JO13-3
Technische staf
Hermans, Theo (Trainer/coach)
 
Overige staf
Bosters, Marcel (Teammanager)
 
Spelers
Jillab, Riyah
Melis, Dylan
Nieuwlaat, Daan
Sardjoe, Bradley
Schut, Jelle
Versfeld, Max
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
18 apr. 11:00 ZIGO JO13-3 - Wilhelmina JO13-3 re AFGELAST
 
Uitslagen 5e klasse 13 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 13 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Kerkwijk JO13-1 11 9 1 1 28 66 9 0
2 Emplina JO13-4 11 9 1 1 28 62 12 0
3 OJC Rosmalen JO13-10M 11 8 1 2 25 55 11 0
4 Nivo Sparta JO13-3 11 8 0 3 24 65 20 0
5 Haarsteeg JO13-3 11 7 1 3 22 48 27 0
6 Den Dungen JO13-2 11 6 2 3 20 39 15 0
7 BMC JO13-2 11 6 0 5 18 32 35 0
8 Wilhelmina JO13-3 11 3 1 7 10 28 45 0
9 HHC'09 JO13-1 11 2 1 8 7 19 54 0
10 DSC JO13-3 11 2 0 9 6 15 60 0
11 OJC ROSMALEN JO13-8 11 1 2 8 5 22 59 0
12 Hedel JO13-2 11 0 0 11 0 4 108 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 13 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 04 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
28 mrt.
SV BLC JO13-2
Jong Brabant JO13-3
 
28 mrt.
Were Di JO13-3
Hedel JO13-2
 
28 mrt.
OJC ROSMALEN JO13-8
FC Tilburg JO13-2
 
28 mrt.
ZIGO JO13-3
ODC JO13-3
 
28 mrt.
SCG'18 JO13-3
Wilhelmina JO13-3
 
28 mrt.
DSC JO13-3
SVSSS JO13-3
 
4 apr.
Jong Brabant JO13-3
OJC ROSMALEN JO13-8
 
4 apr.
FC Tilburg JO13-2
SV BLC JO13-2
 
4 apr.
Wilhelmina JO13-3
DSC JO13-3
 
4 apr.
Hedel JO13-2
ZIGO JO13-3
 
4 apr.
SVSSS JO13-3
SCG'18 JO13-3
 
4 apr.
ODC JO13-3
Were Di JO13-3
 
 
Stand 5e klasse 04 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO13-3 4 4 0 0 12 36 5 0
2 FC Tilburg JO13-2 4 3 0 1 9 25 4 0
3 OJC ROSMALEN JO13-8 4 2 1 1 7 13 13 0
4 DSC JO13-3 3 2 0 1 6 7 5 0
5 SV BLC JO13-2 4 2 0 2 6 5 7 0
6 ODC JO13-3 4 2 0 2 6 8 11 0
7 Hedel JO13-2 4 2 0 2 6 4 35 0
8 ZIGO JO13-3 3 1 1 1 4 11 7 0
9 Were Di JO13-3 3 1 0 2 3 2 5 0
10 SCG'18 JO13-3 4 1 0 3 3 6 12 0
11 SVSSS JO13-3 4 1 0 3 3 5 13 0
12 Jong Brabant JO13-3 3 0 0 3 0 4 9 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 04 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
11 apr. 11:00 ZIGO JO13-3 - DSC JO13-3 re AFGELAST
18 apr. 08:30 SV BLC JO13-2 - SCG'18 JO13-3 re AFGELAST
18 apr. 10:00 FC Tilburg JO13-2 - Jong Brabant JO13-3 re AFGELAST
18 apr. 10:00 OJC ROSMALEN JO13-8 - SVSSS JO13-3 re AFGELAST
18 apr. 11:00 ZIGO JO13-3 - Wilhelmina JO13-3 re AFGELAST
18 apr. 11:30 Hedel JO13-2 - ODC JO13-3 re AFGELAST
18 apr. 11:30 DSC JO13-3 - Were Di JO13-3 re AFGELAST