SEN10
Technische staf
Wagenaar, Ronnie (Trainer/coach)
 
Overige staf
Bruggink, Toon (Teammanager)
Wennekers, Jelle (Teammanager)
 
Spelers
Broek, Wouter v.d.
Bruggink, Toon
Deckers, Niek
Geurtz, Coen
Graafmans, Thierry
Kivits, Leroy
Klabbers, Max
Oostveen, Wouter
Raijmann, Thom
Schoor, Stijn
Spek, Steef van der
Wagenaar, Melvin
Wennekers, Jelle
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
3 mei 19:00 Wilhelmina 10 - OJC ROSMALEN 12 re Sportpark De Saren
6 mei 12:00 Wilhelmina 10 - TGG 6 re Sportpark De Saren
10 mei 10:00 Alem 3 - Wilhelmina 10 re Sportpark De Oude Maas
13 mei 12:00 Wilhelmina 10 - Alem 3 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 6e klasse 63 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
15 apr
DSC 6
Heerewaarden 2
5 - 0 
15 apr
Hedel 4
Emplina 7
1 - 4 
15 apr
Wilhelmina 10
BVV/Timmermans Infra 5
0 - 1 
15 apr
OJC ROSMALEN 12
Alem 3
1 - 2 
15 apr
RKKSV 5
SV BLC 3
1 - 9 
18 apr
Wilhelmina 10
Heerewaarden 2
11 - 0 
22 apr
Heerewaarden 2
OJC ROSMALEN 12
2 - 3 
22 apr
Alem 3
TGG 6
1 - 1 
22 apr
BVV/Timmermans Infra 5
Hedel 4
8 - 3 
22 apr
RKKSV 5
Emplina 7
0 - 8 
 
Stand 6e klasse 63 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BVV/Timmermans Infra 5 14 12 0 2 36 60 21 0
2 Emplina 7 14 11 0 3 33 55 20 0
3 Wilhelmina 10 13 9 1 3 28 70 15 0
4 SV BLC 3 14 8 1 5 25 64 28 0
5 Alem 3 13 7 3 3 24 34 21 0
6 OJC ROSMALEN 12 15 6 2 7 20 37 37 0
7 Hedel 4 14 6 1 7 19 46 38 0
8 DSC 6 14 5 2 7 17 36 36 0
9 TGG 6 14 3 4 7 13 47 58 0
10 Heerewaarden 2 12 1 0 11 3 14 59 0
11 RKKSV 5 15 1 0 14 3 13 143 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 6e klasse 63 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 apr 10:00 Heerewaarden 2 - RKKSV 5 re Sportpark De Buke
29 apr 10:00 DSC 6 - OJC ROSMALEN 12 re Sportpark Ipperakkeren
29 apr 11:00 Alem 3 - Emplina 7 re Sportpark De Oude Maas
29 apr 11:00 TGG 6 - Hedel 4 re Sportpark De Donken
29 apr 12:00 BVV/Timmermans Infra 5 - SV BLC 3 re Sportpark De Vliert
3 mei 19:00 Heerewaarden 2 - Alem 3 re Sportpark De Buke
3 mei 19:00 Wilhelmina 10 - OJC ROSMALEN 12 re Sportpark De Saren
6 mei 11:00 Hedel 4 - DSC 6 re Sportpark De Winkels
6 mei 11:00 SV BLC 3 - Heerewaarden 2 re Sportpark De Meerendonk
6 mei 12:00 Wilhelmina 10 - TGG 6 re Sportpark De Saren
6 mei 12:30 Emplina 7 - BVV/Timmermans Infra 5 re Sportpark Empel Zuid
6 mei 13:00 RKKSV 5 - Alem 3 re Sportpark Eikenhage
10 mei 10:00 Alem 3 - Wilhelmina 10 re Sportpark De Oude Maas
10 mei 10:00 Emplina 7 - Heerewaarden 2 re Sportpark Empel Zuid
13 mei 11:00 Hedel 4 - Heerewaarden 2 re Sportpark De Winkels
13 mei 11:00 TGG 6 - DSC 6 re Sportpark De Donken
13 mei 12:00 Wilhelmina 10 - Alem 3 re Sportpark De Saren
13 mei 12:30 OJC ROSMALEN 12 - BVV/Timmermans Infra 5 re Sportpark De Groote Wielen
13 mei 12:30 Emplina 7 - SV BLC 3 re Sportpark Empel Zuid
17 mei 19:00 Heerewaarden 2 - Hedel 4 re Sportpark De Buke
17 mei 19:15 RKKSV 5 - DSC 6 re Sportpark Eikenhage
 
Uitslagen Groep 9 082 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 9 082 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina 10 2 2 0 0 6 10 0 0
2 TGG 5 2 1 0 1 3 7 4 0
3 GVV 5 2 0 0 2 0 1 14 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 9 082 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 9 54 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 9 54 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 RKKSV 4 1 1 0 0 3 2 2 0
2 Wilhelmina 10 1 0 0 1 0 2 2 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 9 54 (beker)
Er is nog geen programma bekend