VROUWEN3
Technische staf
Vugt, Arthur van (Ass.-trainer/coach)
Vugt, Marc van (Trainer/coach)
Wijs, Suzanne de ()
 
Overige staf
Willemen, Roland (Teammanager)
 
Spelers
Franssen, Shanna
Hoof, Renate van
Huizinga, Laura
Matveld-Trommelen, Jitske
Mosselaar, Elles vd.
Oorschot, Anja van
Os, Kelly van
Pogosian, Zarina
Putten, Corina van der
Verhofstadt, Roos
Vries, Dominique de
Wijs, Elise de
Wijs, Suzanne de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
6 mei 10:00 Wilhelmina VR3 - Den Dungen VR2 re Sportpark De Saren
10 mei 10:00 Wilhelmina VR3 - Sint Michielsgestel VR2 re Sportpark De Saren
13 mei 10:00 Wilhelmina VR3 - Helvoirt VR2 re Sportpark De Saren
15 mei 19:15 Wilhelmina VR3 - RKDVC VR2 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 85 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
15 apr
BMC VR1
Helvoirt VR2
4 - 1 
15 apr
Nemelaer VR3
Wilhelmina VR3
7 - 0 
15 apr
SC Elshout VR2
RKKSV VR1
0 - 0 
15 apr
Sint Michielsgestel VR2
RKDVC VR2
5 - 0 
15 apr
ST RKKSV/Maliskamp VR1
Den Dungen VR2
0 - 3 
15 apr
Nieuwkuijk VR2
ODC VR2
3 - 2 
18 apr
ODC VR2
Wilhelmina VR3
10 - 0 
22 apr
BMC VR1
Wilhelmina VR3
13 - 0 
22 apr
Helvoirt VR2
ST RKKSV/Maliskamp VR1
4 - 1 
22 apr
Den Dungen VR2
Nemelaer VR3
2 - 1 
22 apr
RKDVC VR2
Nieuwkuijk VR2
5 - 1 
22 apr
Sint Michielsgestel VR2
SC Elshout VR2
12 - 0 
22 apr
ODC VR2
RKKSV VR1
16 - 0 
25 apr
ODC VR2
Nemelaer VR3
6 - 1 
 
Stand 5e klasse 85 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BMC VR1 16 16 0 0 48 91 11 0
2 Sint Michielsgestel VR2 15 14 0 1 42 98 10 0
3 Den Dungen VR2 15 9 2 4 29 45 29 0
4 ODC VR2 17 9 2 6 29 79 38 0
5 RKDVC VR2 15 8 4 3 28 72 30 0
6 Nemelaer VR3 15 8 0 7 24 42 23 0
7 Nieuwkuijk VR2 16 7 0 9 21 34 67 0
8 Helvoirt VR2 15 6 1 8 19 37 42 0
9 ST RKKSV/Maliskamp VR1 15 5 0 10 15 23 59 0
10 SC Elshout VR2 16 2 3 11 9 15 67 0
11 Wilhelmina VR3 16 2 0 14 6 20 96 0
12 RKKSV VR1 15 0 2 13 2 6 90 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 85 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
29 apr 10:00 RKKSV VR1 - Nemelaer VR3 re Sportpark Eikenhage
29 apr 10:00 Den Dungen VR2 - Helvoirt VR2 re Sportpark Jacobskamp
29 apr 10:30 RKDVC VR2 - BMC VR1 re Sportpark aan de Duinweg
29 apr 11:30 SC Elshout VR2 - ST RKKSV/Maliskamp VR1 re Sportpark Den Donk
29 apr 12:00 Sint Michielsgestel VR2 - Nieuwkuijk VR2 re Sportpark Zegenwerp
6 mei 09:45 BMC VR1 - ODC VR2 re Sportpark De Brand
6 mei 10:00 Wilhelmina VR3 - Den Dungen VR2 re Sportpark De Saren
6 mei 11:00 Helvoirt VR2 - RKDVC VR2 re Sportpark Burg.van Hovell
6 mei 11:00 Nemelaer VR3 - Sint Michielsgestel VR2 re Sportpark De Walzaad
6 mei 12:30 ST RKKSV/Maliskamp VR1 - RKKSV VR1 re Sportpark Maliskamp
6 mei 13:00 Nieuwkuijk VR2 - SC Elshout VR2 re Sportpark Nieuwkuijk
10 mei 10:00 Wilhelmina VR3 - Sint Michielsgestel VR2 re Sportpark De Saren
10 mei 10:00 Den Dungen VR2 - RKKSV VR1 re Sportpark Jacobskamp
10 mei 11:00 Helvoirt VR2 - Nemelaer VR3 re Sportpark Burg.van Hovell
10 mei 12:30 ST RKKSV/Maliskamp VR1 - RKDVC VR2 re Sportpark Maliskamp
13 mei 10:00 RKKSV VR1 - Sint Michielsgestel VR2 re Sportpark Eikenhage
13 mei 10:00 Wilhelmina VR3 - Helvoirt VR2 re Sportpark De Saren
13 mei 11:00 Nemelaer VR3 - RKDVC VR2 re Sportpark De Walzaad
13 mei 11:30 SC Elshout VR2 - BMC VR1 re Sportpark Den Donk
13 mei 12:30 ST RKKSV/Maliskamp VR1 - ODC VR2 re Sportpark Maliskamp
13 mei 13:00 Nieuwkuijk VR2 - Den Dungen VR2 re Sportpark Nieuwkuijk
15 mei 19:15 Wilhelmina VR3 - RKDVC VR2 re Sportpark De Saren
16 mei 20:00 Den Dungen VR2 - ODC VR2 re Sportpark Jacobskamp