JO14-3
Technische staf
Alberts, Eric (Trainer/coach)
Alberts, Tom (Assistent-scheidsrechter(club))
 
Overige staf
Alberts, Eric (Teammanager)
Alberts, Tom (Teammanager)
 
Spelers
Alberts, Jesse
Brandt, Rens van den
Damming, Jorrit
Deursen, Bas van
Lindt, Sander van
Put, Tygo van der
Rozet, Ruben
Sayed-van Beekveld, Fabian
Steenbekkers, Jesse
Wakkerman, Taeke
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
21 sep. 11:30 Wilhelmina JO14-3 - Buren JO14-1 re Sportpark De Saren
28 sep. 10:00 Asperen JO14-1 - Wilhelmina JO14-3 re Sportpark Asperen
5 okt. 11:30 Emplina JO14-3 - Wilhelmina JO14-3 re Sportpark Empel Zuid
 
Uitslagen 4e klasse 07 (regulier)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand 4e klasse 07 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Asperen JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV BLC JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Buren JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Emplina JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 GVV JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 GVV'63 JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MVV'58 JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ophemert JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Well JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 07 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
21 sep. 10:00 GVV'63 JO14-1G - Unitas JO14-2 re Sportpark Maartenshof
21 sep. 11:00 Ophemert JO14-1G - Asperen JO14-1 re Sportpark Kapelhof
21 sep. 11:30 Wilhelmina JO14-3 - Buren JO14-1 re Sportpark De Saren
21 sep. 11:30 Emplina JO14-3 - SV BLC JO14-2 re Sportpark Empel Zuid
21 sep. 12:30 Well JO14-1 - MVV'58 JO14-1 re Sportpark De Hoef
21 sep. 13:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO14-1G - GVV JO14-1 re Sportpark De Peperd
28 sep. 09:45 SV BLC JO14-2 - Ophemert JO14-1G re Sportpark De Schutskamp
28 sep. 10:00 Asperen JO14-1 - Wilhelmina JO14-3 re Sportpark Asperen
28 sep. 11:00 MVV'58 JO14-1 - GVV'63 JO14-1G re Sportpark Achterveld
28 sep. 11:00 Unitas JO14-2 - ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO14-1G re Sportpark Molenvliet
28 sep. 12:30 Buren JO14-1 - Emplina JO14-3 re Sportpark 't Hulster
28 sep. 13:00 GVV JO14-1 - Well JO14-1 re Sportpark Anton Kruger
5 okt. 10:00 GVV'63 JO14-1G - Asperen JO14-1 re Sportpark Maartenshof
5 okt. 11:00 MVV'58 JO14-1 - Buren JO14-1 re Sportpark Achterveld
5 okt. 11:30 Emplina JO14-3 - Wilhelmina JO14-3 re Sportpark Empel Zuid
5 okt. 12:30 Well JO14-1 - SV BLC JO14-2 re Sportpark De Hoef
5 okt. 13:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO14-1G - Ophemert JO14-1G re Sportpark De Peperd
5 okt. 13:00 GVV JO14-1 - Unitas JO14-2 re Sportpark Anton Kruger
 
Uitslagen Groep 6 27 (beker)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
7 sep.
SV BLC JO14-3
Emplina JO14-4
2 - 1 
7 sep.
Wilhelmina JO14-3
B.V.V. JO14-2
6 - 2 
14 sep.
B.V.V. JO14-2
Emplina JO14-4
7 - 1 
14 sep.
Wilhelmina JO14-3
SV BLC JO14-3
7 - 0 
 
Stand Groep 6 27 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO14-3 3 3 0 0 9 23 3 0
2 B.V.V. JO14-2 3 2 0 1 6 13 10 0
3 SV BLC JO14-3 3 1 0 2 3 5 12 0
4 Emplina JO14-4 3 0 0 3 0 3 19 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 27 (beker)
Er is nog geen programma bekend