JO13-3
Technische staf
Jillab, Mazen (Trainer/coach)
 
Overige staf
Bosters, Marcel (Teammanager)
 
Spelers
Jillab, Riyah
Melis, Dylan
Nieuwlaat, Daan
Sardjoe, Bradley
Schut, Jelle
Versfeld, Max
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 sep. 11:30 Emplina JO13-4 - Wilhelmina JO13-3 re Sportpark Empel Zuid
28 sep. 10:00 Wilhelmina JO13-3 - Kerkwijk JO13-1 re Sportpark De Saren
5 okt. 11:30 DSC JO13-3 - Wilhelmina JO13-3 re Sportpark Ipperakkeren
 
Uitslagen 5e klasse 13 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 13 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 BMC JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Dungen JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSC JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emplina JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Haarsteeg JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hedel JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HHC'09 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kerkwijk JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Nivo Sparta JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 OJC ROSMALEN JO13-8 0 0 0 0 0 0 0 0
11 OJC Rosmalen JO13-10M 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 13 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 sep. 10:30 Kerkwijk JO13-1 - BMC JO13-2 re Sportpark De Drie Morgen
21 sep. 11:15 Den Dungen JO13-2 - OJC Rosmalen JO13-10M re Sportpark Jacobskamp
21 sep. 11:30 Haarsteeg JO13-3 - OJC ROSMALEN JO13-8 re Sportpark Haarsteeg
21 sep. 11:30 Hedel JO13-2 - Nivo Sparta JO13-3 re Sportpark De Winkels
21 sep. 11:30 DSC JO13-3 - HHC'09 JO13-1 re Sportpark Ipperakkeren
21 sep. 11:30 Emplina JO13-4 - Wilhelmina JO13-3 re Sportpark Empel Zuid
28 sep. 10:00 Wilhelmina JO13-3 - Kerkwijk JO13-1 re Sportpark De Saren
28 sep. 10:00 OJC Rosmalen JO13-10M - Emplina JO13-4 re Sportpark De Groote Wielen
28 sep. 10:00 OJC ROSMALEN JO13-8 - Hedel JO13-2 re Sportpark De Groote Wielen
28 sep. 10:45 Nivo Sparta JO13-3 - DSC JO13-3 re Sportpark De Watertoren
28 sep. 11:00 HHC'09 JO13-1 - Haarsteeg JO13-3 re Sportpark De Oosters
28 sep. 11:15 BMC JO13-2 - Den Dungen JO13-2 re Sportpark De Brand
5 okt. 10:00 OJC ROSMALEN JO13-8 - HHC'09 JO13-1 re Sportpark De Groote Wielen
5 okt. 10:15 Nivo Sparta JO13-3 - BMC JO13-2 re Sportpark De Watertoren
5 okt. 11:15 Den Dungen JO13-2 - Kerkwijk JO13-1 re Sportpark Jacobskamp
5 okt. 11:30 Haarsteeg JO13-3 - Emplina JO13-4 re Sportpark Haarsteeg
5 okt. 11:30 Hedel JO13-2 - OJC Rosmalen JO13-10M re Sportpark De Winkels
5 okt. 11:30 DSC JO13-3 - Wilhelmina JO13-3 re Sportpark Ipperakkeren