VROUWEN2
Technische staf
Hinz, Barry (Assistent-scheidsrechter(club))
 
Overige staf
Claasen, Bianca (Teammanager)
Hinz, Barry (Teammanager)
 
Spelers
Beek, Nathaniella van
Damen, Eva
Groot, Larissa de
Helmink, Ingrid
Hinz- de Koster, Linda
Klemans, Jill
Kroon-Fabrie, Sophie
Linde, Samantha van de
Lucassen, Kirstin
Mees, Lisa
Palmen, Mandy
Robijn, Melissa
Veen, Christel van
Veldhuis, Merlyn
Verheul, Melanie
Vugt, Lies van
Wijs, Suzanne de
Wouters, Demi
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
29 apr 10:00 Wilhelmina VR2 - Beesd VR1 re Sportpark De Saren
6 mei 11:00 Alem VR1 - Wilhelmina VR2 re Sportpark De Oude Maas
13 mei 12:00 Haarsteeg VR1 - Wilhelmina VR2 re Sportpark Haarsteeg
 
Uitslagen 4e klasse 84 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
15 apr
Beesd VR1
HRC'14 VR2
5 - 1 
15 apr
DSC VR1
Nieuwkuijk VR1
4 - 2 
15 apr
Wilhelmina VR2
Buren VR1
3 - 6 
15 apr
Alem VR1
Emplina VR1
0 - 0 
17 apr
Buren VR1
Haarsteeg VR1
2 - 4 
22 apr
HRC'14 VR2
Haarsteeg VR1
1 - 1 
22 apr
Buren VR1
Beesd VR1
7 - 2 
 
Stand 4e klasse 84 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 DSC VR1 10 8 1 1 25 49 17 0
2 Buren VR1 12 8 1 3 25 63 35 0
3 Haarsteeg VR1 10 7 1 2 22 38 26 0
4 Beesd VR1 13 6 1 6 19 49 48 0
5 Emplina VR1 11 3 5 3 14 25 30 0
6 Alem VR1 12 3 4 5 13 27 46 0
7 Nieuwkuijk VR1 10 3 2 5 11 22 26 0
8 HRC'14 VR2 11 2 4 5 10 29 35 0
9 Wilhelmina VR2 11 0 1 10 1 15 54 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 84 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 apr 09:30 HRC'14 VR2 - Emplina VR1 re Sportpark Den Hoek
29 apr 10:00 Haarsteeg VR1 - Alem VR1 re Sportpark Haarsteeg
29 apr 10:00 Wilhelmina VR2 - Beesd VR1 re Sportpark De Saren
1 mei 19:00 Nieuwkuijk VR1 - HRC'14 VR2 re Sportpark Nieuwkuijk
6 mei 10:30 Emplina VR1 - Nieuwkuijk VR1 re Sportpark Empel Zuid
6 mei 11:00 Alem VR1 - Wilhelmina VR2 re Sportpark De Oude Maas
10 mei 09:30 HRC'14 VR2 - DSC VR1 re Sportpark Den Hoek
10 mei 10:00 Nieuwkuijk VR1 - Haarsteeg VR1 re Sportpark Nieuwkuijk
13 mei 10:00 DSC VR1 - HRC'14 VR2 re Sportpark Ipperakkeren
13 mei 10:00 Beesd VR1 - Nieuwkuijk VR1 re Sportpark Molenzicht
13 mei 11:00 Alem VR1 - Buren VR1 re Sportpark De Oude Maas
13 mei 12:00 Haarsteeg VR1 - Wilhelmina VR2 re Sportpark Haarsteeg
 
Uitslagen Groep 3 25 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 25 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ODC VR1 2 2 0 0 6 13 3 0
2 Wilhelmina VR2 2 1 0 1 3 3 10 0
3 Sint Michielsgestel VR2 2 0 0 2 0 4 7 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 3 25 (beker)
Er is nog geen programma bekend