VROUWEN3
Technische staf
Vugt, Arthur van (Ass.-trainer/coach)
Vugt, Marc van (Trainer/coach)
Wijs, Suzanne de ()
 
Overige staf
Willemen, Roland (Teammanager)
 
Spelers
Benthem, Inge van
Franssen, Shanna
Hoof, Renate van
Matveld-Trommelen, Jitske
Mosselaar, Elles vd.
Os, Kelly van
Ouden, Amy den
Pogosian, Zarina
Putten, Corina van der
Verhofstadt, Roos
Vries, Dominique de
Wijs, Elise de
Wijs, Suzanne de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
26 nov 10:00 Wilhelmina VR3 - Nieuwkuijk VR2 re Sportpark De Saren
3 dec 10:00 RKKSV VR1 - Wilhelmina VR3 re Sportpark Eikenhage
10 dec 10:00 Wilhelmina VR3 - Sint Michielsgestel VR2 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 85 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
12 nov
BMC VR1
SC Elshout VR2
7 - 1 
12 nov
Helvoirt VR2
Wilhelmina VR3
1 - 0 
12 nov
ODC VR2
ST RKKSV/Maliskamp VR1
8 - 1 
19 nov
Wilhelmina VR3
BMC VR1
0 - 12 
19 nov
Nemelaer VR3
Den Dungen VR2
0 - 2 
19 nov
SC Elshout VR2
Sint Michielsgestel VR2
1 - 6 
19 nov
ST RKKSV/Maliskamp VR1
Helvoirt VR2
4 - 2 
19 nov
Nieuwkuijk VR2
RKDVC VR2
2 - 13 
 
Stand 5e klasse 85 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BMC VR1 7 7 0 0 21 37 7 0
2 Sint Michielsgestel VR2 7 6 0 1 18 43 6 0
3 Den Dungen VR2 6 4 1 1 13 18 9 0
4 Nemelaer VR3 7 4 0 3 12 22 10 0
5 ST RKKSV/Maliskamp VR1 7 4 0 3 12 16 19 0
6 Nieuwkuijk VR2 7 4 0 3 12 14 30 0
7 RKDVC VR2 7 3 2 2 11 28 15 0
8 ODC VR2 7 3 1 3 10 20 16 0
9 Helvoirt VR2 8 3 1 4 10 22 18 0
10 SC Elshout VR2 8 1 2 5 5 8 25 0
11 RKKSV VR1 7 0 1 6 1 2 29 0
12 Wilhelmina VR3 8 0 0 8 0 4 50 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 85 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
26 nov 09:45 BMC VR1 - ST RKKSV/Maliskamp VR1 re Sportpark De Brand
26 nov 10:00 Den Dungen VR2 - SC Elshout VR2 re Sportpark Jacobskamp
26 nov 10:00 Wilhelmina VR3 - Nieuwkuijk VR2 re Sportpark De Saren
26 nov 10:30 RKDVC VR2 - RKKSV VR1 re Sportpark aan de Duinweg
26 nov 11:00 Helvoirt VR2 - Nemelaer VR3 re Sportpark Burg.van Hovell
26 nov 13:00 ODC VR2 - Sint Michielsgestel VR2 re Sportpark Molenwijk
3 dec 10:00 RKKSV VR1 - Wilhelmina VR3 re Sportpark Eikenhage
3 dec 10:30 RKDVC VR2 - ODC VR2 re Sportpark aan de Duinweg
3 dec 11:00 Nemelaer VR3 - ST RKKSV/Maliskamp VR1 re Sportpark De Walzaad
3 dec 11:30 SC Elshout VR2 - Helvoirt VR2 re Sportpark Den Donk
3 dec 12:00 Sint Michielsgestel VR2 - Den Dungen VR2 re Sportpark Zegenwerp
3 dec 13:00 Nieuwkuijk VR2 - BMC VR1 re Sportpark Nieuwkuijk
10 dec 09:45 BMC VR1 - Nemelaer VR3 re Sportpark De Brand
10 dec 10:00 Wilhelmina VR3 - Sint Michielsgestel VR2 re Sportpark De Saren
10 dec 10:00 Den Dungen VR2 - RKKSV VR1 re Sportpark Jacobskamp
10 dec 11:00 Helvoirt VR2 - Nieuwkuijk VR2 re Sportpark Burg.van Hovell
10 dec 12:30 ST RKKSV/Maliskamp VR1 - RKDVC VR2 re Sportpark Maliskamp
10 dec 13:00 ODC VR2 - SC Elshout VR2 re Sportpark Molenwijk