JO14-3
Technische staf
Alberts, Eric (Trainer/coach)
Alberts, Tom (Assistent-scheidsrechter(club))
 
Overige staf
Alberts, Eric (Teammanager)
Alberts, Tom (Teammanager)
 
Spelers
Alberts, Jesse
Brandt, Rens van den
Damming, Jorrit
Deursen, Bas van
Lindt, Sander van
Put, Tygo van der
Rozet, Ruben
Sayed-van Beekveld, Fabian
Steenbekkers, Jesse
Wakkerman, Taeke
 
Programma komende weken
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accommodatie
23 nov. 11:30 Wilhelmina JO14-3 - SV BLC JO14-2 re Sportpark De Saren
30 nov. 11:30 Wilhelmina JO14-3 - Ophemert JO14-1G re Sportpark De Saren
7 dec. 11:00 MVV'58 JO14-1 - Wilhelmina JO14-3 re Sportpark Achterveld
 
Uitslagen 4e klasse 07 (regulier)
Datum
Thuis
Uit
Uitslag
9 nov.
SV BLC JO14-2
MVV'58 JO14-1
7 - 0 
9 nov.
Unitas JO14-2
Buren JO14-1
3 - 6 
9 nov.
Wilhelmina JO14-3
GVV'63 JO14-1G
3 - 2 
9 nov.
Asperen JO14-1
GVV JO14-1
0 - 8 
9 nov.
Ophemert JO14-1G
Well JO14-1
5 - 3 
9 nov.
ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO14-1G
Emplina JO14-3
4 - 3 
16 nov.
SV BLC JO14-2
ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO14-1G
5 - 2 
16 nov.
Asperen JO14-1
Emplina JO14-3
1 - 4 
16 nov.
MVV'58 JO14-1
Ophemert JO14-1G
1 - 13 
16 nov.
Unitas JO14-2
Well JO14-1
1 - 6 
16 nov.
Buren JO14-1
GVV'63 JO14-1G
2 - 2 
16 nov.
GVV JO14-1
Wilhelmina JO14-3
3 - 0 
 
Stand 4e klasse 07 (regulier)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 GVV JO14-1 7 6 1 0 19 46 7 0
2 Ophemert JO14-1G 6 6 0 0 18 42 7 0
3 Well JO14-1 7 5 1 1 16 35 13 0
4 Wilhelmina JO14-3 7 4 0 3 12 22 14 0
5 GVV'63 JO14-1G 6 3 1 2 10 31 14 0
6 SV BLC JO14-2 7 3 0 4 9 18 27 0
7 Asperen JO14-1 7 3 0 4 9 18 30 0
8 Unitas JO14-2 7 3 0 4 9 21 37 0
9 Buren JO14-1 7 2 2 3 8 24 24 0
10 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO14-1G 7 2 0 5 6 10 39 0
11 Emplina JO14-3 7 1 0 6 3 19 30 0
12 MVV'58 JO14-1 7 0 1 6 1 9 53 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma 4e klasse 07 (regulier)
Datum Tijd Wedstrijd Tp Accomodatie
23 nov. 10:00 GVV'63 JO14-1G - GVV JO14-1 re Sportpark Maartenshof
23 nov. 11:30 Emplina JO14-3 - MVV'58 JO14-1 re Sportpark Empel Zuid
23 nov. 11:30 Wilhelmina JO14-3 - SV BLC JO14-2 re Sportpark De Saren
23 nov. 12:00 Ophemert JO14-1G - Unitas JO14-2 re Sportpark Kapelhof
23 nov. 12:30 Well JO14-1 - Buren JO14-1 re Sportpark De Hoef
23 nov. 13:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO14-1G - Asperen JO14-1 re Sportpark De Peperd
30 nov. 09:45 SV BLC JO14-2 - Buren JO14-1 re Sportpark De Schutskamp
30 nov. 10:15 Asperen JO14-1 - Unitas JO14-2 re Sportpark Asperen
30 nov. 11:30 Wilhelmina JO14-3 - Ophemert JO14-1G re Sportpark De Saren
30 nov. 11:30 Emplina JO14-3 - GVV'63 JO14-1G re Sportpark Empel Zuid
30 nov. 13:00 GVV JO14-1 - MVV'58 JO14-1 re Sportpark Anton Kruger
30 nov. 13:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO14-1G - Well JO14-1 re Sportpark De Peperd
7 dec. 10:00 GVV'63 JO14-1G - ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO14-1G re Sportpark Maartenshof
7 dec. 11:00 MVV'58 JO14-1 - Wilhelmina JO14-3 re Sportpark Achterveld
7 dec. 11:15 Unitas JO14-2 - SV BLC JO14-2 re Sportpark Molenvliet
7 dec. 12:30 Buren JO14-1 - Asperen JO14-1 re Sportpark 't Hulster
7 dec. 12:45 Well JO14-1 - Emplina JO14-3 re Sportpark De Hoef
7 dec. 13:00 GVV JO14-1 - Ophemert JO14-1G re Sportpark Anton Kruger
 
Uitslagen Groep 6 27 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 6 27 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Wilhelmina JO14-3 3 3 0 0 9 23 3 0
2 B.V.V. JO14-2 3 2 0 1 6 13 10 0
3 SV BLC JO14-3 3 1 0 2 3 5 12 0
4 Emplina JO14-4 3 0 0 3 0 3 19 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 6 27 (beker)
Er is nog geen programma bekend
 
Uitslagen Groep 5 15 (beker)
Er zijn nog geen uitslagen bekend
 
Stand Groep 5 15 (beker)
Pl Elftal G W GL V P DPV DPT PM
1 Woenselse Boys JO14-1 1 1 0 0 3 1 0 0
2 Wilhelmina JO14-3 1 0 0 1 0 0 1 0

| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen | PM: punten in mindering |
 
Programma Groep 5 15 (beker)
Er is nog geen programma bekend