VROUWEN1
Technische staf
Hilgerdenaar, Erwin (Trainer/coach)
Liefvoort, Jennifer van de (Assistent-scheidsrechter(club))
Mooring, Thierry (Ass.-trainer/coach)
 
Overige staf
Hilgerdenaar, Erwin (Teammanager)
Liefvoort, Jennifer van de (Teammanager)
 
Spelers
Aarssen, Maartje van den
Bakkers, Denise
Buitenhek, Patty
Horst, Jessica van der
Jonkers, Sylvia
Joosten, Daniek
Kroon-Fabrie, Sophie
Lent, Nina van
Oetelaar, Marleen v/d
Riitano, Daniela
Rijken, Cara van den
Schuurmans, Nicole
Tops, Suzan
Wouters, Demi
Zandvoort, Tessa van
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
29 okt 12:00 Wilhelmina VR1 - OJC ROSMALEN VR2 re Sportpark De Saren
5 nov 11:30 Bunnik 73 VR1 - Wilhelmina VR1 re Sportpark Tolhuislaan
 
Uitslagen 3e klasse B (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
8 okt
Hoogland VR2
OJC ROSMALEN VR2
0 - 3 
8 okt
Wilhelmina VR1
Sporting '70 VR1
1 - 3 
8 okt
Buitenboys sc. VR1
Achterveld SV VR1
2 - 1 
8 okt
Meern De VR1
VEP VR1
0 - 4 
15 okt
OJC ROSMALEN VR2
Buitenboys sc. VR1
2 - 2 
15 okt
Achterveld SV VR1
VVIJ VR1
1 - 1 
15 okt
VEP VR1
Wilhelmina VR1
2 - 0 
15 okt
Bunnik '73 VR1
Meern De VR1
2 - 1 
 
Stand 3e klasse B (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Buitenboys sc. VR1 4 3 1 0 10 8 4 0
2 VEP VR1 3 3 0 0 9 12 0 0
3 OJC ROSMALEN VR2 4 2 1 1 7 10 7 0
4 Bunnik '73 VR1 2 2 0 0 6 9 2 0
5 Sporting '70 VR1 2 2 0 0 6 7 1 0
6 Achterveld SV VR1 4 1 1 2 4 5 6 0
7 Wilhelmina VR1 4 1 0 3 3 3 8 0
8 VVIJ VR1 3 0 1 2 1 5 12 0
9 Meern De VR1 3 0 0 3 0 2 8 0
10 Hoogland VR2 3 0 0 3 0 0 13 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 3e klasse B (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 okt 10:30 Hoogland VR2 - VVIJ VR1 re Sportpark Langenoord
29 okt 12:00 Wilhelmina VR1 - OJC ROSMALEN VR2 re Sportpark De Saren
29 okt 12:00 Meern De VR1 - Sporting 70 VR1 re Sportpark De Meern
29 okt 14:00 VEP VR1 - Bunnik 73 VR1 re Sportpark Cromwijck
5 nov 11:15 Sporting '70 VR1 - VEP VR1 re Sportpark Voordorp
5 nov 11:15 Achterveld VR1 - Hoogland VR2 re Sportpark Kerstens
5 nov 11:30 Bunnik 73 VR1 - Wilhelmina VR1 re Sportpark Tolhuislaan
5 nov 14:00 VVIJ VR1 - Buitenboys VR1 re Sportpark Groenvliet
 
Uitslagen Groep 2 9 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 2 9 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 OJC ROSMALEN VR1 3 3 0 0 9 26 0 0
2 Teisterbanders VR1 3 2 0 1 6 4 11 0
3 Wilhelmina VR1 3 1 0 2 3 3 12 0
4 Be Ready VR1 3 0 0 3 0 2 12 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 2 9 (beker)
Er is nog geen programma bekend