0 9 7 2 0
3 SV BLC 3 4 3 0 1 9 29 5 0
4 OJC ROSMALEN 12 3 2 1 0 7 18 3 0
5 Alem 3 3 2 0 1 6 12 3 0
6 Wilhelmina 10 4 2 0 2 6 14 6 0
7 Hedel 4 4 2 0 2 6 15 8 0
8 TGG 6 4 1 1 2 4 12 18 0
9 DSC 6 4 1 0 3 3 6 17 0
10 RKKSV 5 4 1 0 3 3 6 25 0
11 RKVSC 3 4 1 0 3 3 5 31 0
12 Heerewaarden 2 4 0 0 4 0 4 17 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 63 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
22 okt 11:00 RKVSC 3 - Hedel 4 re Sportpark De Peperd
22 okt 12:15 Alem 3 - OJC ROSMALEN 12 re Sportpark De Oude Maas
29 okt 10:00 Heerewaarden 2 - Emplina 7 re Sportpark De Buke
29 okt 11:00 TGG 6 - SV BLC 3 re Sportpark De Donken
29 okt 12:00 DSC 6 - RKKSV 5 re Sportpark Ipperakkeren
29 okt 12:30 OJC ROSMALEN 12 - Wilhelmina 10 re Sportpark De Groote Wielen
29 okt 13:30 Alem 3 - BVV/Timmermans Infra 5 re Sportpark De Oude Maas
5 nov 11:00 SV BLC 3 - Alem 3 re Sportpark De Meerendonk
5 nov 11:00 Hedel 4 - OJC ROSMALEN 12 re Sportpark De Winkels
5 nov 12:00 BVV/Timmermans Infra 5 - Heerewaarden 2 re Sportpark De Vliert
5 nov 12:00 Wilhelmina 10 - DSC 6 re Sportpark De Saren
5 nov 12:30 Emplina 7 - RKVSC 3 re Sportpark Empel Zuid
5 nov 13:00 RKKSV 5 - TGG 6 re Sportpark Eikenhage
 
Uitslagen Groep 8 15 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 15 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 8 15 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 8 30 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 30 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 8 30 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 8 46 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 8 46 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 8 46 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 15 08 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 15 08 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 15 08 (beker)
Er is nog geen programma bekend