JO10-6
Technische staf
 
Overige staf
Eyk, Lalena van (Teammanager)
 
Spelers
Groenendijk, Nevil
Hendriks, Sem
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
16 nov. 08:45 Wilhelmina JO10-6 - SV BLC JO10-6 re Sportpark De Saren
23 nov. 09:45 FC Engelen JO10-5 - Wilhelmina JO10-6 re Sportpark Engelerpark
30 nov. 08:45 Wilhelmina JO10-6 - DSC JO10-3 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 4e klasse 20 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 20 (regulier)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma 4e klasse 20 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
16 nov. 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 - FC Engelen JO10-5 re Sportpark De Groote Wielen
16 nov. 08:30 Den Dungen JO10-2 - Haarsteeg JO10-4 re Sportpark Jacobskamp
16 nov. 08:45 DSC JO10-3 - RKKSV JO10-2 re Sportpark Ipperakkeren
16 nov. 08:45 Wilhelmina JO10-5 - Well JO10-1 re Sportpark De Saren
16 nov. 08:45 Wilhelmina JO10-6 - SV BLC JO10-6 re Sportpark De Saren
16 nov. 10:30 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G - HRC'14 JO10-1 re Sportpark De Peperd
23 nov. 09:00 Well JO10-1 - DSC JO10-3 re Sportpark De Hoef
23 nov. 09:00 Haarsteeg JO10-4 - ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G re Sportpark Haarsteeg
23 nov. 09:30 HRC'14 JO10-1 - Wilhelmina JO10-5 re Sportpark Hurwenen
23 nov. 09:45 FC Engelen JO10-5 - Wilhelmina JO10-6 re Sportpark Engelerpark
23 nov. 09:45 SV BLC JO10-6 - Den Dungen JO10-2 re Sportpark De Schutskamp
23 nov. 10:30 RKKSV JO10-2 - OJC ROSMALEN JO10-9 re Sportpark Eikenhage
30 nov. 08:30 Den Dungen JO10-2 - Wilhelmina JO10-5 re Sportpark Jacobskamp
30 nov. 08:30 OJC ROSMALEN JO10-9 - ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G re Sportpark De Groote Wielen
30 nov. 08:45 Wilhelmina JO10-6 - DSC JO10-3 re Sportpark De Saren
30 nov. 09:00 Haarsteeg JO10-4 - RKKSV JO10-2 re Sportpark Haarsteeg
30 nov. 09:45 SV BLC JO10-6 - Well JO10-1 re Sportpark De Schutskamp
30 nov. 11:00 FC Engelen JO10-5 - HRC'14 JO10-1 re Sportpark Engelerpark
 
Uitslagen Groep 3 76 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 3 76 (beker)
Er is nog geen stand bekend
 
Programma Groep 3 76 (beker)
Er is nog geen programma bekend