JO13-4
Technische staf
 
Overige staf
Gaal, Ronnie van (Teammanager)
Hjertsson, Angelika (Teammanager)
 
Spelers
Cornelisse, Jesse
Diemel, Gies
Gaal, Rijk van
Henkes, Timo
Hoevenaars, Finn
Ras, Casper
Sardjoe, Bradley
Wassenberg, Mats van de
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
22 mei 18:30 Emplina JO13-4 - Wilhelmina JO13-4 re Sportpark Empel Zuid
25 mei 11:30 Wilhelmina JO13-4 - TGG JO13-1 re Sportpark De Saren
 
Uitslagen 5e klasse 11 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 5e klasse 11 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 SC Everstein JO13-1 10 10 0 0 30 74 10 0
2 RKTVC JO13-3 11 9 1 1 28 73 14 0
3 OJC ROSMALEN JO13-5 9 7 1 1 22 56 7 0
4 BVV/Timmermans Infra JO13-2 10 6 0 4 18 57 28 0
5 BZS JO13-3 10 6 0 4 18 34 19 0
6 HRC'14 JO13-1 10 6 0 4 18 39 30 0
7 Emplina JO13-3 10 5 1 4 16 36 28 0
8 MEC'07 JO13-2 10 3 0 7 9 37 47 0
9 Maliskamp JO13-3 10 3 0 7 9 23 75 0
10 Buren Jo13-2G 11 2 1 8 7 19 62 0
11 Wilhelmina JO13-4 10 2 0 8 6 15 59 0
12 Theole JO13-4 11 0 0 11 0 17 101 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 11 (regulier)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen 5e klasse 13 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
11 mei
SV BLC JO13-3
TGG JO13-1
7 - 2 
11 mei
Hedel JO13-2
Maliskamp JO13-3
10 - 1 
11 mei
OJC ROSMALEN JO13-6
ODC JO13-3
2 - 3 
11 mei
Wilhelmina JO13-4
BVV/Timmermans Infra JO13-2
1 - 10 
11 mei
Jan van Arckel JO13-2
BMC JO13-3
3 - 0 
11 mei
Boxtel JO13-2
Emplina JO13-4
4 - 0 
18 mei
TGG JO13-1
Jan van Arckel JO13-2
3 - 5 
18 mei
BVV/Timmermans Infra JO13-2
Boxtel JO13-2
4 - 3 
18 mei
BMC JO13-3
OJC ROSMALEN JO13-6
1 - 5 
18 mei
Hedel JO13-2
Wilhelmina JO13-4
8 - 1 
18 mei
Emplina JO13-4
ODC JO13-3
1 - 4 
18 mei
Maliskamp JO13-3
SV BLC JO13-3
4 - 7 
 
Stand 5e klasse 13 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Boxtel JO13-2 10 9 0 1 27 70 10 0
2 BVV/Timmermans Infra JO13-2 10 8 0 2 24 66 21 0
3 SV BLC JO13-3 10 7 1 2 22 49 30 0
4 Jan van Arckel JO13-2 10 7 0 3 21 55 30 0
5 Hedel JO13-2 10 6 0 4 18 48 33 0
6 TGG JO13-1 10 5 1 4 16 38 30 0
7 ODC JO13-3 10 5 1 4 16 24 22 0
8 OJC ROSMALEN JO13-6 10 5 0 5 15 31 28 0
9 Emplina JO13-4 9 2 0 7 6 14 45 0
10 Wilhelmina JO13-4 9 1 1 7 4 16 49 0
11 BMC JO13-3 10 1 0 9 3 18 70 0
12 Maliskamp JO13-3 10 1 0 9 3 16 77 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 5e klasse 13 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
22 mei 18:30 Emplina JO13-4 - Wilhelmina JO13-4 re Sportpark Empel Zuid
25 mei 08:30 SV BLC JO13-3 - Emplina JO13-4 re Sportpark De Meerendonk
25 mei 10:00 OJC ROSMALEN JO13-6 - Maliskamp JO13-3 re Sportpark De Groote Wielen
25 mei 10:00 ODC JO13-3 - BVV/Timmermans Infra JO13-2 re Sportpark Molenwijk
25 mei 11:30 Wilhelmina JO13-4 - TGG JO13-1 re Sportpark De Saren
25 mei 11:30 Jan van Arckel JO13-2 - Hedel JO13-2 re Sportpark D’n Huybert
25 mei 14:00 Boxtel JO13-2 - BMC JO13-3 re Sportpark Munsel