VROUWEN1
Trainer(s)
Hilgerdernaar, E.L.H. (Erwin) / Mooring, T. (Thierry)
 
Begeleider(s)
vacature
 
Grensrechter
vacature
 
Spelers
De selectie van Vrouwen 1 en Vrouwen 2 bestaat uit de volgende speelsters:

Aarssen, van den M.F.J. (Maartje)
Broek, van den M.G.M.J.H (Melanie)
Buitenhek, P. (Patty)
Damen, E. (Eva)
Franssen, S.M.F. (Shanna)
Giebels, E.J. (Elisa)
Groot, de L.M. (Larissa)
Helmink, I.T.J. (Ingrid)
Horst, van der J.C.T. (Jessica)
Horst, x M.J.M.A. (Mandy)
Jonkers, H.A.T.J. (Sylvia)
Joosten, D.A.M (Daniek)
Knuyt, K.M.T. (Kelly)
Kreté, M.H.G.T. (Marielle)
Lent, van J.A.A. (Julia)
Lent, van N (Nina)
Liefvoort, van de A.P.C.M. (Jennifer)
Linde, van de S.C.W. (Samantha)
Mees, L.G.M. (Lisa)
Oetelaar, v/d M.E. (Marleen)
Palmen, M.L. (Mandy)
Palmen, S.E. (Shannen)
Riitano, D.M.J. (Daniela)
Rijken, van den K.M.M. (Cara)
Robijn, M. (Melissa)
Schuurmans, N.W.M. (Nicole)
Valk, de S.E.M. (Sanne)
Veen, van C. (Christel)
Veldhuis, M.E. (Merlijn)
Verhofstadt, M. (Marloes)
Vugt, van L.F.Z. (Lies)
Wouters, D. (Demi)
Uitslagen
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
09 apr
BFC VR1
Be Ready VR1
4-3 
09 apr
Buitenboys VR1
Houten VR1
2-6 
09 apr
Bunnik 73 VR1
VEP VR1
2-3 
09 apr
Hoogland VR2
Achterveld VR1
2-1 

Bijgewerkt op: 21/04/17 : 15:20. Uitslagen met * zijn voorlopige uitslagen
 
Stand
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Houten VR1 16 13 3 0 42 62 14 -
2 DSZ VR1 16 9 2 5 29 40 26 -
3 Buitenboys VR1 17 8 3 6 27 45 42 -
4 Bunnik 73 VR1 17 8 1 8 25 34 33 -
5 Wilhelmina VR1 16 8 0 8 24 30 35 -
6 Achterveld VR1 16 7 2 7 23 31 31 -
7 VEP VR1 16 7 2 7 23 25 31 -
8 Be Ready VR1 16 5 3 8 17 33 40 1
9 BFC VR1 16 4 1 11 13 30 52 -
10 Hoogland VR2 16 3 1 12 10 16 42 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 21/04/17 : 15:20.
 
Stand Beker / Nacompetitie
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 TSVV Merlijn VR1 3 3 0 0 9 19 5 -
2 OJC ROSMALEN VR2 3 2 0 1 6 8 6 -
3 Nemelaer VR1 3 1 0 2 3 10 8 -
4 Wilhelmina VR1 3 0 0 3 0 0 18 -

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
Bijgewerkt op: 13/09/16 : 14:00.
 
Programma
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
30 apr 10:00 Be Ready VR1 - Achterveld VR1 co Sportpark De Schiethoek
30 apr 12:30 Houten VR1 - Wilhelmina VR1 co Sportpark Oud Wulven
30 apr 12:30 DSZ VR1 - BFC VR1 co Sportpark De Hoge Berg - DSZ
30 apr 14:00 VEP VR1 - Hoogland VR2 co Sportpark Cromwijck
07 mei 10:30 Hoogland VR2 - Be Ready VR1 co Sportpark Langenoord
07 mei 11:15 Achterveld VR1 - DSZ VR1 co Sportpark Kerstens
07 mei 11:30 Wilhelmina VR1 - VEP VR1 co Sportpark De Saren
07 mei 11:30 Bunnik 73 VR1 - Buitenboys VR1 co Sportpark Tolhuislaan
07 mei 14:00 BFC VR1 - Houten VR1 co Sportpark Meerweg

Bijgewerkt op: 21/04/17 : 15:20.
 
Verslagen
DatumWedstrijdUitslag
05 dec2 - 1